|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۲ | کد خبر : 68245
 • پرینت

  تراکتور در بازی با الجزیره اگر به پیروزی برسد می تواند شانس صعودش به دور بعدی را زنده نگه دارد اما عدم پیروزی در این بازی ادامه مسابقات را برای قرمزها تشریفاتی خواهد کرد.

  یادداشت ورزشی: نادر عبدل زاده

  آذرقلم: رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دور گروهی خود را بلافاصله بعد از اتمام دور رفت در دور برگشت آغاز خواهد کرد و به فاصله یک هفته با تعویض جای تیم های میزبان و میهمان شاهد تکرار آخرین بازی دور رفت خواهیم بود ، با این تعبیر تیم تراکتورسازی که دوشنبه پیش میهمان الجزیره در امارات بود حالا در مسابقه برگشت و روز سه شنبه این هفته میزبان تیم فوق می باشد.

  به گزارش آذرقلم، تراکتور که در دور رفت دو بازی بیرون از خانه را داشت با توجه به میزبانی اجباری مسابقه برابر الاهلی عربستان در عمان ، حالا بعد از ۳ هفته اولین بار در تبریز به میدان خواهد آمد و از این رو دیدار پیش رو به نوعی میزبانی نخست سرخ ها به شمار می آید.

  تراکتورسازی از این مسابقه خانگی بدنبال جستجوی آخرین شانس های کامیابی در راه صعود می باشد ، موفقیتی که با پیروزی بر الجزیره می تواند استارت کار صعود قرمزها به حساب بیاید.

  اگر تراکتورسازی با توجه به جمیع جهاتی که از این بازی برای آنها متصور است به پیروزی برسد می تواند چند طلسم را همزمان از بین ببرد ؟ توجه داشته باشیم که شکست دادن تیم اماراتی منهای برد و موفقیتی که برای این تیم به همراه می آورد قادر خواهد بود تا شانس های تراکتور را به میزان چشمگیری افزایش داده و در عین حال شرایط آنها را از بابت ناتوانی در گلزنی نیز خارج نماید.

  تیم تراکتورسازی در جریان ۳ بازی اخیر خود قادر به باز کردن دروازه رقیبان نشده است و از این منظر نوعی طلسم در روند نتیجه گیری آنها مشهود می باشد ؟ شاگردان ساغلام که خودش روزی روزگاری یکی از مهاجمان طراز اول فوتبال ترکیه بود حالا در میدان رقابت به عنوان مربی عملکرد خوبی را از خود نشان نداده و طی ۲۷۰ دقیقه گذشته قادر به باز کردن دروازه رقبا نشده اند.

  چنین بیلانی برای هر تیمی خطرناک می باشد و در فوتبال اگر قادر به گلزنی نشوید راه به جایی نخواهید برد ، تراکتوری ها در ۳ بازی اخیر گلی را نزده اند و این یک آمار خاص منفی برای نماینده تبریز محسوب می شود که طی یک دور قادر به باز کردن دروازه رقیبان خود نشده است.

  معتقدیم که چنین روندی باید طی دیدار با الجزیره در امارات شکسته می شد اما در آن بازی هم ضربات نهایی در چارچوب نواخته نشدند و قرمزها از مسابقه ای که می شد در آن برنده شد با دستی خالی بازگشتند.

  البته شاید گفته شود که تساوی و یک امتیاز بیرون از خانه ایده آل می باشد که بی شک نیز چنین است اما تراکتور به دلیل دو باخت متوالی نیازمند این پیروزی بود و می شد تا با ۳ امتیاز آن مسابقه و احتمال بالای برد در دیدار سه شنبه این هفته در تبریز به مجموع ۶ امتیاز دست یافت.

  تراکتور در بازی با الجزیره اگر به پیروزی برسد می تواند شانس صعودش به دور بعدی را زنده نگه دارد اما عدم پیروزی در این بازی ادامه مسابقات را برای قرمزها تشریفاتی خواهد کرد.

  در عین حال از این به بعد باید هدف گذاری عبور از تیم الاهلی را فراموش کرد ؟ چرا که نماینده عربستان با ۷ امتیاز ، نیمی از راه صعود را طی نموده است و تراکتور در صورتی که بتواند الجزیره و الغرافه را در بازی های خانگی شکست داده و البته هر دو تیم اماراتی و قطری نیز از عربستان شکست بخورند آنگاه راه  صعودشان هموار خواه شد.

  تراکتورسازی در بازی سه شنبه تمامی شرایط را برای کسب اولین برد ، گلزنی و ادامه شانس صعود به همراه می بیند ، بی شک بازی در برابر تماشاچیان خودی مهمترین اهرم در کسب نتیجه خواهد بود .

  در عین حال داور مسابقه هفته گذشته الجزیره و تراکتورسازی به محمد جمال ، احمد العطاس و خلفان فرج در طول مسابقه کارت زرد نشان داد تا دو اخطاره شوند و دیدار برگشت دو تیم را از دست بدهند. همچنین بعد از سوت پایان مسابقه فوق داور کره ای به خاطر اعتراض هایی که علی مبخوت به او داشت ، این بازیکن را با یک کارت زرد جریمه کرد تا او هم به جمع دو اخطاره های تیمش بپیوندد و از این رهگذر تیم الجزیره طی این بازی با مشکل در کمبود نفرات روبرو می باشد.

  در عین حال الجزیره ای ها را باید به عنوان یک تیم دارای مشکل از بابت سابقه نتیجه گیری در مقابل تراکتور عنوان کرد که این را آمار و کیفیت نتایج قبلی رویارویی دو تیم به وضوح نشان می دهد.

  تراکتور در ورزشگاه هفتاد هزار نفری بدنبال کسب ۳ امتیاز است و بی شک عبور از حریف اماراتی می تواند امیدهایی را که تک امتیاز بازی در امارات زنده کرد بیش از پیش به سمت و سوی موفقیت و کسب مجوز صعود برساند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تراکتورسازی به دنبال آخرین شانس های صعود در ورزشگاه یادگار امام"
  ۲ نظر برای “تراکتورسازی به دنبال آخرین شانس های صعود در ورزشگاه یادگار امام”
  1. آذربایجان خیاو(مشگین شهر) گفت:

   یاشاسین تراختور کبیر

  2. وحید تراختورچی گفت:

   به امید خدا ۴تا میزنیم


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.