|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰ | کد خبر : 71166
 • پرینت

  یادداشت وارده: ساسان سعیدی

  حرکت منطقی مدیران تراکتور در جذب بازیکنان

  آذرقلم: تراکتورسازی در حال حاضر در مسیر درستی حرکت می کند. در دنیای حرفه ای فوتبال بسیار طبیعی است که بازیکنی از تیم رقیب به تیم مقابل جذب بشود (تقابل رئال مادرید و بارسلونا شاهد این ادعاست- اگرچه چنین انتقالاتی همیشه یه سری حواشی هم بدنبال داشته است). جذب محسن فروزان اگر نگوییم بسیار مطلوب و عالی، دست کم باید گفت خیلی خوب است.

  یادداشت وارده: ساسان سعیدی

  آذرقلم: تراکتورسازی در حال حاضر در مسیر درستی حرکت می کند. در دنیای حرفه ای فوتبال بسیار طبیعی است که بازیکنی از تیم رقیب به تیم مقابل جذب بشود (تقابل رئال مادرید و بارسلونا شاهد این ادعاست- اگرچه چنین انتقالاتی همیشه یه سری حواشی هم بدنبال داشته است). جذب محسن فروزان اگر نگوییم بسیار مطلوب و عالی، دست کم باید گفت خیلی خوب است.
  فروزان در طول فصل ثابت خواهد کرد که چه مهره ارزشمندی است. او یکی از ارکان اصلی موفقیت پارس جنوبی تازه لیگ برتری شده بود. فروزان بسیار بهتر از اخباری است که در بسیاری از موارد نشان داده دروازبان مطمئنی نیست. شاهد این ادعا فارغ از تزلزل او در درون دروازه تراکتور در سالهای حضورش در این تیم، همین امسال در تیم ساپیا بود که به یک نیمکت نشین مطلق تبدیل شد.
  نکته دیگر این است که محسن فروزان دروازبان دوم نیست و نباید با انتشار چنین حرف های ناصحیحی به اشاعه ی شایعه و ایجاد جو ناسالم علیه مدیریت کمک نکنید، اگرچه ممکن است دروازبان جوانی برای گلر دومی تیم خریداری شود.
  پرواضح است که در دوران حرفه ای فوتبال و هزینه ای که یک مالک می کند، می خواهد بازیکن مورد نظر کارایی و بازدهی لازم را داشته باشد. امری که زنوزی با مدیریت درست خود تا الان به دنبال تحقق آن است. زنوزی بهتر از من و دیگران می داند که جذب چه بازیکنی می تواند تراکتور را سر و سامان بخشیده  و این تیم از بازیکنهای با کیفیتی برخوردار باشد. در عین حال او به فکر منافع مادی خود نیز است و  ثروت خود را هم از بین نخواهد برد.
  یک انتقاد اساسی هم به برخی از خبرنگاران  وارد است! افرادی که یک مطلب هم راجع به گندکاری ساغلام در خصوص جذب کرپیچ و سیمگه مطلب ننوشتند. باید گفت این خبرنگاران هستند که عامل ترک بودن را در کار حرفه ای دخالت می دهند و به منافع تراختور کبیر فکر نمی کنند. منکر این نیستیم که ساغلام بازیکن یا دست کم بازیکن با کیفیت نداشت، ولی نمیتوان در مورد عدم تاثیرگذاری مطلق او سکوت کنیم. حداقل جذب بازیکن های بنجل دست پخت او بوده و با تأیید او جذب تیم شده بودند. دست آخر بدون هیچ پاسخگویی در مقابل این افتضاحات و بدون هیچ گونه تخفیفی پول قرارداد خود را به صورت کامل گرفت و فقط غصه و ناراحتی از ناکامی تراکتور برای هواداران تیم باقی گذاشت.
  دست آخر ضمن دعوت از همه افراد  برای حمایت از مالکیت جدید، خواستا رعایت عدالت از سوی خبرنگاران استانی هستیم. قرار نیست تراکتور در طول یک فصل به تیمی در حد گالاتاسرای تبدیل شود. باید زمان داد و با در پیش گرفتن منطق، منتظر موفقیت تیم شد.
  جذب این بازیکن ها به این خاطر است که وقتی مربی جدید خارجی بیاید، هیچ شناختی از لیگ و بازیکن های ایرانی نخواهد داشت؛ لااقل یه سری بازیکن باکیفیت داشته باشد که با چند بازیکن دیگری که بعد از حضور خودش جذب خواهد کرد، یک تیم کاملی شکل بگیرد.
  همین الاناگر مدیریت تیم بازیکنی را به استخدام در نیاورد، صدای همگان بلند خواهد شد که  از همه عقب افتادیم چرا بازیکن نمیگیرید. فرایند انتخاب سرمربی و قادر بودن برای انجام تعهدات در طول فصل، خرید چیپس و پفک نیست که بروید زود از سوپر مارکت سرکوچه بخرید. بنابراین به نظر نگارنده، زنوزی با مد نظر قرار دادن چنین استراتژی در هر دو جبهه جذب بازیکن و سرمربی خارجی به درستی حرکت میکند.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "حرکت منطقی مدیران تراکتور در جذب بازیکنان"
  ۳۴ نظر برای “حرکت منطقی مدیران تراکتور در جذب بازیکنان”
  1. aydin گفت:

