|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸ | کد خبر : 66713
 • پرینت

  آذرقلم: از شب ژانویه تاکنون از ۹ خانه ارامنه در محله مجیدیه سرقت شده است.

  آذرقلم: از شب ژانویه تاکنون از ۹ خانه ارامنه در محله مجیدیه سرقت شده است.

  به گزارش آذرقلم به نقل از میزان، اهالی محله مجیدیه جنوبی وقتی برای برگزاری مراسم شب ژانویه از خانه خود خارج شدند، نمی دانستند وقتی از مراسم به خانه باز میگردند، با خانه های خالی خود روبرو می شوند. در شب ژانویه دو خانه در محله مجیدیه جنوبی(اثنی عشری) از سوی سارقان مورد دستبرد قرار گرفت.

  یکی از مالباختگان گفت: وقتی بعد از مراسم به خانه آمدیم متوجه شکسته شدن درب ضد سرقت خانه شدیم. سارقان به راحتی در را شکسته و پس از ورود به خانه و بهم ریختن وسایل، محل گاو صندوق را یافته و از ان سرقت کردند.

  این فرد ادامه داد: در مجموع ۱۵۰ میلیون تومان از خانه ام پول، طلا، ارز و وسایل سرقت شده است. وقتی هم با کلانتری تماس گرفتیم، ماموران به نوشتن یک صورت وضعیت و ثبت شکایت کفایت کردند. اما دو روز بعد بازهم سرقت های مختلفی در محله و از خانه های دیگر ارامنه اتفاق افتاد.

  یکی دیگر از مالباخته ها که سارقان گاو صندوق را از داخل خانه اش سرقت کرده اند، گفت: وقتی چند روز قبل از خانه دوستم به خانه ام آمدم متوجه تخریب در،سرقت از خانه و مفقود شدن گاو صندوقم شدم. دزدان به راحتی گاو صندوق چند ده کیلویی را با خود بردند.

  مالباخته سوم که او هم طلاهای همسرش به سرقت رفته است، گفت: آنچه ما از دزدان می دانیم این است که به شدت حرفه ای هستند و از یک خودرو ۲۰۶ سفید رنگ در سرقت ها استفاده می کنند. برخی بچه های محل مدعی شدندسارقان مسلح هستند که نمی توانم این ادعا را تائید کنم.

  این همشهری ارامنه افزود: از پلیس توقع داریم هرچه سریع تر با دستگیری این دزدان، امنیت را به محله ما بازگرداند.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "دزدان فرصت طلب، ۹ خانه ارامنه تهران را در شب ژانویه خالی کردند!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.