|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵ | کد خبر : 66249
 • پرینت

  آذرقلم: در راستای سلسله جلسات «دولت سایه (تایید، تکمیل، تصحیح برنامه های دولت دوازدهم)»، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از یکی از فرمانداران زن تقدیر کرد. به گزارش آذرقلم به نقل از ایسنا، سعید جلیلی در این نشست اظهار کرد: از همان سال ۹۲ بنده گفتم که مسئولان به جای مدیریت […]

  آذرقلم: در راستای سلسله جلسات «دولت سایه (تایید، تکمیل، تصحیح برنامه های دولت دوازدهم)»، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از یکی از فرمانداران زن تقدیر کرد.

  به گزارش آذرقلم به نقل از ایسنا، سعید جلیلی در این نشست اظهار کرد: از همان سال ۹۲ بنده گفتم که مسئولان به جای مدیریت از راه دور، باید در وسط میدان مشکلات را پیگیری و حل و فصل کنند و اصطلاحا «برو» باید جای «بیا» را بگیرد و از نزدیک دیدم که فرماندار زن یکی از شهرستان های سیستان و بلوچستان همینطور عمل می‌کند و به اداره‌های زیرمجموعه خودش اعلام کرده به جای اینکه بنشینید تا مردم پیش شما بیایند، این شما هستید که باید پیش‌قدم شوید و نزد مردم بروید و مشکلاتشان را جویا شوید تا آنها را حل کنید.

  نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به تلاش این فرماندار «انقلابی و کارآمد» برای اشتغالزایی بانوان روستای هیت در استان سیستان و بلوچستان گفت: این قبیل کارها می‌تواند به عنوان یک الگو تکثیر شود.

  جلیلی در پایان خاطرنشان کرد: هر کس در این دولت خوب و انقلابی عمل کند باید او را تشویق و از او حمایت کنیم.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "سعید جلیلی برای حمایت از دولت روحانی شرط گذاشت!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.