|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸ | کد خبر : 69007
 • پرینت

  آذرقلم: شهردار تبریز از تکمیل مجموعه بزرگ مرکز همایش های بین المللی تبریز و افتتاح قریب الوقوع آن خبر داد و گفت: پنجم اردیبهشت سال جاری، با حضور رئیس‌جمهور در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز آغاز می‌شود.

  آذرقلم: شهردار تبریز از تکمیل مجموعه بزرگ مرکز همایش های بین المللی تبریز و افتتاح قریب الوقوع آن خبر داد و گفت: پنجم اردیبهشت سال جاری، با حضور رئیس‌جمهور در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز آغاز می‌شود.

  به گزارش آذرقلم، ایرج شهین‌باهر به همراه محمدصادق پورمهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی طی بازدید از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز در جریان روند تکمیل این مرکز بزرگ فرهنگی در آستانه برگزاری مراسم افتتاح رسمی برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ قرار گرفتند.

  شهردار تبریز گفت: پیش‌بینی‌ها برای افتتاح رسمی این مجموعه همزمان با آغاز افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸  و با هماهنگی‌های صورت گرفته در شرف تحقق است. افزایش شیفت‌کاری و تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران تلاشگر برای تکمیل مجموعه بزرگ مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز اتفاقات خوبی را رقم زده است.

  وی ادامه داد: با افتتاح این مجموعه بر فضای فرهنگی و زیرساخت‌های فرهنگی شهر افزوده خواهد ‌شد و حتی این مجموعه به‌عنوان در آمد پایدار برای شهرداری تبریز نقش ایفا خواهد کرد.

  شهردار تبریز افزود: این مجموعه به‌عنوان جاذبه گردشگری هم به شمار می‌آید و در شمال‌غرب کشور نمونه منحصر به فردی خواهد بود.

  Image result for ‫مرکز همایش های بین المللی تبریز‬‎

  وی خاطرنشان کرد: مرکز همایش‌های بین‌المللی، از زیرساخت‌های کم‌نظیر توسعه فرهنگی شهر است که به واسطه حضور رئیس‌جمهور  و برگزاری افتتاحیه «تبریز ۲۰۱۸» در کشور شناخته می‌شود؛ از این رو با تکمیل جزئیات فنی و محتوایی پروژه، باید دقت لازم صورت گیرد.

  وی با اشاره به این‌که تاکنون حدود ۶۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف پروژه هزینه شده است، اظهار داشت: با تکمیل مرکز همایش‌ها، ۲۴ هزار مترمربع به وسعت فضای فرهنگی شهر اضافه می‌شود که در مقایسه با وضعیت امروز شهر، فضای قابل‌توجهی است.

  شهردار تبریز متذکر شد: با توجه به فراهم‌شدن شرایط تسریع پروژه، فضاسازی محیط، تکمیل بخش‌های جنبی و نصب تجهیزات فنی و ایمنی، برنامه‌های رسمی تبریز ۲۰۱۸، پنجم اردیبهشت سال جاری، با حضور رئیس‌جمهور در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز آغاز می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: سالن اصلی این مرکز، با یک هزار و ۴۰۰ نفر ظرفیت، از زیرساخت‌های فرهنگی کم‌نظیر در کشور است که توسط شهرداری تبریز طراحی و تکمیل شده‌ است.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز ۵ اردیبهشت با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.