|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶ | کد خبر : 67331
 • پرینت

  آذرقلم:‌جلالی با بیان اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت اول استان در تخصیص بودجه است گفت: دیگر به اجرای پروژه های جدید و غیرموثر تن نمی دهیم!

  آذرقلم: معاون هماهنگی بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی هزینه بر نیست بلکه آمده تا خطاهای گذشته را اصلاح کند هدف از اجرای این طرح را اصلاح رفتارهای گذشته و احصا مشکلات کشور و به ویژه استان اعلام کرد و افزود: در اجرای این طرح نباید بخش دولتی تنها به میدان بیاید. باید همه دست به دست هم دهیم و با رفع موانع توسعه و سرمایه گذاری ، منابع بانک ها را که متعلق به مردم است به بانک ها برگردانیم. باید همه بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

  به گزارش خبرنگار آذرقلم، وحید جلالی افزود: نباید اقتصاد مقاومتی را در حد شعار تقلیل دهیم و یا با اجرای هر طرحی پشت آن مخفی شویم. اقتصاد مقاومتی صرفا سخنرانی کردن نیست بلکه عمل کردن است. به همین منظور سازمان برنامه ریزی با جدیت این موضوع را در قالب عملکرد سازمان ها و ارگان ها و ادارات  رصد کرده و نسبت به اجرای صحیح آن حسایت دارد.

  جلالی در ادامه با بیان اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت اول استان در تخصیص بودجه است گفت: دیگر به اجرای پروژه های جدید و غیرموثر تن نمی دهیم!

  معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابراز امیدواری کرد ۴۳۵ پروژه نیمه تمام استان به شرط تخصیص اعتبار تا پایان سال مالی ۱۳۹۶ ( تیرماه ۹۷) به اتمام برسند.

  جلالی در خاتمه با اشاره به وضعیت حقوق های دریافتی مدیران و تفاوت حقوق بین مدیران ارشد و کارکنان عادی اطمینان داد که: حقوق‌های نجومی در سیستم اداری استان آذربایجان‌شرقی وجود ندارد!

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "دیگر به اجرای پروژه های جدید و غیرموثر تن نمی دهیم!/ اطمینان می دهم مدیران آذربایجان شرقی حقوق نجومی نمی گیرند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.