   چوخ ساغول گوزل سوز یازیبسان بیز هوادارلارین لاب اورح سوزون دیبسن

  2. حسن گفت:

   سلام عزیزان

   من دیروز هم سایت اذرقلم و نگاه کردم موضوع دیروز با امروز ۱۸۰درجه چرخش داره نه به اون که دیروز چنان به مهاجری و
   زنوزی و فروزان تاختید نه به امروز

   • editor گفت:

    سلام و درود
    و سپاس از پیگیری های روزانه تان و نظر لطف تان نسبت به این رسانه
    باید به استحضار جنابعالی و سایر دوستان ومخاطبان محترم که این ذهنیت و دیدگاه را دارند باید برسانیم که این رسانه، طرفدار هیچ کس و گروه و جناحی نیست. این رسانه محل بازتاب دیدگاه های موافقان و مخالفان در همه بخش های سیاسی و ورزشی و اقتصادی است. و کار و رسالت رسانه همین است و نه جناح بنید و گروکشی و …!
    بنابراین انعکاس دو یادداشت از نویسندگان رسانه و یا مخاطبان آن با دو رویکرد مخالف هم، جای تعجب نیست. قضاوت را بر عهده بقیه دوستان و مخاطبان و خوانندگان می گذاریم که انها خود بهتر از هر کسی صلاحیت تشخیص راه و چاه را دارند.
    ما به همه نظرات و موافق و مخالف که در چارچوب های قانونی و در نهایت ادب و احترام نوشته شوند احترام می گذاریم.
    موفق باشید
    آذرقلم

    • حسن گفت:

     حرفای امروزتون کاملا منطقی بود الان دیگه تراکتور یه تیم

     کاملا خصوصیه و صاحب اون هم صد در صد دنبال یه منافع

     میلیارد ها پول واسه خریدش خرج کرده من به همه هواداران

     قول میدم آقای زنوزی به هیچ شخصی منافع خودشو تو خطر

     نمی اندازه انشاالله امسال تراکتوره خوبی را خواهیم دید

   • احمدیان گفت:

    سلام.
    ما به هیچ کسی نتاخته ایم، مخصوصا مالک جدید باشگاه!
    انتقاد داریم نسبت به جذب بازیکنان متوسط رو به پایین!
    در ضمن فصل الخطاب ما تراکتور است، نه بازیکن و سرمربی و تعلقات قومی و قبیله ای و…

  3. ali گفت:

   با سلام
   کار آقای زنوزی تا اینجای کار حساب شده و درست بوده و انشا… در ادامه هم به همین منوال خواهد بود

  4. محمد گفت:

