|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳ | کد خبر : 66275
 • پرینت

  آذرقلم: همه می دانیم که در سالهای اخیر در اثر بی کفایتی مربیان داخلی، تراختور با تونی، پرسپولیس بابرانکو، تیم ملی با کیروش واستقلال با شیفر نتیجه گرفته .

  هواداران،سرمربی خارجی می خواهند!

   

  یادداشت ورزشی: ساوالان / اردبیل

  آذرقلم: بااینکه چند ماه است که گلمحمدی ، سرمربی تیم پرهوادار و ایران شمول تراختور شده است،اما هنوز که هنوز است،اونمی داند که مربی کدام تیم است؟

  حساسیتهای هواداران تراختورچیست؟ چرابه باختهای پیاپی او عیبی یوخ می گفتند؟…و چرا به خودباختگی او در آزادی عکس العمل این چنینی، نشان دادند؟

  شایدهم می داندو می فهمد،و خودرابه کوچه علی چپ زده است؟

  آقا یحیی!

  ما به شما فرصت دادیم و فشار بر اخراج شما را کاستیم تا بخود آئید وقدرو منزلت خود را بعنوان سکاندار یک تیم پرهوادار، اماحیف که بجای اصلاح افکارو بینش خود نسبت به تیم بزرگ تراختور و اعضای آن و نیز هواداران پرشورش،حرفهائی رابه زبان می آورید که درحد بینش پرسپولیسی هاست! البته آن پرسپولیسی هائیکه یکصدا و هماهنگ به ترکها توهین کردند!

  هرچندکه ما از قبل می دانستیم که شما یک پرسپولیسی تمام عیار هستید و بروی خود نمی آوردیم که شایدبه آغوش مابرگردید و عضوی خدمتگزار برای تیم اول آذربایجان باشید، اما نمی دانستیم که افکارتان هم مثل افکارپرسپولیسی هاست!

  آقا یحیی !

  قربان مرام داشته ونداشته ات!

  سینا عشوری کی گفته که «آذری» است تا ازاحساسات هواداران سوء استفاده کند؟

  بازیکنی که غیرت و تعصب خودرابه تراختور و آذربایجان به اثبات رسانده، کی و کجا حتی کلمه «آذری»را بر زبان آورده ؟ نه جانم،این کلام،کلام خودباخته هاست! مثل آن همشهری مان که خودرا «آذری» معرفی می کند!

  تورک اوغلی تراختوریها،همیشه خودرا تورک و یا قاشقای معرفی کرده نه آذری؟

  مطمئن باش که اگر عشوری خود را آذری معرفی کرده بود، در دل هواداران تراختور و در نتیجه درتیم جائی نداشت،مثل جنابعالی !

  واقعیت این است که مربیان رنگی (زردطلائی،سرخ وآبی) برای تراختور، جز زحمت ثمری نداشته اندوشما نیز یک رنگی هستیدکه مستثنی نخواهید بود! بااین تفاوت که امثال قلعه نوئی آنقدرشعور داشتندکه ملاحظه هواداران رابکنند، اما تعلقات شما به پرسپولیس بحدی است که خودرا می بازید و فراموش می کنید که سرمربی تیمی هستیدکه هوادارانش دارای مرام هستند!

  ************

  درهرحال بااین مصاحبه های ضدمرام هواداران تراختور و نتایج نامطلوب، چمدان گلمحمدی بسته شده و لازم است به مدیران باشگاه، پیشاپیش متذکر شویم که:

  جانشین یحیی،موکدا بایستی خارجی باشد !

  جالب است که دراین گیرودار هرکسی خر خود را پیش می راند.رسانه های جیره خوار و دلالان ،نام مربیانی رامطرح می کنند که یا ضعیفند و یا رنگی و حتی آن کسی که نه تنها از همین تراختور بلکه ازچهار تیم لیگ برتری که حضورداشته،نصف و نیمه اخراج شده وبه لیگ یک رفته وحتی از لیگ یک هم اخراج شده وحالا بیکار است ودست به دامان بعضی سایتهای جیره خوار شده تا اسم او را هم مطرح کنند تا سرمربی تراختور شود!

  همه می دانیم که در سالهای اخیر در اثر بی کفایتی مربیان داخلی، تراختور با تونی، پرسپولیس بابرانکو، تیم ملی با کیروش واستقلال با شیفر نتیجه گرفته .

  هواداران،سرمربی خارجی می خواهند!

