|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰ | کد خبر : 67411
 • پرینت

  آذرقلم: فرماندار شهرستان شبستر گفت: مسوولان ضمن کم کردن فاصله با کارکنان زیرمجموعه خود، منشاء خدمات برای مردم باشند.

  آذرقلم: فرماندار شهرستان شبستر گفت: مسوولان ضمن کم کردن فاصله با کارکنان زیرمجموعه خود، منشاء خدمات برای مردم باشند.

  به گزارش آذرقلم از شبستر، حسن مستفید در دیدار با اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شبستر بر همراهی و همکاری مجموعه مدیران شهرستان برای تحقق برنامه‌های توسعه دولت در منطقه تاکید کرد و اظهار داشت: برای پیگیری و تحقق برنامه‌ها انتظار می‌رود مسوولان در فرصت مسوولیت خود ضمن کم کردن فاصله با کارکنان زیرمجموعه خود، منشاء خدمات شایسته برای مردم باشند.

  وی، به گستردگی رسالت‌ها و ماموریت‌های این وزارتخانه نیز اشاره و خاطرنشان کرد: همه افراد به نوعی جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند چرا که خدمات این وزارتخانه در تمام مراحل زندگی شهروندان ادامه خواهد یافت.

  رئیس شورای اداری شهرستان شبستر ضمن تشکر از تعامل و همدلی فی‌مابین دستگاه‌های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان،  افزود: مردم این منطقه در تمام مراحل انقلاب، پایبندی خود را به نظام ثابت کرده‌اند و هم اکنون لایق دریافت خدمات ارزنده‌ای از جانب مسوولان نظام هستند که دستگاه‌های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به گستردگی جامعه هدف می‌توانند در این امر مهم و خدمت‌رسانی به جامعه محروم نقش ارزنده‌ای داشته باشند.

  وی خاطرنشان کرد: از آنجا که این شورا از ظرفیت بسیار خوبی برای خدمت‌رسانی مردم منطقه برخوردار است، می‌تواند برای رفع مشکلات مردم به ویژه نیازمندان و تحقق اهداف در شهرستان موثر باشد.

  مستفید تصریح کرد : با توجه به تاثیرگذاری مجموعه سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌های وزارتخانه بر آحاد جامعه ، خصوصا جامعه متاثر از آسیب اجتماعی، ضروری است ادارات ذی‌ربط همه‌جانبه و فراگیر در حوزه‌های اجرای ماموریت وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در منطقه تلاش کنند.

  در این دیدار اعضای شورای هماهنگی، با تشریح وظایف و مسوولیت‌های حوزه‌های تخصص کاری، بر همراهی و همکاری با فرماندار جدید در راستای تحقق برنامه‌های توسعه‌ای دولت در این شهرستان اعلام آمادگی کردند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "فرماندار شبستر: مسئولان، فاصله خود با کارکنان را کم کنند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.