|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳ | کد خبر : 66877
 • پرینت

  آذرقلم؛ شهردار تبریز لایحه بودجه ۲۶۳۰ میلیاردتومانی سال ۹۷ تبریز را تقدیم شورای شهر تبریز کرد.

  آذرقلم؛ شهردار تبریز لایحه بودجه ۲۶۳۰ میلیاردتومانی سال ۹۷ تبریز را تقدیم شورای شهر تبریز کرد.

  به گزارش آذرقلم، شهین باهر در هنگام ارائه لایحه بودجه سال آینده به شورا با بیان این‌که بیش از ۱۰ هزار نفرساعت در تدوین برنامه و بودجه سال ۹۷ شهرداری تبریز تلاش داشته‌اند، به روند کلی برنامه و بودجه سال آینده اشاره کرد و افزود: شفاف‌سازی منابع درآمدی، توزیع متوازن‌تر منابع درآمدی شهرداری تبریز در سطح شهر با ایجاد مأموریت برای مناطق برخوردار جهت اجرای پروژه های مناطق محروم، کاهش هزینه‌های غیرضروری و غیرمرتبط با وظایف شهرداری تبریز از راهکارهایی است که در برنامه سال آینده پیش‌بینی شده تا هزینه‌ها حدالامکان افزایش نداشته باشد.

  وی با اشاره به احتمال حوادث و بحران‌های طبیعی با توجه به جغرافیای شهر تبریز افزود: به همین منظور، تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی و زیرساخت‌های مدیریت بحران مورد توجه قرار گرفته است.

  شهردار تبریز توسعه میادین ورزشی با احداث ۲۰ زمین فوتبال در بافت‌های حاشیه‌نشین شهر را از راهکارهایی خواند که در توسعه نشاط اجتماعی و مدیریت بحران در این بخش ها موثر خواهد بود.

  شهین‌باهر با اشاره به این‌که بخشی از خط مترو در قالب تراموای پیش‌بینی شده است، گفت: احیای مسیر قونقا و آغاز عملیات اجرایی تراموای در مسیر مصوب، در برنامه سال آینده پیش‌بینی شده است.

  وی اضافه کرد: بهره‌برداری کامل از خط یک قطار شهری با کمک اوراق مشارکت از دیگر جهت‌گیری‌های بودجه است.

  شهردار تبریز توجه ویژه به مسیرگشایی‌ها مطابق طرح تفصیلی و اتمام پروژه‌های مرتبط با تبریز ۲۰۱۸ را از مهم‌ترین مفاد عمرانی برنامه و بودجه سال آینده خواند.

  شهین‌باهر تاکید کرد: حرکت کلی شهرداری تبریز در سال ۹۶ با توجه به تغییرات مدیریت شهری با وقفه‌هایی همراه بوده و مصمم هستیم سال آینده با همکاری شورا، این وقفه را جبران کنیم.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "لایحه بودجه ۲۶۳۰ میلیارد تومانی شهرداری تبریز، روی میز شورا: مناطق برخوردار، پروژه های مناطق محروم را اجرا می کنند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.