|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶ | کد خبر : 67465
 • پرینت

  آذرقلم: علیرضا نوین شهردار اسبق تبریز با هدف “نشر اندیشه‌هاى ناب اسلامى و ایرانى در حوزه هاى مختلف فرهنگى، هنرى و اجتماعى”، موسسه فرهنگى “نوین تبریز” را تاسیس کرد.

  Image result for ‫علیرضا نوین‬‎

  آذرقلم: علیرضا نوین شهردار اسبق تبریز با هدف “نشر اندیشه‌هاى ناب اسلامى و ایرانى در حوزه هاى مختلف فرهنگى، هنرى و اجتماعى”، موسسه فرهنگى “نوین تبریز” را تاسیس کرد.

  به گزارش آذرقلم، علیرضا نوین که مدت ۹ سال از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۲ کلید شهر تبریز بود بعد از یک دوره کنار کشیدن از فعالیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی اکنون تلاش می کند تا باز هم منشا کار و فعالیت تازه در شهر تبریز و گفتمان سازی تازه در عرصه مسایل شهری باشد.

  در مراسم اعلام موجودیت رسمى این موسسه که در تبریز برگزار گردید علیرضا نوین طی سخنانی گفت: موسسه نوین تبریز با هدف نشر ارزش ها و اندیشه هاى ناب ایرانى اسلامى در حوزه ها و بخش هاى فرهنگى ، هنرى ، اجتماعى و با رویکرد پژوهشى و تولیدى راه اندازى شده و همزمان با آغاز چهلمین سال پیروزى شکوهمند انقلاب اسلامى ایران رسما اعلام موحودیت خواهد کرد.

  وى با اشاره به اهم محورهاى فعالیتى این موسسه خاطرنشان کرد: برگزارى کنفرانس ها ، همایش ها ، سمینارها و کنگره هاى ملى و بین المللى با رویکرد پژوهشى و تبیینى در راستاى معرفى و ارج نهادن به دانشمندان، ادیبان، فلاسفه، علما، فضلا و بزرگان فرهنگ، هنر و علم ایران زمین از جمله اهداف و برنامه هاى فعالیتى این موسسه در بخش فرهنگ و هنر به شمار مى رود.

  علیرضا نوین همچنین پیش بینى و اجراى برنامه هاى آموزش محور را از دیگر اهداف این موسسه اعلام و خاطرنشان کرد: تلاش براى آشناسازى عموم شهروندان با حقوق و وظایف شهروندى و انعکاس و انتقال مطالبات و نقطه نظرات شهروندان به موسسات ، سازمان ها و دستگاه هاى دولتى و خصوصى با هدف اجرایی و عملیاتى کردن این خواسته ها رویکرد دیگر موسسه خواهد بود.

  نوین در عین حال رسالت و هدف اصلى موسسه نوین تبریز را اثربخشى عملى و اجرایی برنامه ها ، طرح ها ، ایده ها و برنامه هاى پیش رو در بهبود وضعیت حاکم بر حوزه هاى فرهنگى ، هنرى ، اجتماعى و شهروندى اعلام و از عموم شهروندان و صاحبان فکر و ایده خواست این موسسه را در تحقق اهداف و برنامه هاى مدنظر یارى کنند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "علیرضا نوین و آغاز دوباره فعالیت های فرهنگی، اجتماعی"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.