|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰ | کد خبر : 70493
 • پرینت

  آذرقلم: رسانه های ترکیه ای از جدا شدن سرمربی سابق تراکتورسازی از این تیم آذربایجانی و پیوستن او به یک تیم ترکیه‌ای خبر دادند.

  آذرقلم: رسانه های ترکیه ای از جدا شدن سرمربی سابق تراکتورسازی از این تیم آذربایجانی و پیوستن او به یک تیم ترکیه‌ای خبر دادند.

  به گزارش آذرقلم؛ ارطغرول ساغلام سرمربی ترکیه ای که در نیم فصل لیگ هفدهم به ایران آمد و جایگزین یحیی گل محمدی در تراکتورسازی شده بود، در حالی که مذاکراتش با تراکتورسازی برای فصل بعد ناتمام مانده بود و قرار بود به این باشگاه پاسخ بدهد، هدایت باشگاه کایسری اسپور ترکیه را برعهده گرفت تا آب پاکی را روی دست مسوولان تراکتورسازی ریخته باشد.

  وی که از تیم تراکتورسازی برای تمدید قرارداد فرصت خواسته بود، در یک هفته مانده به اتمام لیگ برتر کشور ترکیه با تیم بحران‌زده کایسری اسپور به توافق رسیده و فصل آتی هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.

  وی فصل گذشته جانشین یحیی گل‌محمدی در تیم تراکتورسازی شده و ۱۰ بازی در لیگ برتر و ۶ بازی در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را برعهده داشت که نتایج مطلوبی را با این تیم کسب نکرده و در نهایت در لیگ برتر در رده دهم قرار گرفته و در جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا نیز در رده آخر گروه خود جای گرفت.

  وضعیت فصل گذشته این تیم ترکیه‌ای دستکم از تراکتورسازی نداشته و این تیم نیز در بحران کسب نتایج مطلوب به سر می‌برد.

  کایسری اسپور در ۱۰ بازی آخر خود در لیگ برتر ترکیه تنها ۲ پیروزی کسب کرده و ۸ بازی مغلوب شده است. این تیم برابر تیم‌های ترابوزن و فنرباغچه تن به شکست سنگین ۴ بر صفر و ۵ بر صفر داده و همین نتایج ضعیف این تیم را از رده‌های بالایی جدول تا نهم ‌تنزل داد.

  حالا ساغلام بعد از یک دوره سخت مربیگری در تیم تراکتورسازی که با نتایج مطلوب همراه نبود، در آزمون سختی دیگری قرار گرفته و هدایت تیم بحران‌زده کایسری اسپور برعهده گرفته است.

  اینکه چرا ساغلام هدایت این تیم را برعهده گرفت مشخص نیست، اما شاید نگرانی وی از وضعیت آتی تیم تراکتورسازی و تغییر مالکیت باشگاه و مطمئن نبودن از ادامه کارش در تبریز، سبب اتخاذ این تصمیم شده است.

  تیم کایسری اسپور سابقه قهرمانی در جام حذفی کشور ترکیه و نایب قهرمانی در لیگ برتر این کشور را دارد.


  ساغلام در حال عقد قرارداد با تیم کایسری اسپور ترکیه

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "ساغلام از تراکتور پیاده شد/ آب پاکی ارطغرول روی دست تراکتورسازان!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.