|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱ | کد خبر : 70307
 • پرینت

  آذرقلم: آگهی مزایده رسمی واگذاری تیم تراکتورسازی به بخش خصوصی امروز در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شد. به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز پیش از این خبر از آغاز واگذاری تیم تراکتورسازی داده و عنوان کرده بود که ۲۲ اردیبهشت شروع رسمی برای واگذاری تیم تراکتورسازی خواهد بود. بر این […]

  آذرقلم: آگهی مزایده رسمی واگذاری تیم تراکتورسازی به بخش خصوصی امروز در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز پیش از این خبر از آغاز واگذاری تیم تراکتورسازی داده و عنوان کرده بود که ۲۲ اردیبهشت شروع رسمی برای واگذاری تیم تراکتورسازی خواهد بود.

  بر این اساس آگهی مزایده رسمی واگذاری تیم تراکتورسازی امروز در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شد.

  بر طبق اخبار واصله زمان ارسال مدارک برای مزایده ۷ روز اعلام شده و بعد از اتمام مهلت قانونی، پاکت‌ها گشوده و تکلیف مالکیت این باشگاه مشخص خواهد شد.

  هنوز هیچ مجموعه و یا شخصی‌ رسما برای مالکیت تیم تراکتورسازی اعلام آمادگی نکردند، اما گمانه‌زنی ها بیشتر روی شهرداری تبریز، مس سونگون، زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد و ماشین‌سازی و شهرام دبیری مالک باشگاه دبیری بوده است.

  در محدوده زمانی اعلام شده و بعد از ارسال مدارک برای حضور در مزایده، مشخص خواهد شد که وضعیت این تیم محبوب به کجا خواهد کشید و مالکیت این تیم به کدام مجموعه یا شخص خواهد رسید.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "خصوصی‌سازی تراکتورسازی کلید خورد + عکس"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.