   چوخ دا ساغول سون دا پس

  5. ایرج گفت:

   احسنت.کاملا بجا بود

  6. محمد گفت:

   داداش… فازتون‌چیه؟ با یک نوشته کلا تراختور و زنوزی رو هدف قرار میدین و بایک نوشته دیگه تعریف. فارت چیه داداش؟ ….؟

   • editor گفت:

    سلام.
    ممنون از نظر و ابراز لطف شما..
    ما فازی و طرفی نداریم.. بی طرف هستیم . و مقید به انتشار دیدگاه همه موافقان و مخالفان.
    رسالت و وظیفه رسانه همین است.
    قضاوت در مورد رویدادهای ورزشی و اتفاقات این روزهای فوتبال آذربایجان را هم می گذاریم بر عهده شما مخابطان باهوش و نکته سنج آذرقلم.
    موفق باشید
    آذرقلم

  7. ناشناس گفت:

   یاشاسین
   خیلی خوب جواب مطالب و افراد مغرض را دادید

  8. علی تراختوری گفت:

   زنوزی پول داره وهرچه بخوادمی کنه. نویسنده کیلوئی چند؟
   آخه آدم حسابی یادتون رفته فروزان چه توهینهایی بماکرد؟فقط پول بگیرین وتعریف کنین. خجالت داره که پول میگیرین مارو …

   • ساسان گفت:

    واقعا براتون متاسفم که نگاه بنده را به عنوان یک هوادار معمولی به سطح یک مزدور که در مقابل دریافت پول کاری را انجام می دهد، تنزل دادید. همیشه سعی کنیم در اظهارنظرهای شخصی جانب احتیاط را رعایت کنیم و بی محابا و براساس توهمات ذهنی به دیگران توهین نکنیم.
    من نویسنده این مطلب از استان مازندران هستم که به عنوان یک ترک و مانند همه طرفدارهای تراکتور، دغدغه ام پیشرفت تراکتور و بزرگی آن در فوتبال ایران و آسیا بوده است. من این مطالب را دیروز به عنوان کامنت و در موضع مخالفت با مطالب دیروز بیان کردم که امروز «آذر قلم» در صفحه اصلی منتشر کردند. علی ایحال بدون هیچ اطلاعاتی به دیگران توهین نکنیم که در بسیاری موارد همین توهمات ذهنی است که باعث ناکامی تراکتور شده است.
    از سایت آذر قلم به خاطر اجازه انتشار دیدگاه های مخالف و تبادل نظر سپاسگزارم

    • سوال؟ گفت:

     آقا ساسان!
     ایکاش مینوشتیدکه ترک بومی مازندران هستیدیا مهاجرومهمان! وما فرض میکنیم که ترک بومی هستیدواهل مازندران وانتظارنداریم که اطلاعات شما نسبت به هوادارتبریزی یکسان باشدوازتمامی جوانب کارمطلع باشید،چون درورزشگاه سهندنیستید!

     وبه همین سبب دوری ازورزشگاهها ومنعکس نشدن اتفاقاتی که درورزشگاههامیگذرد،باعث میشودکه هوادارانی نظیرشما ، تراختور را تراکتوربنویسید!….وبه همین ترتیب نیز مطالبتان واستدلالهایتان تراکتوری باشد،نه تراختوری !!!

     پشت همین یک حرف-خ-خیلی حرفها هست! یک تراختوری هرگزحاضرنیست حتی روی فروزان راببیند چه برسدبه اینکه اورا بازیکنان تیمش قبول کرده وتشویقش کند.اما یک تراکتوری همان حرفهارامیزندکه شمامیزنیدوفروزان را هم مثل لک ومظاهری و….یک بازیکن بحساب میآورید.تمام !

     فروزان برای یک تراختوری یک نژادپرست توهین کننده به ترکهاست وشما سخت ازاین مسائل غافلید وکسانیکه حرفهای شماراتائیدکرده اند،کسانی نیستند جز همانانی که مامورشده اند تراختور را تراکتورکنند!

