|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰ | کد خبر : 71166
 • پرینت

  یادداشت وارده: ساسان سعیدی

  حرکت منطقی مدیران تراکتور در جذب بازیکنان

  آذرقلم: تراکتورسازی در حال حاضر در مسیر درستی حرکت می کند. در دنیای حرفه ای فوتبال بسیار طبیعی است که بازیکنی از تیم رقیب به تیم مقابل جذب بشود (تقابل رئال مادرید و بارسلونا شاهد این ادعاست- اگرچه چنین انتقالاتی همیشه یه سری حواشی هم بدنبال داشته است). جذب محسن فروزان اگر نگوییم بسیار مطلوب و عالی، دست کم باید گفت خیلی خوب است.

  یادداشت وارده: ساسان سعیدی

  آذرقلم: تراکتورسازی در حال حاضر در مسیر درستی حرکت می کند. در دنیای حرفه ای فوتبال بسیار طبیعی است که بازیکنی از تیم رقیب به تیم مقابل جذب بشود (تقابل رئال مادرید و بارسلونا شاهد این ادعاست- اگرچه چنین انتقالاتی همیشه یه سری حواشی هم بدنبال داشته است). جذب محسن فروزان اگر نگوییم بسیار مطلوب و عالی، دست کم باید گفت خیلی خوب است.
  فروزان در طول فصل ثابت خواهد کرد که چه مهره ارزشمندی است. او یکی از ارکان اصلی موفقیت پارس جنوبی تازه لیگ برتری شده بود. فروزان بسیار بهتر از اخباری است که در بسیاری از موارد نشان داده دروازبان مطمئنی نیست. شاهد این ادعا فارغ از تزلزل او در درون دروازه تراکتور در سالهای حضورش در این تیم، همین امسال در تیم ساپیا بود که به یک نیمکت نشین مطلق تبدیل شد.
  نکته دیگر این است که محسن فروزان دروازبان دوم نیست و نباید با انتشار چنین حرف های ناصحیحی به اشاعه ی شایعه و ایجاد جو ناسالم علیه مدیریت کمک نکنید، اگرچه ممکن است دروازبان جوانی برای گلر دومی تیم خریداری شود.
  پرواضح است که در دوران حرفه ای فوتبال و هزینه ای که یک مالک می کند، می خواهد بازیکن مورد نظر کارایی و بازدهی لازم را داشته باشد. امری که زنوزی با مدیریت درست خود تا الان به دنبال تحقق آن است. زنوزی بهتر از من و دیگران می داند که جذب چه بازیکنی می تواند تراکتور را سر و سامان بخشیده  و این تیم از بازیکنهای با کیفیتی برخوردار باشد. در عین حال او به فکر منافع مادی خود نیز است و  ثروت خود را هم از بین نخواهد برد.
  یک انتقاد اساسی هم به برخی از خبرنگاران  وارد است! افرادی که یک مطلب هم راجع به گندکاری ساغلام در خصوص جذب کرپیچ و سیمگه مطلب ننوشتند. باید گفت این خبرنگاران هستند که عامل ترک بودن را در کار حرفه ای دخالت می دهند و به منافع تراختور کبیر فکر نمی کنند. منکر این نیستیم که ساغلام بازیکن یا دست کم بازیکن با کیفیت نداشت، ولی نمیتوان در مورد عدم تاثیرگذاری مطلق او سکوت کنیم. حداقل جذب بازیکن های بنجل دست پخت او بوده و با تأیید او جذب تیم شده بودند. دست آخر بدون هیچ پاسخگویی در مقابل این افتضاحات و بدون هیچ گونه تخفیفی پول قرارداد خود را به صورت کامل گرفت و فقط غصه و ناراحتی از ناکامی تراکتور برای هواداران تیم باقی گذاشت.
  دست آخر ضمن دعوت از همه افراد  برای حمایت از مالکیت جدید، خواستا رعایت عدالت از سوی خبرنگاران استانی هستیم. قرار نیست تراکتور در طول یک فصل به تیمی در حد گالاتاسرای تبدیل شود. باید زمان داد و با در پیش گرفتن منطق، منتظر موفقیت تیم شد.
  جذب این بازیکن ها به این خاطر است که وقتی مربی جدید خارجی بیاید، هیچ شناختی از لیگ و بازیکن های ایرانی نخواهد داشت؛ لااقل یه سری بازیکن باکیفیت داشته باشد که با چند بازیکن دیگری که بعد از حضور خودش جذب خواهد کرد، یک تیم کاملی شکل بگیرد.
  همین الاناگر مدیریت تیم بازیکنی را به استخدام در نیاورد، صدای همگان بلند خواهد شد که  از همه عقب افتادیم چرا بازیکن نمیگیرید. فرایند انتخاب سرمربی و قادر بودن برای انجام تعهدات در طول فصل، خرید چیپس و پفک نیست که بروید زود از سوپر مارکت سرکوچه بخرید. بنابراین به نظر نگارنده، زنوزی با مد نظر قرار دادن چنین استراتژی در هر دو جبهه جذب بازیکن و سرمربی خارجی به درستی حرکت میکند.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "حرکت منطقی مدیران تراکتور در جذب بازیکنان"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.