|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰ | کد خبر : 68362
 • پرینت

  معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی خبر داد:

  افزایش وقوع جرایم خشن و جرایم فضای مجازی در آذربایجان شرقی

  آذرقلم: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی از افزایش وقوع جرایم خشن در استان و افزایش جرایم در فضای مجازی خبر داد.

  آذرقلم: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی از افزایش وقوع جرایم خشن در استان و افزایش جرایم در فضای مجازی خبر داد.
  به گزارش آذرقلم، رضا مسعودی فر در جلسه مشترک شورای پیشگیری از وقوع جرم و حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری استان با ارائه گزارش سیمای جرایم و دعاوی استان در یازده ماه سال ۹۶ از افزایش وقوع جرایم خشن در استان خبر داد و گفت: متأسفانه جرم «توهین به اشخاص» با ۳۲ هزار فقره پرونده قضایی در سطح استان در ردیف اول اتهامات قرار دارد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش بیست درصدی دارد؛ جرم «ضرب و جرح عمدی» نیز با ۳۰ هزار فقره پرونده در ردیف دوم قرار گرفته است.
  وی همچنین از افزایش وقوع جرایم در فضای مجازی در استان مثل انتشار تهمت و افترا و مطالب مشتمل بر تهدید و هتک حیثیّت ابراز نگرانی کرد.


  ارائه گزارش توسط مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در خصوص میزان اراضی تحت مالکیت، میزان اراضی تصرف شده، دعاوی مطروحه نسبت به اراضی تصرف شده، میزان اراضی که سند مالکیت آنها اخذ شده و میزان اراضی که اخذ سند آنها در دست اقدام است، ارائه گزارش توسط مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان در خصوص وضعیت اجرای قانون جامع حدنگار (کاداستر) در استان، اقدامات پیشگیرانه در خصوص حفاظت از اراضی ملی، منابع طبیعی، محیط زیست و جنگلها در تعطیلات نوروز ۹۷ و ارائه گزارش اجرای طرح نماد توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان از جمله موضوعات مطرح در جلسه بود.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "افزایش وقوع جرایم خشن و جرایم فضای مجازی در آذربایجان شرقی"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.