     البته ما به موضوعی پرداختیم که غیرفنی است والاحرفهای شما ازنظرفنی هم بی اساس است!

     فروزان دروازه بان خوبی نیست واینکه نفت جنوب قدری موفق بوده نه بخاطردروازه بانش بوده بلکه علل دیگرداشته منجمله هواداران خاص! آن تیم /بدی آب وهوای منطقه/عدم حضور هوادار ان تیم رقیب و….

     ازشمابعیداست که این اصل فوتبال رامنکرشده ووارونه جلوه میدهیدکه بایستی تیم بخواست وبدست سرمربی بسته شود نه دیگران! با این توضیح که هرتیمی شالوده وبنیانی داردکه آن اسکلت حفظ میشودوسرمربی باقبول همان اسکلت که تغییردرآن باعث فروریتن تیم میشود،سرمربی گری تیمی رابعهده میگیرد ودراین حال بیش ازنصف بازیکنان راخودمیگیردنه مهاجری!!!

     تیمیکه زنوزی بادوست بازی میبندد حتی با مورینو وگواردیولا هم نتیجه نمیگیرد! وبرعکس تیمی که مورینو میبندد با مهاجری ممکن است هیچوقت نتیجه نگیرد!

     بیش ازاین بمسائل ساده واصولی فنی واردنمیشویم ودرکل قبول میکنیم که شما ترک بومی مازندران هستیدواین مطلب را باتوجه به داشته های ذهنی خودنوشته اید وازشما ممنونیم!

     لاکن اجازه بدهیدازروی«توهم»بگوئیم که نکندشما هم اینگونه سرماشیره میمالید؟تمام حرفهای غیراصولی شما ازنظرفنی وغیرفنی فقط بمذاق آنانی خوش آمده که خواهان مصادره باشگاه تراختوربوده اندوهستندوازهرگونه عمل مثبت ومنفی زنوزی حمایت میکنندوبرای مطلب شما هم که حمایت ازجذب بازیکن ضدترک اما دوست زنوزی است، به به وچه چه نوشته اند؟

     -کامنتهای قبلی شما درکدام سایتها وزیرکدام مطالب بوده که نگاهی بکنیم وقبول کنیم که شما هوادارمجازی نیستیدوواقعی هستید!؟

     • ساسان گفت:

