|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱ | کد خبر : 70307
 • پرینت

  آذرقلم: آگهی مزایده رسمی واگذاری تیم تراکتورسازی به بخش خصوصی امروز در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شد. به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز پیش از این خبر از آغاز واگذاری تیم تراکتورسازی داده و عنوان کرده بود که ۲۲ اردیبهشت شروع رسمی برای واگذاری تیم تراکتورسازی خواهد بود. بر این […]

  آذرقلم: آگهی مزایده رسمی واگذاری تیم تراکتورسازی به بخش خصوصی امروز در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، سرپرست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز پیش از این خبر از آغاز واگذاری تیم تراکتورسازی داده و عنوان کرده بود که ۲۲ اردیبهشت شروع رسمی برای واگذاری تیم تراکتورسازی خواهد بود.

  بر این اساس آگهی مزایده رسمی واگذاری تیم تراکتورسازی امروز در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شد.

  بر طبق اخبار واصله زمان ارسال مدارک برای مزایده ۷ روز اعلام شده و بعد از اتمام مهلت قانونی، پاکت‌ها گشوده و تکلیف مالکیت این باشگاه مشخص خواهد شد.

  هنوز هیچ مجموعه و یا شخصی‌ رسما برای مالکیت تیم تراکتورسازی اعلام آمادگی نکردند، اما گمانه‌زنی ها بیشتر روی شهرداری تبریز، مس سونگون، زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد و ماشین‌سازی و شهرام دبیری مالک باشگاه دبیری بوده است.

  در محدوده زمانی اعلام شده و بعد از ارسال مدارک برای حضور در مزایده، مشخص خواهد شد که وضعیت این تیم محبوب به کجا خواهد کشید و مالکیت این تیم به کدام مجموعه یا شخص خواهد رسید.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "خصوصی‌سازی تراکتورسازی کلید خورد + عکس"
  نظرات در مورد » “خصوصی‌سازی تراکتورسازی کلید خورد + عکس”
  1. علی گفت:

   تعجب بازرس AFC از نحوه تیمداری تراکتورسازی در لیگ برتر!۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
   به گزارش خبرنگار مهر، آرش شکرریز کارشناس حقوقی درباره جلسه اش با نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: پرسپولیس و تراکتورسازی گام بلندی برای توافق با طلبکاران و پرداخت مطالبات آنها برداشته اند ولی در استقلال کوتاهی شده بود.
   وی افزود: امروز متوجه شدم طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ نیروی نظامی نمی تواند تیمداری کند. برای نمایندگان AFC جای سئوال داشت که چطور باشگاه تراکتورسازی به سپاه واگذار شده بود و داشتند تیمداری می کردند. جا دارد عزیزان ما در مجلس برای ورزشکاران سرباز و قهرمانان قانون جدیدی وضع کنند. حتی نیروهای نظامی حق حضور در هیات مدیره را هم ندارند.
   این کارشناس حقوقی در پاسخ به این سئوال که اگر AFC متوجه دروغ های ایران در ارتباط با گرفتن پرونده حرفه ای باشگاه ها شود چه اقدامی صورت می دهد؟ گفت: آنها گزارش را به کمیته انضباطی و کمیته صدور مجوز حرفه ای AFC ارجاع می دهند و به صورت قاطعانه تصمیم می گیرند. AFC از این به بعد خودش اقدام به صدور پروانه حرفه ای برای باشگاه ها می کند.
   شکرریز همچنین گفت: بازرس AFC ایمیلش را به من داد و گفت آنرا در اختیار رسانه ها قرار دهم تا اگر کسی مطالبات مشخصی دارد، مستنداتش را ایمیل کند. او گفت که تا روز دوشنبه در هتل پارسیان اوین است و طلبکاران می توانند حضوری هم به وی مراجعه کنند.


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.