|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴ | کد خبر : 70764
 • پرینت

  آذرقلم: اساس مذاکره با بازیکنان بر پایه نظر چه کسی است؟ فردا پس فردا عین این بازیکنان خارجی اخیر نشود که کسی مسئولیت جذب آنها را بر عهده نگرفت! کدام کمیته فنی و یا پیشکسوت فوتبال درباره جذب این بازیکنان نظر داده است که این کمیته شروع به مذاکره با آنها کرده و هواداران را دلداری می دهد که نگران نباشید؟

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: نمی دانم چرا ما همیشه می خواهیم ملت را جان به لب کرده و سپس عین اخبارخوانهای حماسی صدا و سیما، سورپرایز خبری  برای مخاطبان داشته باشیم. به راستی این عادت سورپرایز کردن به چه درد فوتبال حرفه ای خواهد خورد؟!
  به گزارش آذرقلم، یک هفته از اعلام  فراخوان مزایده فروش باشگاه در بی خبری کامل گذشت. نه از شرایط واگذاری تیم خبری بود و نه از شرایط خریدار، تنها به اعلام فروش صد در صدی باشگاه اکتفا کرده بودند.
  چه اتفاقی می افتاد اگر هوادار در جریان تعداد پیشنهادات وارده به هیئت مدیره و کمیته واگذاری باشد؟! یا از چگونگی واگذاری تیم و شرایط عمومی و اختصاصی خریدار که مالک فعلی تعیین کرده بود.
  حال که نزدیک به یک هفته از پایان مزایده گذشته است، همچنان این سرپرست بی مسئولیت، به خودش زحمتی نمی دهد که نشستی خبری با رسانه های استانی و یا اگر تهران تشریف دارند، با رسانه های تهرانی برگزار کرده و نتیجه مزایده  و مراحل کاری آن را به اطلاع هواداران تیم برسانند.
  می گویند که کار انتقال تیم به محمدرضا زنوزی تمام شده و بوروکراسی اداری آن مانده است. از آنجا که سرپرست محترم خواهش کرده است که به جز سایت رسمی باشگاه و صفحه اینستاگرام، خبری را منتشر و یا اعتنا نکنیم، ما هم آینده تیم را بلاتکلیف دانسته و این اخبار منتشره توسط افراد را بی محل می دانیم.
  بعید نیست فردا خبری می دهند که تمام هواداران انگشت به دهن می مانند و در جواب انتقاد هم می گویند گفته بودیم از مبادی رسمی پیگیر باشید.

  مذاکره با بازیکنان با نظر کدام سرمربی؟!
  اخیرا یکی دو نفر از مجریان صدا و سیما پستی را انتشار داده اند که در تماس با آقای الیاسی بر عدم نگرانی هواداران تأکید داشته اند. نوشته اند که آقای الیاسی در پاسخ به عقب ماندن از قافله نقل و انتقالات گفته است نگران نباشید و کمیته ای از سوی مالک جدید!؟ مأمور مذاکره با سرمربی و بازیکنان شده است.  حال این مالک جدید کیست و چه کسانی را برای مذاکره با سرمربی و بازیکن مأمور کرده است، الله اعلم!
  مذاکره با سرمربی را می توان با اغماض قبول کرد، به دلیل عدم وجود کمیته ای فنی می گوییم با اغماض، و الا آن هم جای ایراد دارد.
  ولی اساس مذاکره با بازیکنان بر پایه نظر چه کسی است؟ فردا پس فردا عین این بازیکنان خارجی اخیر نشود که کسی مسئولیت جذب آنها را بر عهده نگرفت! کدام کمیته فنی و یا پیشکسوت فوتبال درباره جذب این بازیکنان نظر داده است که این کمیته شروع به مذاکره با آنها کرده و هواداران را دلداری می دهد که نگران نباشید؟
  اگر منظور از بازیکنان همین بازیکنان فعلی است، فارغ از عدم اقبال عمومی به آنها، این بازیکنان نیز بایستی با نظر سرمربی و یا کمیته فنی در تیم بمانند! تیم را دیمی ببندیم، نتیجه ای دیمی به دست خواهیم آورد.

  خداحافظی بازیکنان قدیمی
  درست است که در برهه ای از فصل گذشته رابطه میان تراکتور و برخی بازیکنان قدیمی این تیم شکر آب شد و گاها دلخوریهایی نیز پیش آمد، ولی هواداران تراکتور آن قدرها هم قدرنشناس نیستند. اگر قرار بر خداحافظی بازیکنی از تراکتور باشد که به احتمال زیاد خواهد بود، با یک بازی رسمی با تیم های همشهری و یا دیگر تیم های می توان قدردان حضور یک دهه ای آنها در تراکتور  بود.

  در نهایت، باشگاه و سرپرست آن بایستی در اسرع وقت به تشریح روند واگذاری تیم بپردازد. مطلب محرمانه ای در میان نیست که بخواهیم هوادار را یک لنگ پا در هوا نگه داریم که منتظر بمانید ولی نگران نمانید!
  هوادار تراکتور حق دارد از وضعیت واگذاری، خریدار احتمالی، قیمت پایه و پیشنهادی و نحوه جذب سرمربی و بازیکن با خبر باشد!

