|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷ | کد خبر : 70572
 • پرینت

  آذرقلم: در این چند ماه هواداران از ساغلام همه‌جوره حمایت کردند؛ با نتایجی که حتی از نتایج یحیی گل‌محمدی اخراجی هم ضعیف‌تر بود. این نتایج ضعیف در حالی به دست می‌آمد که اوضاع تراکتور از نظر بازیکن بهتر شده بود و چند بازیکن خارجی و سرباز جذب شده بودند اما تراکتورسازی با ساغلام تا لبه پرتگاه سقوط به لیگ یک هم رفت

   یادداشت ورزشی: حسن زاده

  آذرقلم: «یک سرمربی سالم به تبریز آمده تا این تیم را قهرمان کند. ما هم تمامی خواسته‌هایش را در اختیارش قرار می‌دهیم تا بتواند تیم ما را قهرمان ایران و آسیا کند.»! این صحبت‌های مصطفی آجورلو در ابتدای مراسم معارفه ارطغرول ساغلام بود. مدیرعامل وقت تراکتورسازی به هواداران وعده داد که این تیم با مربی ترک‌تبارش قهرمان ایران و آسیا خواهد شد. ساغلام هم در مراسم معارفه خود حرف‌های دلنشینی زد و گفت: «شاید بپرسید چرا من به تبریز آمدم؟ دوستان من شاهد هستند که از کشورهای قطر، عربستان و حوزه خلیج‌فارس پیشنهادهایی داشتم، ولی ایران مثل کشور ترکیه فوتبال‌خیز است. من در یکی از بازی‌های اخیر تراکتورسازی کودکی را دیدم که در قسمت تماشاگران گریه می‌کرد، قلبم از این اتفاق به‌درد آمد. چون من کودکان را خیلی دوست دارم و اصلاً نمی‌خواهم ناراحتی آنها را بار دیگر ببینم. ان‌شاءالله دیگر این کودکان را گریان نبینیم و خنده را بر لبان آنها بیاوریم.» اما این حرف‌های قشنگ از مدیرعامل و سرمربی هیچ وقت عملی نشد و در فاصله کمتر از ۴ ماه، حالا نه آجورلو در تراکتورسازی مانده تا وعده‌اش به هواداران را عملی کند و نه ساغلام در تبریز حضور دارد تا مانع گریه کردن هواداران کودک و بزرگسال تراکتورسازی شود.

  در این چند ماه هواداران از ساغلام همه‌جوره حمایت کردند؛ با نتایجی که حتی از نتایج یحیی گل‌محمدی اخراجی هم ضعیف‌تر بود. این نتایج ضعیف در حالی به دست می‌آمد که اوضاع تراکتور از نظر بازیکن بهتر شده بود و چند بازیکن خارجی و سرباز جذب شده بودند اما تراکتورسازی با ساغلام تا لبه پرتگاه سقوط به لیگ یک هم رفت و خوش‌شانس بود که نفت و سیاه‌جامگان از مدت‌ها قبل زمینه سقوط خود را فراهم کرده بودند. با این حال هواداران تراکتورسازی کوچکترین فشاری به ساغلام نیاوردند و اگر انتقادی هم بود، این آجورلو بود که باید پاسخگو می‌بود. فصل برای تراکتور با رتبه دهم لیگ برتر و قعرنشینی در گروه A لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید و ساغلام به ترکیه بازگشت و قرار شد به ادامه همکاری با تراکتورسازی فکر کند و به مدیران این تیم پاسخ دهد. اما همین دو شب پیش بود که ناگهان خبر رسید او هدایت تیم کایزری اسپور در سوپرلیگ ترکیه را بر عهده گرفته است. انتشار این خبر باید مثل بمب در تبریز صدا می‌کرد اما فقط سکوت بود که از تبریز شنیده می‌شد! هوادارانی که با تمام وجود از ساغلام حمایت کرده بودند مبهوت شده بودند و هیچ حرفی برای گفتن نداشتند و باشگاه تراکتورسازی هم مدعی شد که از مذاکره و توافق ساغلام با تیم جدیدش بی‌خبر بود.

  به هر حال مردی که بیشترین حمایت را از سوی هواداران تراکتورسازی در چند سال اخیر داشت و شاهد استقبال پرشور آنها در فرودگاه از خود بود، بدون این که به قول خود وفادار بماند و با مدیران این باشگاه درباره فصل آینده حرفی بزند به تیم دیگری رفت. حالا دیگر هیچکس به یاد آن نشست خبری امیدوارکننده نمی‌افتد. حالا دیگر نه آجورلویی هست که از او بپرسیم وعده قهرمانی در ایران و آسیا به کجا رسید و نه ساغلامی مانده که دلش از گریه‌ها و اشک‌‎های هواداران تراکتورسازی به درد بیاید.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "بی وفایی ساغلام، بی تدبیری باشگاه و قلب شکسته هواداران!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.