|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۸ | کد خبر : 70162
 • پرینت

  آذرقلم: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از افتتاح المپیاد ورزشی تبریز به صورت رسمی خبر داد و گفت: مشعل مسابقات ۲۵ اردیبهشت روشن شده و مسیر ابوریحان تا سازمان ورزش حمل شده و رسماً این مسابقات آغاز می‌شود.

  آذرقلم: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: مشعل المپیاد ورزشی شهر تبریز، ۲۵ اردیبهشت ماه روشن می شود.

  به گزارش آذرقلم، رحیمی با بیان اینکه تبریز به عنوان شهر قدیمی سابقه خوبی در ورزش دارد گفت: براساس قدمت تبریز برنامه‌ای تحت المپیاد ورزشی برنامه‌ریزی کردیم که در مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز مسابقات ورزش به صورت المپیاد برگزار کنیم و هدف تشویق و انگیزه دادن به شهروندان شهر تبریز برای مسابقات ورزشی به صورت غیر حرفه‌ای بوده که نشاط و سلامتی را برای شهروندان شهر تبریز به ارمغان خواهد آورد.

  رحیمی خاطرنشان ساخت: اولین مسابقات المپیاد به فوتسال جام رمضان اختصاص دارد که سایر رشته‌ها نیز بعد از ماه رمضان در رده آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

  مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از افتتاح المپیاد ورزشی تبریز به صورت رسمی خبر داد و گفت: مشعل مسابقات ۲۵ اردیبهشت روشن شده و مسیر ابوریحان تا سازمان ورزش حمل شده و رسماً این مسابقات آغاز می‌شود.

  Image result for ‫مشعل بازی ها‬‎

  وی عنوان کرد: در مسابقات جام رمضان هیچ مبلغی به عنوان ورودی دریافت نخواهد شد و بهترین امکانات سازمان ورزش شهرداری در اختیار تیم‌های حاضر در مسابقات خواهد بود و لباس ورزشی تیم‌های شرکت‌کننده و جوایز مسابقات را نیز تأمین کرده و علاوه بر آن استعدادهای حاضر در این مسابقات را نیز شناسایی خواهیم کرد.

  رحیمی افزود: برای بانوان نیز در رشته‌های والیبال، فوتسال و شطرنج مسابقاتی را برگزار کرده همچنین مسابقات بومی محلی نیز در رشته‌های طناب‌کشی، دارت، هفت سنگ و … در بین شهروندان اشاعه داده و تلاش خواهیم کرد که نقش ورزش در زندگی شهروندان تبریز را پررنگ‌تر کنیم.

  وی گفت: برآورد ما حضور بالای ۶۰۰ تیم در مسابقات فوتسال جام رمضان است و امیدواریم در سایر رشته‌ها نیز استقبال شده و قطعاً از خروجی المپیاد استفاده کرده و در رده‌های مختلف از بازیکنان شناسایی شده در تیم‌های ورزشی خود بهره خواهیم برد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "مشعل المپیاد ورزشی شهر تبریز، ۲۵ اردیبهشت ماه روشن می شود"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.