|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳ | کد خبر : 66748
 • پرینت

  بهبودی در جلسه مشترک کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی هشترود:

  دولت همه پروژه‎های نیمه تمام را واگذار می‌کند/ تأمین زیرساخت‌های گردشگری مانند راه بر عهده دولت است

  آذرقلم: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: دولت حاضر است تمام پروژه‎های نیمه تمام را به هر شکل ممکن واگذار کند چرا که دیگر نمی‎خواهد وارد حوزه اجرا و تصدی شود.

  آذرقلم: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: دولت حاضر است تمام پروژه‎های نیمه تمام را به هر شکل ممکن واگذار کند چرا که دیگر نمی‎خواهد وارد حوزه اجرا و تصدی شود.

  به گزارش آذرقلم، داوود بهبودی در جلسه مشترک کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان هشترود اظهار کرد: یکی از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی اتکا به ظرفیت‌های داخلی کشور است که استعدادهای طبیعی، تاریخی و سرمایه انسانی نمونه‌های عینی ظرفیت‌های داخلی به شمار می‌رود.

  وی استفاده از ظرفیت‌ها و استعدادهای محیطی را از دیگر مولفه‌های اقتصاد مقاومتی خواند و افزود: جذب سرمایه‌گذاری‌های خارج از منطقه و توسعه امکانات کالبدی از این رهگذر از مصادیق برون‌گرایی در اقتصاد مقاومتی است.

  بهبودی متذکر شد: کسب رضایتمندی مردم، معیار موفقیت در مسیر خدمتگذاری دولت و نظام است و اگر مردم از عملکرد نظام احساس رضایت درونی داشته باشند، می‌توانیم بگوییم موفق بوده‌ایم.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: سند تدبیر توسعه استان همچنان میثاق‌نامه مدیران آذربایجان‌شرقی برای توسعه استان است و حساسیت مدیران شهرستان هشترود به هسته‌های کلیدی تعریف شده برای این شهرستان و پیگیری اجرای آنها باعث دلگرمی و امیدواری است.

  این اقتصاددان در عین حال خاطرنشان کرد: هدف از اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی خروج واحدهای مشکل‌دار از بحران و لیست سیاه شبکه بانکی کشور است.

  وی با بیان اینکه تأمین زیرساخت‌های گردشگری مانند راه جزو وظایف دولت است و به وجود آوردن امکانات اقامتی، تفریحی و غیره بر عهده بخش خصوصی است، افزود: باید نگرش خود را در رابطه با حیطه ورود دولت تغییر بدهیم، دولت موظف است نقش تسهیل‌گری را ایفا کند و نباید به حیطه تصدی‌گری ورود یابد.

  بهبودی خاطرنشان کرد: دولت حاضر است تمام پروژه‎های نیمه تمام را به هر شکل ممکن واگذار کند چرا که دیگر نمی‎خواهد وارد حوزه اجرا و تصدی شود.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی اذعان داشت: رویکرد دولت برای ادامه پروژه‌های نیمه تمام بر مبنای واگذاری است و مدیران شهرستان باید به دنبال این باشند که هر پروژه‌ای را که در شهرستان به شکل نیمه‌تمام رها شده واگذار کنند.

  وی  تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی جز با همدلی و همراهی تمام بخش‌های جامعه اعم از دولت، سپاه، بسیج، روحانیون، دانشگاهیان و نخبگان جامعه محقق نخواهد شد.

  در ابتدای این جلسه مدیران صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی شهرستان هشترود به ارائه گزارش عملکرد خود در حوزه اقتصاد مقاومتی و اجرای پروژه‌های سند تدبیر توسعه شهرستان پرداختند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "دولت همه پروژه‎های نیمه تمام را واگذار می‌کند/ تأمین زیرساخت‌های گردشگری مانند راه بر عهده دولت است"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.