|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳ | کد خبر : 67323
 • پرینت

  آذرقلم: همزمان باآغازعملیات مسیرگشایی امتدادخیابان ارتش،انتقال مجموعه پادگان ارتش ازمحدوده شهر، بعنوان آرزوی دیرینه شهروندان کلید می خورد.

  آذرقلم: همزمان باآغازعملیات مسیرگشایی امتدادخیابان ارتش،انتقال مجموعه پادگان ارتش ازمحدوده شهر، بعنوان آرزوی دیرینه شهروندان کلید می خورد.

  به گزارش آذرقلم، ایرج شهین باهر شهردار تبریز در خصوص آغاز عملیات مسیرگشایی خیابان ارتش و انتقال پادگان ارتش به محدوده خارج از شهر گفت: انتقال مجموعه ارتش در راستای تدابیر مقام معظم رهبری در مورد پادگان‌هایی که در داخل شهرها هستند، جابجا می شود.
  به گزارش آذرقلم، وی اضافه‌شدن وسعت ۱۰ هکتاری زمین های ارتش در تقویت فضای سبز شهر موثر خواند و با توجه به فضای مشجر و درختان قدیمی که از دیرباز در محوطه این پادگان موجود است، وسعت پیش‌بینی‌شده، با اجرای بخش‌های متنوع و زیبای فضای‌سبز، نقش تحول آفرین در تقویت نشاط و توسعه فضاهای تفریحی در محدوده مرکزی شهر خواهد داشت.
  طبق مذاکرات صورت‌گرفته مسئولین ارشد ارتش، زمین‌های مقرر، از سوی ارتش تحویل شهرداری منطقه ۳ خواهد شد و تسریع در این روند، موجب شتاب در برنامه‌های توسعه فضای سبز در مرکز شهر و بازگشایی امتداد ارتش به کمربندی میانی و همچنین تعیین تکلیف اراضی میدان تیر ارتش می شود.
  گفتنی است با اجرای امتداد ارتش به کمربندی میانی شاهد شکل‌گیری محور مهم شمال به جنوب در هسته ی مرکز شهر تبریز خواهیم بود و آرزوی دیرینه شهروندان تبریزی با آغاز عملیات انتقال پادگان ارتش و آغاز عملیات مسیرگشایی امتداد خیابان ارتش اتفاق می افتد و کاهش حجم ترافیک در محدوده کمربندی شاهد خواهیم بود.
  حل مشکلات اراضی میدان تیر ارتش نیز که شامل کاربری های عمومی، فرهنگی، مسکونی، تجاری و خدماتی خواهد بود، طبق مصوبه کمیسیون ماده ۵ و مصالحه‌ای که با مسئولان محترم ارتش صورت گرفته است، با انتقال پادگان تبریز به بیرون از شهر، ۱۰ هکتار از فضای این پادگان قدیمی به احداث فضای سبز اختصاص خواهد یافت.
  عملیات اجرایی امتداد ارتش جنوبی به کمربند میانی از داخل پادگان فردا با حضور حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌شرقی، شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری راس ساعت ۱۳ آغاز خواهد شد.

   

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "عملیات مسیرگشایی امتداد خیابان ارتش و انتقال پادگان فردا آغاز می شود"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.