|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰ | کد خبر : 69373
 • پرینت

  آذرقلم: خبرهایى پیرامون تغییرات مدیریتى در باشگاه تراکتورسازى مطرح شده که منابع روشنى نداشت.

  آذرقلم: خبرهایى پیرامون تغییرات مدیریتى در باشگاه تراکتورسازى مطرح شده که منابع روشنى نداشت.

  به گزارش آذرقلم به نقل از “ورزش سه”، نخستین خبر از برکنارى آجورلو و احتمال جایگزینى ناصر شفق حکایت داشت و در دومین خبر به احتمال حضور سردار ربیعى به عنوان جانشین آجورلو اشاره شده بود.
  با این وجود به نظر مى رسد این دو شایعه بى اساس دور از واقعیت است.
  موضوع اصلى خروج مصطفى آجورلو از مدیریت تربیت بدنى سپاه است.
  پیش از این گفته مى شد آجورلو که دو مسئولیت همزمان را بر عهده داشته دوشغله محسوب مى شود همچنین با توجه به شرایط ویژه تراکتورسازى ، در آخرین روزهاى سال ٩۶ مصطفى آجورلو از ریاست تربیت بدنى سپاه کناره گیرى کرد اما این موضوع ارتباطى به سمت وى در باشگاه تراکتورسازى ندارد.
  همچنین تربیت بدنى بخشى از زیرمجموعه معاونت آموزشى سپاه محسوب مى شود که مسئولیت آن بر عهده سردار ربیعى است و طبیعتا حضور سردار ربیعى معاون آموزشى سپاه به عنوان مدیرعامل تراکتورسازى دور از ذهن به نظر مى رسد.
  همچنین ماجراى مطرح شدن مجدد نام شفق احتمالا به حضور وى در تبریز بازمى گردد. ناصر شفق شب گذشته وارد تبریز شده اما بازگشت وى به تراکتورسازى در گرو تغییر مالکیت این باشگاه است نه تغییر مدیریت!
  در واقع شفق تنها در شرایطى به تراکتورسازى بازمى گردد که مالکیت این باشگاه را به دست آورد که تاکنون موفق به اثبات این ادعا نشده است.
  بنابر این به نظر مى رسد شایعه برکنارى آجورلو و جایگزینى سردار ربیعى یا شفق نیز موج سازى رسانه اى است که با توجه به شرایط فعلى تراکتورسازى صورت گرفته و حقیقت ندارد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تغییرات مدیریتى در تراکتورسازی؛ از شایعه تا واقعیت"
  نظرات در مورد » “تغییرات مدیریتى در تراکتورسازی؛ از شایعه تا واقعیت”
  1. ناشناس گفت:

   هرکی میخواد تورسانه باشه سنگ تراختور به سینه میزنه بابا تو اگه پول داشتی از اوسالی که اومدی بدهی جا نمیزاشتی زمانیکه ایشون رفتن عرفان اولرم شکایت کرد پیمنتا شکایت کرد


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.