|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹ | کد خبر : 69322
 • پرینت

  آذرقلم: این بازی برای گسترش فولاد جنبه تشریفاتی داشته و تأثیری در جایگاه این تیم نمی توانست داشته باشد. علی رغم این موضوع، بازیکنان این تیم بازی جوانمردانه ای را به نمایش گذاشتند و بازی هجومی این تیم، عملا موتور محرکه استقلال را از کار انداخت.

  آذرقلم: اولین بازی هفته ۲۸ رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور، بین آبی های پایتخت و تبریز، در حالی به میزبانی گسترش فولاد در تبریز برگزار گردید که استقلال تهران نیاز مبرم به ۳ امتیاز این بازی داشت تا همچنان در کورس نائب قهرمانی و کسب سهمیه آسیا باقی بماند. تلاش دو تیم در پایان نود دقیقه، تساوی یک _ یک بود، که چندان به مذاق استقلالی ها خوش نیامد.
  به گزارش آذرقلم، گل استقلال در این دیدار، در اثر غفلت مدافعان گسترش و فرصت طلبی علی قربانی در دقیقه ۱۰ به ثمر رسید تا نیمه اول این دیدار، استقلال برنده این بازی باشد.
  در نیمه دوم، گسترش فولاد طی یک بازی ترکیبی و پاسهای ممتد و نبوغ رضا خالقی فر موفق شد در دقیقه ۵۶ دروازه استقلال تهران را باز کند. این بازیکن در بازی گذشته برابر استقلال خوزستانف موفق به زدن دو گل برای تیمش شده بود.
  گسترش فولاد تبریز در این بازی، مخصوصا نیمه دوم آن، بارها فرصتهای مسلم گلزنی را از دست دادند تا نتیجه همچنان یک بر یک بماند.

  این بازی برای گسترش فولاد جنبه تشریفاتی داشت و تأثیری در جایگاه این تیم نمی توانست داشته باشد. علی رغم این موضوع، بازیکنان این تیم بازی جوانمردانه ای را به نمایش گذاشتند و بازی هجومی این تیم، عملا موتور محرکه استقلال را از کار انداخت.
  نکته مهم این بازی بر خلاف عرف مرسوم، استفاده گسترشی ها از پیراهن دوم تیم بود. پس از اظهارات مدیرعامل این تیم مبنی بر اختصاص ۵۰ درصد سکوهای بنیان دیزل به هواداران استقلال، امروز این تیم بر خلاف گذشته با پیراهن دوم خود به میدان رفتند که نکته قابل تأملی بوده، و نیازمند ارائه توضیح از سوی مدیرعامل تیم است که چرا بایستی گسترش فولاد در تبریز با پیراهن دوم خود بازی کند؟!

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "توقف استقلال در تبریز/ پیراهن دوم گسترش خوش یمن نبود!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.