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "منتظر بمانید ولی نگران نمانید/ سورپرایز نمی خواهیم"
  ۱۱ نظر برای “منتظر بمانید ولی نگران نمانید/ سورپرایز نمی خواهیم”
  1. Ali گفت:

   باشگاه که با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده اینا همش شایعه است

  2. تراختور کبیر گفت:

   جانا سخن از دل ما میگویی آقای احمدیان
   این الیاسی کیه اصلا گذاشتن سرپرست باشگاه چه سابقه ای داره
   چرا در مورد روند واگذاری اطلاع رسانی نمیشه؟ چرا در مورد برنامه های مالک آینده اطلاع رسانی نمیشه
   کلا بی خبری…هوادار باید منتظر سرپرستی بمونه که شاید هیچی از فوتبال نمیدونه ولی الان در این موقعیت حساس شده سرپرست باشگاه

  3. متین تی تی گفت:

   ایرانپوریان ناراحت بود باید باهاش صحبت میکردند حفظش میکردند یکی از بازیکنان خوبمونو از دست دادیم
   همه تیمها شاکله شونو حفظ میکنند ما بازیکنان خوبمونو از دست میدیم
   عشوری گروسیان ابراهیمی حاتمی کرپیچ و … باید میرفتند

  4. تراختورچی گفت:

   اولین کار رنوزی باید تشکیل هیئت مدیره و انتخاب مدیرعامل کاربلد و کمیته فنی متخصص باشه، یعنی تا الان باید انتخاب کرده بود و بازیکنان مورد نظر زیر نظر اونها شناسایی میشدند . دقت کنید میگم شناسایی چون در صورت آوردن مربی خارجی باید بازیکنان به اون معرفی کنند و اون بر اساس تاکتیکش بازیکن انتخاب کنه مثلا با چندتا دفاع وسط و دروازه بان و مهاجم و بازیساز باید مذاکره و زیر نظر میگرفتن و به مربی خارجی معرفی کنند اون انتخاب کنه مخصه ما تو چه پستهایی باید بازیکن بگیریم

  5. حسن گفت:

   متاسفانه بعضی از سایت ها دارن شیطنت میکنند یه چیزایی را مطالعه

   نکرده نسنجیده انتشار میدن

   انشاالله تیم واگذار میشه ولی باید قبول کنیم خرید وفروش تیمی مثل

   تراکتور واقعا سنگینه انشاالله که خیره اگه بعضی ها بذارن

   شایعه پشت شایعه

   نوشتند جدایی ستاره تراکتور !!

   عزیز دلم چرا مشکل ایجاد میکنی مگه پارسال به غیر از دو سه

   بازیکن اونا هم در حد و اندازه خودشون بازی کردند

   تراکتور مگه ستاره ای هم داشت اگه ستاره داشت که کاندید

   دست یک نمی شد

   آقا اجازه بدین هر کس میخواد بره…بره ما کسی رو میخواهیم لااقل
   برای خوشحالی هواداران و تراکتور یه ذره احترام قائل باشه

   نه این که دو سه میلیارد بگیره به ریش ما بخنده

  6. محمد گفت:

   ننگ بر مدیر نا لایق ننگ بر مسئول بی کفایت
   همه دارن تیم میبندند ما اینجا گیر این ا… که شاید حتی بلد نیست اسم خودشو بنویسه هستیم

  7. تراختـــور گفت:

   چندتا جیره خوار ایرانپوریان بهترین دفاع راست تیم و فراری دادند
   همون جیره خوران وابسته به مدیرعامل سابق که رو سکو حضور دارن و از بایکن اخاذی میکنند
   انتظار داریم فصل بعد چه نتیجه ای بگیریم؟ کادر مدیریتی فعلی همشون باید برچیده بشن از باشگاه و یک کادر مدیریتی و ساختار مدیریتی لایق و پاک در باشگاه ایجاد بشه
   و مدیرعاملی لایق و کاربلد و پاسخگو

  8. سالار گفت:

   از ضعف مدیریت تراختور چه ها که نکشیده

  9. سالار گفت:

   ایرانپوریان و باید نگه دارن یکی از بازیکنان تاثیرگذارمون هست
   حتما میخوان با بازیکنان بنجول و مفت خوری مثل ابراهیمی و عشوری تمدید کنند!!

  10. امید تی تی گفت:

   با این وضع انتظار داریم فصل آینده قهرمان بشیم؟ مدیرعامل و هیئت مدیره تیم تعیین شده یا میخوان این الیاسی و مدیر کنند تا تیم و بدبخت بشه؟
   ایرانپوریان مگه میخواد از فوتبال خداحافظی کنه که براش بازی خداحافظی بگیریم؟ با ایران پوریان الان باید صحبت کنند و تمدید بشه قراردادش، کیانی و ایرانپوریان باید در تراختور از فوتبال خداحافظی کنند کدام تیمی که میخواد قهرمان بشه بازیکن کلیدی اش رو راحت از دست میده؟ جدا از مسائل فنی ایرانپوریان بازیکن با اخلاق از بازیکنان قدیمی تیم هست کیانی و ایرانپوریان همیشه با جان و دل برای تراختور بازی کردند

  11. حبیب جهانی گفت:

   سورپرایز بخوره تو سر ……موقت بیکفایت باشگاه
   خدایا مارو از شر این بیکفایتها و نالایقها خلاص کن آمین
   امیداورام یک مدیرعامل کاردان و باسابقه و خوش نام و متعصب برای تراختور بعد از واگذاری انتخاب بشه


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.