|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷ | کد خبر : 68289
 • پرینت

  آذرقلم: تیم ماشین سازی تبریز هفته پیش در عین شایستگی قادر به کسب ۳ امتیاز از بازی مقابل تیم مدعی خونه به خونه بابل نشد ، بر این اساس دیدار این هفته سبزها در بیرون از خانه را می توان دیداری با تلاش در راه کسب یک امتیاز عنوان کرد. به گزارش آذرقلم، ماشین سازی […]

  آذرقلم: تیم ماشین سازی تبریز هفته پیش در عین شایستگی قادر به کسب ۳ امتیاز از بازی مقابل تیم مدعی خونه به خونه بابل نشد ، بر این اساس دیدار این هفته سبزها در بیرون از خانه را می توان دیداری با تلاش در راه کسب یک امتیاز عنوان کرد.

  به گزارش آذرقلم، ماشین سازی فعلاً  با ۲۸ امتیاز در رده پانزدهم جدول ایستاده است که شرایطی خطرناک برای این تیم به شمار می آید و سبزها اگر امتیازات لازم را از بازی های باقیمانده کسب نکنند آنگاه ممکن است گرفتار شرایطی سخت شوند.

  بازی این هفته ماشین سازی در کرج و مقابل تیم سرسخت اکسین خواهد بود که دیدار راحت و آسانی به شمار نمی آید ، البرزی ها در مکان ششم جدول قرار دارند و با ۴۱ امتیاز یکی از تیم های دارای شانس صعود به لیگ برتر محسوب می شوند .

  از رهگذر آنچه در بالا آمد به جد می توان چنین گفت که تیم اکسین از این بازی به کمتر از ۳ امتیاز راضی نخواهد بود و چنین وضعیتی شرایط سخت و سنگینی را بر روی دفاع و دروازه بان ماشین سازی وارد خواهد آورد ، معتقدیم که عباس آقایی با تمرکز در دفاع و شلوغ کردن میانه زمین می تواند راههای نفوذی تیم اکسین را بسته و در شرایط تهاجمی گسترده تیم میزبان ، روی فضاهای به وجود آمده پشت مدافعان از ضد حملات ، واکنش های ناگهانی را در دستور کار قرار دهد.

  بازی با تیم ششم جدول رده بندی آن هم در خانه حریف می تواند سختی خاص خود را داشته باشد و ماشین سازی تحت چنین شرایطی می باید که مراقب کیفیت تهاجمی آنها باشد ، این موضوع ضرورت چیدمان تدافعی و انتخاب دروازه بان آماده را بیش از هر چیزی مهم جلوه می دهد.

  ماشین سازی در رتبه پانزدهم جدول رده بندی ایستاده و از شرایطی خطرناک برخوردار است لذا معتقدیم حتی گرفتن یک امتیاز هم از حریف میزبان می تواند ارزشمند تلقی شده و کمکی برای هفته های حساس پایانی محسوب گردد.

  یادداشت ورزشی: نادر عبدل زاده

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "ماشین سازی در آستانه سقوط به دسته پایین تر"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.