      سلام و عرض ادب
      در کامنتی که برای دوست بزرگواری که نسبت به بنده موارد کذایی و واهی را مطرح کرده بود، تا حدودی جواب سوالات متعدد شما را نیز به نحوی داده بودم. با این حال، اشکالی ندارد برای تنویر افکار جنابعالی بازم هم توضیح میدهیم.
      شما در ابتدای حرفتون از عبارت منفی گونه و قدری توهین آمیز «مهاجر یا مهمان» استفاده کردید. مسئله ای نیست از کوزه همان برون تراود که در اوست، بله برادر همنژاد من! من مهاجر هستم و محض اطلاع جنابعالی میگویم مازندران ترک بومی ندارد، ترک مهاجر! دارد مثل من که تعدادشان هم بسیار زیاد است. ماهم سال ها پیش بدلیل نبود کار و مشکلات اقتصادی مجبور شدیم به مازندران مهاجرت کنیم. با این حال اگرچه از آذربایجان بزرگ دور بوده ام ولی هرگز هویت باخته نشده ام اگرچه عده ای در خود آذربایجان اکنون سرآمد خودباختگان هستند.
      شما به ذکر نام تراکتور بنده ایراد گرفتید و فرموده اید که چرا به صورت تراختور نوشته نشده است، و علت این نوشته ی من را هم ریشه یابی کردید وحضور نداشتن در استادیوم سهند را یکی از علت های اصلی این نوع نگارش بنده ذکر کردید. برای برادر عزیزم! بگویم که اولا من تا اندازه ای که برایم مقدور باشد و شرایط زندگیم اجازه دهد به کرات در ورزشگاه محبوبم حاضر شده ام. دوما تو دوران کنونی که همه ی ما بدلیل پیشرفت ارتباطات به راحتی از اخبار، رخدادها و هر اتفاقی آگاه هستیم، ایراد شما هیچ اساسی ندارد. و اما نام تراکتور یا تراختور؟ برادر نازنین من، من و شما و مجموعه این سایت داریم با استفاده از زبان فارسی باهم ارتباط برقرار می کنیم، نام رسمی باشگاه تراکتورسازی می باشد. پس اصول نگارش و زبان تأکید دارد که نام باشگاه به صورت تراکتور نوشته شود. بدیهی است که من اگر به زبان ترکی بنویسم یا گفتگو کنم از نام معمول تراختور استفاده خواهم کرد و نه از نام تراکتور. البته این موارد بسیار بدیهی است ولی چون باعث تکدر خاطر شما شده بود، مجبورشدم قدری داستان این نگارش را تبیین کنم.
      فروزان هرگز به ترکها توهین نکرده است؛ دلیل این ادعای دروغین شما را متوجه نمیشوم، پس پاسخی هم ندارم.
      فروزان یکی از ارکان اصلی موفقیت فوق العاده پارس جنوبی جم -به عنوان تیم تازه سود کرده به لیگ برتر- بوده است، همه ی کارشناسان بر این گفته اعتقاد دارند. بدیهی است که مجموعه دلیل باعث موفقیت یک تیم می شوند… از بازیکن گرفته تا سایر عناصر تشیکل دهنده ی یک تیم. با این حال اگر ادعای شما درست باشد تیم های جنوبی باید همه ساله قهرمانان ایران باشند. لازم به ذکر است که پارسال پارس جنوبی جم تیم گسترش فولاد را ۴-۱ در تبریز و در هوای مطبوع این شهر شکست داد.
      درک نمیکنم که چه اصراری دارد که گفته های بنده را وارونه جلوه دهید! بنده عرض کردم «جذب این بازیکن ها به این خاطر است که وقتی مربی جدید خارجی بیاید، هیچ شناختی از لیگ و بازیکن های ایرانی نخواهد داشت؛ لااقل یه سری بازیکن باکیفیت داشته باشد که با چند بازیکن دیگری که بعد از حضور خودش جذب خواهد کرد، یک تیم کاملی شکل بگیرد.» گفته ی من مشخص است، مطمئنا بسیاری از بازیکن های کلیدی تیم با حضور سرمربی جدید جذب خواهند شد. البته اگر برخی هوداران افراطی تیم اجازه دهند.
      دیگر بیشتر از این قادر نیستم! پاسخ سوالات غیردقیق و بهتر بگوییم اتهام گونه شما را بدهم.
      یک پیشنهاد همنژادانه! دارم، همیشه سعی کنید واژگانی که برای عبارت پردازی انتخاب می کنید به نحوی شایسته جایگاه والای شما را برای مخاطبتون نشان دهد. جسارت به شما نشود ولی عبارت پردازی توهین آمیز نشانه ی عجز و اوج حقارت انسانی است.
      همین قدر بودنید که با کنار گذاشتن «توهم توطئه» کمک بزرگی به تراکتور خواهید کرد. متاسفانه بعضی هواداران افراطی ضربات مهلکی بر پیکره ی تراکتور وارد کرده اند.
      همینکه راجع به دسته گل ساغلام هیچ گونه اظهارنظری نکرده اید خود گویاست که شما چقدر با توهم توطئه مطالب بنده را خوانده اید. برای من هوادار منافع حداکثری تراکتور خط قرمز است نه چیز دیگر.
      موفق باشید

  9. مسعود گفت:

