|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰ | کد خبر : 70344
 • پرینت

  آذرقلم: نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: برخی سختگیری‌ها و بگیر و ببندها و یا برعکس آن به سخنان من ربط داده نشود.

  آذرقلم: نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: برخی سختگیری‌ها و بگیر و ببندها و یا برعکس آن به سخنان من ربط داده نشود.

  به گزارش آذرقلم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان‌شرقی با اشاره به ناهنجاری‌های فرهنگی در شهرهای مختلف استان بیان داشت: اخیراً تخلفاتی در حوزه اجرای موسیقی‌های زنده در رستوران‌ها و اماکن عمومی صورت گرفته است که قابل چشم پوشی نیست و باید نظارت بر تخلفات اجرای موسیقی زنده غیرمجاز از طرف اداره کل ارشاد و دیگر نهادهای ذی‌ربط افزایش یابد.

  امام جمعه تبریز خاطرنشان ساخت: باید توجه داشت که برخی‌ بر خلاف مجوز اخذ شده از ارشاد عمل می‌کنند، هر چند ما مخالفتی با اجرای موسیقی نداریم اما نباید از مقررات و قانون عدول کرد.

  آل‌هاشم با بیان اینکه هر چیزی که قانون اجازه می‌دهد، مانعی ندارد ولی باید نظارت جدی صورت گیرد، اذعان کرد: برخی سختگیری‌ها و بگیر و ببندها و یا برعکس آن به سخنان من ربط داده نشود.

  امام جمعه تبریز با اشاره به ساماندهی دستفروش‌ها در ایام عید تصریح کرد: متأسفانه عوامل شهرداری به کاسبان معترض در خصوص دستفروشان اعلام کرده بودند که امام جمعه اعلام کرده برخوردی صورت نگیرد، بنده گفته‌ام جایی تعیین کرده و ساماندهی کنید.

  نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی طرح موضوع ارائه افطاری‌ها از جیب بیت‌‌المال در نمازجمعه را یادآور شد و گفت: از بیت‌المال نمی‌توان دیگران را میهمان کرد، ولی بهزیستی و کمیته امداد که به ایتام اطعام می‌کند، اشکال ندارد ولی غیر از این باشد، حرام است.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "مخالفتی با اجرای موسیقی ندارم اما نباید از قانون عدول کرد/ دادن افطاری‌ از جیب بیت‌‌المال حرام است"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.