|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰ | کد خبر : 66598
 • پرینت

  آذرقلم: سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: خیلی خوشحال هستم که هدایت تیم تراکتورسازی را برعهده گرفته‌ام و این تیم را احیا خواهم کرد.

  آذرقلم: سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: خیلی خوشحال هستم که هدایت تیم تراکتورسازی را برعهده گرفته‌ام و این تیم را احیا خواهم کرد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، ساغلام سرمربی جدید تراکتورسازی که در نماز جمعه تبریز شرکت کرده بود اظهار کرد: من دیشب به تبریز آمده‌ام و از همان لحظه عشق و لطف و علاقه مردم و مخصوصا طرفداران تیم تراکتورسازی را دیدم که من را بسیار خوشحال کرده است.‌

  وی افزود: با وجود این عشق و علاقه کار خود را شروع می‌کنیم و تیم را دوباره احیا خواهیم کرد.‌

  سرمربی جدید تیم تراکتورسازی  تبریز خاطرنشان کرد: البته یقین دارم انسان در جایی که خوشحال باشد جدا نمی شود و من نیز تیم و مردم تبریز و طرفداران تیم محبوب تراکتورسازی خوشحال خواهم کرد و این خوشحالی باعث می‌شود از این تیم جدا نشوم.‌

  غافلگیری مربی جدید تراکتورسازی از استقبال هواداران:
  مربی ترکیه‌ای با دیدن هواداران تیم تراکتورسازی غافل‌گیر شد.

   آرتور ساغلام مربی ترکیه‌ای تیم تراکتورسازی تبریز بامداد امروز وارد فرودگاه بین‌المللی تبریز شده و مورد استقبال مسوولان باشگاه تراکتورسازی و هواداران این تیم قرار گرفت.

  حضور هواداران تیم تراکتورسازی در نیمه‌های یک شب سرد زمستانی حیرت ساغلام را به همراه داشت.

  پس از ورود این مربی ترک به فرودگاه تبریز، مسوولان باشگاه تراکتورسازی با دسته گل به استقبال وی رفته و حضورش را در تبریز خیرمقدم گفتند.

  از نکات قابل ذکر ورود ساغلام به تبریز می‌توان به شال تیم تراکتورسازی بر گردن وی اشاره کرد.

  وی ششمین مربی خارجی تیم تراکتورسازی در طول تاریخ این باشگاه به شمار می‌رود.‌

  آوازه محبوبیت تراکتور را شنیده بودم
  گزینه سرمربی‌گری تراکتورسازی گفت: از هواداران‌مان می‌خواهم در این مقطع از تیم محبوبشان حمایت کنند، چون بیش از هر چیزی به حمایت و آرامش نیاز داریم.

  به گزارش آذرقلم، ارطغرول ساغلام گزینه سرمربی‌گری تیم تراکتورسازی که بامداد امروز در میان استقبال هواداران وارد تبریز شد، پس از ورود به این شهر ضمن قدردانی از هوادارانی که برای استقبال از وی به فرودگاه آمده بودند، اظهار داشت: من در استانبول آوازه محبوبیت تراکتورسازی را شنیده بودم و می‌دانستم که این باشگاه هواداران پرشوری دارد‌.

  وی افزود: با این‌ وجود از دیدن این استقبال شگفت‌زده و خوشحال شدم و باید بگویم برای من مایه خوشحالی و افتخار است که می‌توانم در چنین باشگاه محبوبی فعالیت کنم و درعین‌حال احساس می‌کنم مسوولیتم دوچندان شده و باید احساس مسوولیت زیادی درباره این هواداران داشته باشیم‌.

  ساغلام خاطرنشان کرد: می‌دانم که شرایط فعلی تیم به‌ هیچ‌وجه مناسب نیست و هواداران از نتایج اخیر رضایت ندارند و جایگاه حقیقی ما اینجا نیست و باید در کنار هم برای رسیدن به پله‌های بالاتر تلاش کنیم و انشاءالله از این مقطع و روزهای سخت به‌ سلامت عبور کنیم و به‌ طور حتم روزهای خوبی پیش روی خواهیم داشت‌.

  گزینه سرمربی‌گری تراکتورسازی تصریح کرد: از هواداران‌مان می‌خواهم در این مقطع از تیم محبوبشان حمایت کنند چون بیش از هر چیزی به حمایت و آرامش نیاز داریم و من به کار گروهی اعتقاد دارم و بر این اساس معتقدم باید همه ما دست در دست هم متحد و منسجم برای موفقیت تراکتورسازی تلاش کنیم‌.

  وی در پایان گفت: هواداران در کنار مدیریت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان باید یک کار گروهی مستمر و مداوم را برای موفقیت و سربلندی تراکتورسازی دنبال کنند تا به یک نتیجه مطلوب دست‌ یابیم.

  مربی تیمی هستم که بیشترین طرفدار را دارد/ وقت عمل است نه حرف
  سرمربی جدید تیم تراکتورسازی تبریز گفت: هدایت تیم را بر عهده گرفتم که بیشترین طرفدار را دارد.

  به گزارش آذرقلم، «ارطغرول ساغلام» عصر امروز بعد از عقد قرارداد با تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که هدایت تیم تراکتورسازی که ۲۵ میلیون نفر هوادار دارد برعهده داشته و امیدوارم بتوانم رضایت هواداران این تیم را کسب کرده و شرمنده آنها نشوم.

   وی گفت: از شب گذشته که تبریز حضور یافتم با اینکه در کشور دیگری هستم، اما انگار در کشور خودم ترکیه بوده و مردم تبریز و آذربایجان در این مدت کوتاه به من خیلی لطف داشتند.

  ساغلام افزود: تیم تراکتورسازی روزهای سختی را پشت سرگذاشته و من و همکارانم نهایت تلاش خود را خواهیم کرد که این تیم به روزهای خوب گذشته‌اش بازگردد و برای رساندن تیم به جایگاه واقعی‌اش تلاش شبانه روزی خواهیم داشت تا تراکتورسازی در مسیر پیشرفت قرار گیرد.

  مربی سابق تیم بشکتاش ترکیه تصریح کرد: نمی‌خواهم زیاد صحبت کنم و الان وقت حرف زدن نیست و وقت عمل ‌و کار است و در شخصیتم یک صفحه جدید ایجاد شده و امیدوارم خداوند مرا شرمنده هواداران تیم تراکتورسازی نکند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تراکتورسازی را احیا می کنم/تراکتور بیشترین طرفدار را دارد/ وقت عمل است نه حرف + تصاویر"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.