   مطلب بجا و صحیحی نوشته شده و واقعاً تا اینجا مسئولین باشگاه منطقی عمل کردند و اگر منصفانه نگاه کنیم کارنامه نقل و انتقالات باشگاه منطقی هست .
   من سوالی که از منتقدان آمدن فروزان به تیم هستند دارم و آن هم این است .
   برفرض که فروزان را ما نخواستیم آیا دروازه بانهای بهتر از او هست که با قیمت منطقی بتوان در حال حاضر به تراکتور آورد؟ اگر هست بفرمائید و کمک کنید .
   هیچ منطقی قبول نمی کند که به یک دروازه بان مثلاً یک میلیاردی خوب ما بیاییم و سه یا چهار میلیارد خرج کنیم این کار اصلاً درست و منطقی نیست

   • احمدیان گفت:

    کدام منطق قبول می کند که مالک یک باشگاه، بازیکن بگیرد؟!
    همین منطق الان تراکتور را مضحکه عام و خاص تو ایران کرده است!

  10. کرال گفت:

   آقای زنوزی مدیر کاربلدیه لطفا الان که تیم دست آقای زنوزی هست همه جانبه از ایشون حمایت کنیم ما مدیون آقای زنوزی هستیم همه و همه برای تراکتور و سربلندی آزربایجان
   یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور

  11. صابر گفت:

   برادر چه حاشیه ای اینا دارن همه استقلال پرسپولیسی هارو مثل استیل آذین جمع میکنند که منحل شد به یکباره این آقا میگه میخواد محسن مسلمان ….. بیاره به تیم که دشمن خونی تیراختوری هاست مگه یادتون رفته یادگار امام این مسلمان وقتی گل زد به تیراختور فقط کم مونده بود که فحش ناموسم بده بهمون
   اگه اینارو بیارن دیگه فاتحه تیراختور خونده است این جور که بوش میاد میخوان تیراختورو به یکباره نابود کنند.

  12. تراکتوری گفت:

   بازیکنایی که تراکتور تا الان جذب کرده بازیکنای خوبی نیستن و فقط برای کسب سهمیه آسیا اکتفا میکنه و تراکتور بایستی در هر پست جایگزین مناسبی داشته باشه تا در صورت مصدومیت بازیکن تو اون پست لنگ نمونه و صحب اصلی در این میان گیر دادن برای جذب بازیکن بومیه اصلا در فوتبال حرفه ای بحث بومی و غیر بومی نمیگنجد ،محمد رضا آزادی هم بومی بود طاهران هم بومی بود ولی برای تراکتور مفید نبودن یا مولا سروش یا ادینیو چقدر برای تراکتور مفید بودن و حتی در نیمفصل دوم با رفتن سروش به پیروزی قهرمانی رو از دست دادیم تراکتور قهرمانی میخواد بایستی نیمکت قوی داشته باشه الان مهم‌ترین رقیب تراکتور برای قهرمانی استقلال تهرانه که تیم فصل قبل رو نگه داشته الان نیمکت ذخیرشونو دارن قوی میکنن .زنوزی هم اگه میخواد تراکتور قهرمانی بشه بایستی تکلیف سرمربی خارجی رو هر چه زودتر مسخص کنه و لااقل این دو تا سهمیه لیگ برتری رو بازیکن عالی بگیره .

  13. صابر گفت:

   همه توجه کنید الان باید تراختور به جای اینکه بازیکن دست دوم بگیره باید پدیده های لیگو که سرخابی هم نیستن شناسایی کنه مثل فراز امامعلی یا پیمان بابایی یا یوسف سیدی بهترین گزینه دروازبانی رو سپاهان از دست همه دزدید بعدها اگه سیدپیامو تو دروازه تیم ملی ندیدید هرچی خواستید بگید اگه تیراختور دست به کار میشد محال بود به سپاهان بره

  14. farhad گفت:

   حرفاتون کاملا درسن منطقی و بجا بود،وای ازین طرفدارانی که اسم هوادار گذاشتن رو خودشون و ب دنبال چوب لای چرخ گذاشتن تراکتورن،بله منم با اومدن مسلمان و رفیعی مخالفم ولی خریدهایی که تا الان شده خوب و منطقی هستن. ب امید موفقیت.

