|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱ | کد خبر : 70462
 • پرینت

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  خریدار شمالی تراکتورسازی؛ واقعیت یا شایعه!؟

  آذرقلم: خریدار شمالی برای تراکتور، یک توهم و خیالی است که افرادی برای تطمیع و تقنیع افکار عمومی برای خرید سهام این تیم توسط سازمان ورزش شهرداری و جلوگیری از خروج این باشگاه توسط خریدار شمالی دارد.

   یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: همین دو سه روز پیش بود که آگهی مزایده باشگاه تراکتور بر اساس وعده قبلی مدیرعامل،  در یکی از روزنامه های سراسری! منتشر گردید. محمدرضا زنوزی مالک دو باشگاه مطرح آذربایجان و تبریز، اولین خریدار دست به نقدی بود که پاکت پیشنهادی خود را به باشگاه فرستاد. علی رغم گمانه زنی ها برای حضور برخی از سرمایه داران تبریزی، هنوز به جز زنوزی،  خبری از پیشنهاد دیگر افراد و یا نهادهای استانی و یا سرمایه داران تبریزی و آذربایجانی نیست.

  در این میان، تنها شایعه ای در فضای رسانه ای استان پخش گردید خبری بود که تراکتور مشتری دست به نقد شمالی دارد و همزمان برخی از اعضای شورای شهر نیز مرثیه سرایی را شروع کردند که نسبت به تراکتور تعصب داریم و نبایستی از این تیم غافل شویم و اجازه انتقال این تیم به شمال را نمی دهیم و از همین حرف و حدیث ها که راه را برای جلب توجه افکار عمومی و فشار آنها برای خرید تراکتور از سوی سازمان ورزش شهرداری هموار سازد.

  طیف خاصی در شورا و شهرداری به دنبال خرید سهام این باشگاه توسط سازمان ورزش شهرداری هستند که متأسفانه بدون در نظر گرفتن منافع عمومی شهر، خواهان تقدیم دو دستی بودجه و اعتبار شهری که برای درمان، آموزش، تحصیل  و ورزشهای همگانی اختصاص یافته است، به چند بازیکن بی کیفیت داخلی و خارجی هستند.

  یک عضو شورای شهر تبریز که در زمان انتخاب شهردار تبریز نیز از لیست اکثریت جدا شده و به لیست اقلیت پیوست، امروز سخنگوی طیفی در شورا و شهرداری شده است که می خواهند ظرفیت عظیم تراکتور را در دست داشته باشند.

  در حقیقت خریدار شمالی برای تراکتور، یک توهم و خیالی است که افرادی برای تطمیع و تقنیع  افکار عمومی برای خرید سهام این تیم توسط سازمان ورزش شهرداری و جلوگیری از خروج این باشگاه توسط خریدار شمالی دارد.

  هم هیئت مدیره تراکتور به عنوان فروشنده و هم خریداران احتمالی تیم، از هر جای ایران که باشند، می دانند که تراکتور و تبریز لاینفک و جدانشدنی هستند. شانتاژهای رسانه ای برای دل نگرانی هوادار و اجبار به خرید این تیم توسط نهادهای مدنی که بودجه عمومی خود و کارکنانشان را نمی توانند تأمین کنند، و خلق هیولایی به نام خریدار شمالی که قصد انتقال تیم به شمال کشور را دارد، بازی رسانه ای افرادی است که خواهان بهره مندی از ظرفیت و پتانسیل اجتماعی تیم مردمی تراکتورسازی هستند.
  تا به امروز تراکتور تنها یک خریدار دارد و آن هم میلیاردر معروف تبریزی، محمد رضا زنوزی است

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "خریدار شمالی تراکتورسازی؛ واقعیت یا شایعه!؟"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.