|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴ | کد خبر : 70764
 • پرینت

  آذرقلم: اساس مذاکره با بازیکنان بر پایه نظر چه کسی است؟ فردا پس فردا عین این بازیکنان خارجی اخیر نشود که کسی مسئولیت جذب آنها را بر عهده نگرفت! کدام کمیته فنی و یا پیشکسوت فوتبال درباره جذب این بازیکنان نظر داده است که این کمیته شروع به مذاکره با آنها کرده و هواداران را دلداری می دهد که نگران نباشید؟

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: نمی دانم چرا ما همیشه می خواهیم ملت را جان به لب کرده و سپس عین اخبارخوانهای حماسی صدا و سیما، سورپرایز خبری  برای مخاطبان داشته باشیم. به راستی این عادت سورپرایز کردن به چه درد فوتبال حرفه ای خواهد خورد؟!
  به گزارش آذرقلم، یک هفته از اعلام  فراخوان مزایده فروش باشگاه در بی خبری کامل گذشت. نه از شرایط واگذاری تیم خبری بود و نه از شرایط خریدار، تنها به اعلام فروش صد در صدی باشگاه اکتفا کرده بودند.
  چه اتفاقی می افتاد اگر هوادار در جریان تعداد پیشنهادات وارده به هیئت مدیره و کمیته واگذاری باشد؟! یا از چگونگی واگذاری تیم و شرایط عمومی و اختصاصی خریدار که مالک فعلی تعیین کرده بود.
  حال که نزدیک به یک هفته از پایان مزایده گذشته است، همچنان این سرپرست بی مسئولیت، به خودش زحمتی نمی دهد که نشستی خبری با رسانه های استانی و یا اگر تهران تشریف دارند، با رسانه های تهرانی برگزار کرده و نتیجه مزایده  و مراحل کاری آن را به اطلاع هواداران تیم برسانند.
  می گویند که کار انتقال تیم به محمدرضا زنوزی تمام شده و بوروکراسی اداری آن مانده است. از آنجا که سرپرست محترم خواهش کرده است که به جز سایت رسمی باشگاه و صفحه اینستاگرام، خبری را منتشر و یا اعتنا نکنیم، ما هم آینده تیم را بلاتکلیف دانسته و این اخبار منتشره توسط افراد را بی محل می دانیم.
  بعید نیست فردا خبری می دهند که تمام هواداران انگشت به دهن می مانند و در جواب انتقاد هم می گویند گفته بودیم از مبادی رسمی پیگیر باشید.

  مذاکره با بازیکنان با نظر کدام سرمربی؟!
  اخیرا یکی دو نفر از مجریان صدا و سیما پستی را انتشار داده اند که در تماس با آقای الیاسی بر عدم نگرانی هواداران تأکید داشته اند. نوشته اند که آقای الیاسی در پاسخ به عقب ماندن از قافله نقل و انتقالات گفته است نگران نباشید و کمیته ای از سوی مالک جدید!؟ مأمور مذاکره با سرمربی و بازیکنان شده است.  حال این مالک جدید کیست و چه کسانی را برای مذاکره با سرمربی و بازیکن مأمور کرده است، الله اعلم!
  مذاکره با سرمربی را می توان با اغماض قبول کرد، به دلیل عدم وجود کمیته ای فنی می گوییم با اغماض، و الا آن هم جای ایراد دارد.
  ولی اساس مذاکره با بازیکنان بر پایه نظر چه کسی است؟ فردا پس فردا عین این بازیکنان خارجی اخیر نشود که کسی مسئولیت جذب آنها را بر عهده نگرفت! کدام کمیته فنی و یا پیشکسوت فوتبال درباره جذب این بازیکنان نظر داده است که این کمیته شروع به مذاکره با آنها کرده و هواداران را دلداری می دهد که نگران نباشید؟
  اگر منظور از بازیکنان همین بازیکنان فعلی است، فارغ از عدم اقبال عمومی به آنها، این بازیکنان نیز بایستی با نظر سرمربی و یا کمیته فنی در تیم بمانند! تیم را دیمی ببندیم، نتیجه ای دیمی به دست خواهیم آورد.

  خداحافظی بازیکنان قدیمی
  درست است که در برهه ای از فصل گذشته رابطه میان تراکتور و برخی بازیکنان قدیمی این تیم شکر آب شد و گاها دلخوریهایی نیز پیش آمد، ولی هواداران تراکتور آن قدرها هم قدرنشناس نیستند. اگر قرار بر خداحافظی بازیکنی از تراکتور باشد که به احتمال زیاد خواهد بود، با یک بازی رسمی با تیم های همشهری و یا دیگر تیم های می توان قدردان حضور یک دهه ای آنها در تراکتور  بود.

  در نهایت، باشگاه و سرپرست آن بایستی در اسرع وقت به تشریح روند واگذاری تیم بپردازد. مطلب محرمانه ای در میان نیست که بخواهیم هوادار را یک لنگ پا در هوا نگه داریم که منتظر بمانید ولی نگران نمانید!
  هوادار تراکتور حق دارد از وضعیت واگذاری، خریدار احتمالی، قیمت پایه و پیشنهادی و نحوه جذب سرمربی و بازیکن با خبر باشد!

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "منتظر بمانید ولی نگران نمانید/ سورپرایز نمی خواهیم"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.