  15. سید هادی گفت:

   به نظرمن خیلی عالی حرف دل طرفدارارو زدی و مثل بعضی ها که منافعشون بخطر افتاده تخریب تیم و آقای زنوزی تو کارتون نیس همیشه سربلندو موفق باشی انشالله

  16. علی گفت:

   به صرف ترک بودن گول نخوریم ساغلام در تراکتور موفق نبود اومد دوتا بازیکن بی کیفیت هم اورد که نه تنها کمکی به تیم نکرد بلکه باعث افت و ضربه به تیم هم شد اخرسر هم پولشو گرفتو رفت تعصب براش مفهومی نداشت ولی بعضی از دوستان بصرف ترک بودنش چنان سنگشو به سینه میزدن که انگار با بضاعتی ک داشتیم تیمو قهرمان کرده بود !!!
   تعصب خوبه ولی بجاش نه بیجا و بی موردش

  17. Araz گفت:

   احسن کیشی
   بتر بازیبسان

  18. تراختور کبیر آذربایجان گفت:

   هر بازیکنی به درد تیم میخوره و میتونه در مسیر قهرمانی به تیم کمک کنه باید جذب بشه
   فقط باید قرارداد حرفه ای بسته بشه که بازیکن ششدانگ تمرکزش رو مسائل فنی باشه و از حساسیتهای هواداران تراختور کبیر هم آگاه باشه

  19. متین تی تی گفت:

   یاشاسین تراختور یاشاسین آذربایجان
   انشالله قهرمانی

  20. صابر گفت:

   آقای مسؤول تراکتور سازی این فراز امامعلی رو از دست ندید در آینده خیلی از این بازیکن میشنویم حیفه از دستش ندید.

  21. هاشم از تهران گفت:

   دوست عزیز ضمن اینکه دیدگاه مثبت شما را تحسین میکنم اما یادآورى میکنم که تاریخ به همه ما ثابت کرده که در تمجید و انتقاد هرگاه جانب تعادل را حفظ نکردیم از دوسوى بام سقوط کردیم، نه زنوزى قادر مطلق و تواناى بى نظیر هست و نه هواداران دلسوخته تراختور افرادى نادان و فقط هوادار ساده، صحبت از تیمى هست که افتخاراتش و تمام رزومه اش نه کسب جام که بلکه علل و دلایل جام نگرفتنش در برهه هاى مختلف تاریخ است، فینال حذفى که بهمن مداح با کمک فدراسیون از ما در سال ٧٢-٧٣ دزدید، جمعه سیاهى که تمام عوامل زمینى و ماورایى دل میلیونها تن را در ورزشگاه و پاى گیرندگان شکستند ، مدیرانى که به عمد طلب ها را پرداخت نکردند تا ترمز تراختور را با نامردانه ترین روش بکشند تا پرسپولیس قهرمان شود و سپس هم تیم در فصل بعد تا آستانه سقوط برود و…. فرهنگ هوادارى تراختور مختص خودش هست و ما نیز نمیتوانیم افکار عمومى را از بازیکنانى که با حاشیه هاى متعدد بهشان توهین کرده اند منحرف کنیم، على کریمى را بخشیدند چون توهین نکرده بود بلکه در ترکیب تیمى دیگر باهاشون کل کل فوتبالى کرده بود اما مثلا محسن مسلمان که پس از گلزنى به ما در ترکیب ذوب و در حضور فرهاد کاظمى، دو تا گوش دراز نشان میدهد را نیز یادشان میرود؟! من در جاى دیگرى هم نوشتم تیم اتلتیک بیلبائو با فرهنگ منحصرش جز بازیکن باسکى و خارجى از جاى دیگرى از داخل اسپانیا بازیکن نمیگیرد، ما مثل بیلبائو نیستیم ولى ماهم دوست نداریم دنبال بازیکنى برویم که پس از خروج از تراختور به ما اهانت کرده، یقیناً سروش رفیعى وقتى از تراختور رفت از تراختور راضى نبود زیرا که سربازى از نظر خودش بهش تحمیل شده بود اما هیچگاه اهانتى به ما نکرد، نه تعریف کرد و نه اهانت، مسیر اینگونه بازیکنان باز هست، اما آیا بختیار رحمانى را هم میشود کنار تیممان متصور شویم که علاوه بر خیانت فوتبالى مصاحبه هاى شد هواداران ما هم بسیار انجام داد؟! دوست من این مثالها را زدم که شما هم توجه کنید منتقدان نیز دلسوخته هایى آگاهند، جناب زنوزى محترم هم یک کارآفرین قهار هست و نه متخصص جذب بازیکن (هر چند یقیناً آگاهى دارد ولى نه تخصص ) پس این هواداران هستند که در حال مشاوره دادن هستند تا زمانى که باشگاه ساختار محکمى پیدا کند و هواداران فقط بنشینند و فوتبال ببیند