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "یحیی هنوز هم نمی داند، مربی چه تیم بزرگی است!/ مربی خارجی نیاز فعلی تراکتورسازی"
  ۱۵ نظر برای “یحیی هنوز هم نمی داند، مربی چه تیم بزرگی است!/ مربی خارجی نیاز فعلی تراکتورسازی”
  1. امید گفت:

   شاید این تجربه ای باشد که من بعد امثال این شخص مثل دایی و باقری ودین محمدی ها را که مسخ شده و خودباخته ی تیمهای دیگر هستند به تراختور راه داده نشوند متاسفانه اشکال کار از طرفدار است که وقایع و گذشته افراد را زود فراموش میکند و هیجانی رفتار کرده این اشخاص بی کارنامه از نظر هویتی را از خود دانسته براش گلو پاره میکند و این اشخاص بیگانه شاد کن در بزنگاه ها با رفتارها و مصاحبه های آنچنانی خود یاس و نا امیدی را در بین طرفداران پمپاژ میکنند و پرطرفدارترین تیم آسیا که آوازه ش در دنیا طنین انداز شده را مثل سایپا و پیکان و.. تقدیم میکنند البته کاظم محمودی هم کارنامه قابل قبولی از این نظر ندارد البته این اشخاص بار فتی هم ندارند

  2. ناشناس گفت:

   اینکه یحیی درحد تراکتورنبود به جای خود (اولین ویژگی مربی تراکتور باید داشتن جنب وجوش و حرارت است چیزی که نه یحیی داشت نه جلالی ) ولی بهترین مربی هم در تراکتور نتیجه نخواهد گرفت چون موانع تراکتور برای نتیجه گیری زیاد است .از بی توجهی مسئولانی چون ششگلانی واستاندار ونمایندگان و مدیرکل ورزش استان تا ناداورانی مثل فغانی وترکی و فدراسیون خائن وتاج و بهروان وکمیته انضباطی و داوری وحتی مسئول نگهداری چمن ومدیرعاملان نالایق مثل عباسی که جرات هیچ اعتراضی رانداشت تا افرادی که فروش اعتبارتراکتوررا وسیله کسب امتیاز برای خود کرده اند

  3. فرهاد مرندی گفت:

   یاشاسین دنیزلی

  4. تراختور گفت:

   جمع کنید این اراجیف رو
   هرکس میاد تبریز یه پست اینیستاگرامی میذاره که یاشاسین آذربایجان و من تورکم و میشه باتعصب و یه عده کمتر از ….. میفتن دنبالش و عاشق سینه چاکش میشن و اون ……….. و باز طرفدار دارن
   …. که شاخ و دم نداره

  5. هاشم از تهران گفت:

   یحیی زمانی که جام حذفی را در برابر ضعیفترین استقلال خوزستان از دست داد ثابت کرد که نمیداتد مربی چه تیمی هست، حیف آن همه جوان که هواداران یک نیم فصل کامل پایشان ایستادند و به خودباوری رساندند، اما جناب یحیی با شربتی سرباز در حد لیگ یک و احسان پهلوان آسیب دیده و مهدی پور زخمی، و اسلامی خواه لیگ یکی ، یک شبه تمام این جوانان آینده دار را یک شبه پرپر کرد

  6. مربی که توشرایط حساس تیمش بره کلاس مرباگری باید بره تو لونش گفت:

   تمام تیمهای که تراختور را نبرده بودن تو لیگ برتر با مربیگری یحیی نابغه به آرزشون رسیدن مربیگری در حد لا تیگا تازه پولشو هم میخواد میگه جوون معرفی کردم از پایه های تراختور بازیکن اورده و پنچره نقل و انتقلاتی بسته بوده چطور میگه این بازیکنان رو استعداد یابی کردم

  7. تراختورچیلار گفت:

   یحیی خیلی کوچک هست برای تراختور
   تراختور فقط مربی بزرگ خارجی

  8. سالار گفت:

   اینجور مربیها به درد تیم پرهوادار نمیخورن
   برای گل محمدی فقط پول مهمه گل محمدی بهتره در دسته یک یا تیمهای معمولی مربیگری کنه

  9. بی نام گفت:

   یعنی فقط بیا شعر بگو.
   تو کارشناس کجای مملکتی اصلا؟
   یه اسم جعلی هویت جعلی.
   باید ازت شکایت کنن مسولا که جمعت کنن شرت کم بشه

  10. بهار از هلند گفت:

   یاشا مین یاشا تام اورک سوزموزی یازیبسان …… ساغ اُل وار اُل

  11. ایرج گفت:

   خودتان هم خوب می دانید که اگر به یحیی فرصت می دادید از صدتا مربی خارجی بهتر بود.ولی افسوس که همیشه چوب احساساتی بودنمان را می خوریم…

  12. elshan گفت:

   سلام
   جالب و خوب متنی هست. فرق تراکتور را با صبا و ذوب نمی داند و ما را دست کم گرفته است.

  13. یاشار گفت:

   جالب اینجاست که برای ما کلاس می ذاره .خودشو بالاتر از تراکتور می داند مثل اینکه از بارسلونا یا بایرن مونیخ پیشنهاد دارد.آقا یحیی از ذوب آهن اخراج شدی .از لیگ یک آمدی .حالا هم برو به همان لیگ یک .اگر اجازه بدهند ثابت کردی که از دانش فنی و مدیریت کاملا بی بهره ای .

  14. ناشناس گفت:

   مالکیت تراکتور باید عوض شه

  15. سهند ملکان گفت:

   متاسفانه سطح مربیان ایرانی پایینتر است بقول دوستمون کیروش تونی برانکو شعر مثال خوبی در این زمینه اند.


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.