|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲ | کد خبر : 70843
 • پرینت

  آذرقلم: استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه مدیری که به تعهداتش عمل نمی‌کند، باید کنار برود، گفت: موضوع تحویل مدارس در اسفندماه سال گذشته تصویب‌ شده و اگراین ۶ باب مدرسه‌ای که اسفندماه توسط مدیری که تعهد و تصویب‌ کرده تا مهرماه تحویل نشود، مدیرعامل شرکت عمران سهند باید از مسوولیتش کنار برود.

  آذرقلم: استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه مدیری که به تعهداتش عمل نمی‌کند، باید کنار برود، گفت: موضوع تحویل مدارس در اسفندماه سال گذشته تصویب‌ شده و اگر این ۶ باب مدرسه‌ای که اسفندماه توسط مدیری که تعهد و تصویب‌ کرده تا مهرماه تحویل نشود، مدیرعامل شرکت عمران سهند باید از مسوولیتش کنار برود.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، مجید خدابخش در نشست شورای آموزش‌وپرورش آذربایجان‌شرقی در خصوص موضوع تحویل ۶ باب مدرسه در شهر سهند اظهار داشت: موضوع تحویل مدارس در اسفندماه سال گذشته تصویب‌شده و درصورتی‌که این ۶ باب مدرسه‌ای که در اسفندماه توسط آن آقای مدیر تعهد و تصویب‌شده تا مهرماه تحویل داده نشود، مدیرعامل شرکت عمران سهند باید از مسوولیتش کنار برود.

  وی بابیان اینکه هرچند مدیر تغییر کرده اما تعهد سر جایش باقی است، افزود: در اسفندماه سال گذشته جلسه‌ای برگزار شد و دیگر نیاز به تکرار مکررات نیست.

  خدابخش گفت: براساس آنچه در اسفندماه مبنی بر تحویل ۶ باب مدرسه تصویب‌شده، باید تحویل داده شود، شروع و تکرار موضوعات از صفر نتیجه‌ای ندارد اگر قرار بر این است که تصمیمات اجرا نشود برای چه جلسه‌ تشکیل می‌دهیم.

  استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: مدیر شرکت عمران سهند تعهد داده و باید به تعهدش عمل کند، قرار بر این شد مدارس تا زمان مقرر تحویل داده‌ شده و ثبت‌نام انجام شود، شهر جدید سهند وظیفه دارد و متعهد بوده و منابع و فضا دارد که باید از آن تأمین کند.

  وی تأکید کرد: تصمیمی که گرفته‌شده، همه باید به آن پایبند باشند چراکه در کنار وظیفه اخلاقی، وظیفه اداری همه است، اگر عملی نمی‌شد، باید همان ابتدای کار اعلام می‌کردند، مردمی به منطقه کوچ کرده‌اند حال فرزندانشان کجا باید تحصیل کنند، در بحث بین مدرسه و جاده اولویت با مدرسه است.

  خدابخش بابیان اینکه شهر سهند به خاطر یک اتفاق ویژه به این روز افتاده است، افزود: تصمیم گرفتند ۳۵ هزار واحد مسکن مهر ایجاد شود که از قبل در برنامه و طرح شهر سهند وجود نداشت، این نقطه اشکال است چراکه این موضوع با اهداف شهر سهند منافات دارد.

  وی بابیان اینکه این واحدها ایجادشده و درست یا غلط تصمیم گرفته‌شده، ما وارث این تصمیم عجیب‌ و غریب هستیم و باید برای حل آن فکری کنیم، خاطرنشان کرد: با توجه به این مسئله در اسفندماه تصمیمات مطرح و تصویب‌شده و مدیرعامل وقت متعهد شده است، از این رو باید به آن تعهدات عمل شود.

  استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه بابیان اینکه در موضوع خیران افرادی که تأثیرگذار هستند همچون مسوولان فرهنگی، اصحاب رسانه و علما باید تلاش کنند هزینه‌های غیرضروری را در مسیرهای صحیح هدایت کنند، اضافه کرد: خوشبختانه در مردم زمینه‌های خوب احسان وجود دارد، منتها باید برای هدایت این موضوع از ابزارهای جدید استفاده کنیم.

  وی تأکید کرد: در بخش نرم‌افزاری آموزش پرورش نیز باید خیران هدایت شوند و از عامه مردم نیز در این خصوص استفاده شود.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "هشدار استاندار: مدیر بدقول برکنار می شود!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.