|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱ | کد خبر : 68517
 • پرینت

  آذرقلم: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در ایران و از جمله آذربایجان خبر داد.

  آذرقلم: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش ۴ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در ایران و از جمله آذربایجان خبر داد.

  به گزارش آذرقلم، احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی امروز (۲۶ اسفند) با فعالیت سامانه بارشی در دامنه‌های جنوبی البرز، تهران، سواحل دریای خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، بخش‌هایی از شمال غرب، غرب، جنوب غرب، جنوب، نواحی مرکزی و به‌تدریج از بعد ازظهر در شمال شرق و شرق کشور ابرناکی، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش در مناطق مرتفع و سردسیر شمال غرب و ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس به صورت برف خواهد بود، تصریح کرد: در مناطق مستعد بارش تگرگ نیز دور از انتظار نیست.

  وظیفه گفت: بارش‌ها امروز (۲۶ اسفند) در شرق خوزستان، غرب چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال غرب فارس، شمال استان‌های تهران، البرز، قزوین و شمال غرب سمنان شدت بیشتری خواهد داشت.

  وظیفه با بیان اینکه امروز (۲۶ اسفند) با نفوذ جریان‌های شمالی دمای هوا در سواحل دریای خزر ۴ تا ۸ درجه و فردا (۲۷ اسفند) در شمال شرق کشور ۸ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "لباس گرم بپوشید، دمای هوا تا ۱۰ درجه‌ سردتر می شود!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.