  22. احمدیان گفت:

   هیچ جای دنیا رسم نیست که مالک یک تیم به دنبال جذب بازیکن باشد!
   زنوزی دانش فنی برای جذب بازیکن مد نظر هوادار و سرمربی آتی ندارد.
   ببینید الان سرمربی خارجی معلوم نیست بیاید یا نه، نقل و انتقالات تیم هم افتاده دست دو مدیر فنی که تا اینجای کار به نظر می رسدف نوبتی به جذب بازیکن روی آورده اند. ان هم بازیکنانی که برای برآورده کردن ایده آلهای هوادار یعنی قهرمانی و آبروداری از فوتبال تبریز، مناسب نیستند.
   محسن فروزان را که فاکتور بگیریم، نقی زاده آیا جوابگوی نیاز تیم خواهد بود؟! یا طیبی؟!
   یک بحث توخالی راه انداخته اند که اقا حاشیه سازی نکنید، کدام حاشیه؟! رسانه چشم و گوش و حواس هوادار است، رسانه باید بازخواست کند تا امثال ابراهیمی سوء استفاده نکنند!
   یک نکته دیگر این است که این نقل و انتقالات جدید را به اقای زنوزی نسبت ندهید. ایشان شاید علاقمند باشند، ولی دانش فنی رای نیازسنجی و جذب بازیکن ندارند. تیم را داده اند دست دو نفر و انها هم بر اساس دانش اندک خود بازیکن جذب می کنند که تا به امروز آش دهن سوزی نبوده است!
   در نهایت، عارضم خدمتتان و خدمت تمامی هواداران که فصل الخطاب ما تراکتور است، نه بازیکن و مربی و تعلقات قومی و قبیله ای!
   اگر می نویسیم فقط برای تراکتور است!! با فروزان مشکل شخصی یا پدرکشتگی نداریم یا نقی زاده و طیبی و دیگر نام هایی که مطرح هستند!
   هدفمان اعتلای تراکتور است.

   • حسن گفت:

    آقای احمدیان عزیز من فکر نمیکنم آقای زنوزی خودشون دنبال جذب

    بازیکن باشند ..همون روزهای پس انتقال تیم آقای مهاجری به عنوان

    مدیر فنی منصوب شد وکار جذب بازیکنان با نظر ایشان جذب شدند

    واما درمورد فروزان …

    استقلال و پرسپولیس رو در نظر بگیرید چند بازیکن که خودشون و

    دوآتشه میدانست یک دفعه سر تیم رقیب درآورد

    مثلا..هاشمی نسب…عابدزاده…وخیلی های دیگه که همگان میدونن

    ما ترک ها اگه خود زنی نکنیم هیچ کس نمی تواند ما را بزند

    فقط باید منطقی بر خورد با مسائل ..

    • احمدیان گفت:

     واللاه الان طوری شده است که به نظر می آید هر کس تیم خودش را می بندد!
     تمام این انتقالها را هم به نام زنوزی می زنند!
     در مورد فروزان بحث اصلی حاشیه ای است که سبب شد سه ماه از فوتبال به دور باشد


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.