|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰ | کد خبر : 67256
 • پرینت

  یادداشت ورزشی: ساوالان/اردبیل

  خون تازه در رگ پرشورها؛ دیدار به وقت ساغلام!

  آذرقلم: پرکردن سهند در اولین حضور سرمربی ترکیه ای درسهند، بطورحتم بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه خواهد داشت همچنانکه کسب اولین پیروزیش نیز منعکس گردید.

  یادداشت ورزشی: ساوالان/اردبیل

  آذرقلم: بعداز تونی، پرشورها در تمنای جذب یک سرمربی ترک بودند، و اینک این آرزو بعد از تحمل سرمربیان زرد وسرخ و آبی برآورده شده و یک مربی متدین، منضبط و کاردان، رهبری تیم پرشورها را به دست گرفته است.

  آنانکه سرمربیان زرد وسرخ وآبی را همچون استخوان درگلو تحمل می کردند، امروز در انتظار دیدار بامربی برجسته ترک تبارهستند و برای حضور در قلب آذربایجان-سهند- ثانیه شماری می کنند!

  اشتیاق دیدار با ارطغرول ساغلام و دیدن بازی تراختور متحول شده و جسارت یافته درآستانه بازیهای آسیائی، شور وشوق وصف ناپذیری را در بین هواداران تیم محبوب ترکها پدید آورده است.

  آنهائیکه بعدازاخراج تونی، با استادیوم قهرکرده بودند و آنانکه از سرمربیان ناخواسته هواداران، مایوس شده بودند، این بار «ترکانه» به یادگار می آیند تا عکس یادگاری دیگری با سهند مملو از پرشورها بگیرند!

  پرشورها، حساسیت حضور چشم گیرخود در بازی چهارشنبه را بخوبی حس می کنند:

  – شارژ روحی-روانی تیم اول آذربایجان درآستانه بازیهای مهم آسیائی،

  – خوش آمدگوئی به سرمربی تورک تیم و نشان دادن جلال وشکوه پرشورها به کادرجدید تیم!

  – به رخ کشیدن کثرت وحمایت هواداران از تراختور و ابراز تشکراز تحولات درتیم و تلاش بازیکنان.

  گذشته از همه اینها، پرکردن سهند در اولین حضور سرمربی ترکیه ای درسهند، بطورحتم بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه خواهد داشت همچنانکه کسب اولین پیروزیش نیز منعکس گردید.

  علاوه براین رسانه های ترکیه ، تراختور را پرهوادارترین تیم دنیای ترک معرفی کرده اندکه لازم است هواداران تراختور با توجه به این موضوع، با حضورگسترده خود ثابت کنندکه این گفته حقیقت دارد و تراختور باهمه قدرتی که بشیکتاش و گالاتاسارای و فنرباغچه دارند، بیش از آنها هوادار دارد، آنهم از نوعی که ستاره های تیم اماراتی بادیدن آنها در وسط میدان مات و مبهوت ماندند!

  نکته بسیار مهم این است که شعارهای بشیکتاشی هواداران همانند زمان تونی، زنده شود و حال و هوای ترکانه بگیر.

  انشاء الله………

  یاشاسین تراختور !

  یاشاسین آذربایجان !

  یاشاسین بیرلیک دینیمیز!

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "خون تازه در رگ پرشورها؛ دیدار به وقت ساغلام!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.