|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹ | کد خبر : 66163
 • پرینت

  جانشین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی :

  وعده های سر خرمن: تبریز ۲۰۱۸ اعتبار ملی ندارد!

  آذرقلم: جانشین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: تاکنون هیچگونه اعتبار تخصیص یافته‌ای برای این رویداد وجود ندارد.

  آذرقلم: جانشین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: تاکنون هیچگونه اعتبار تخصیص یافته‌ای برای این رویداد وجود ندارد.

  به گزارش آذرقلم،  احمد حمزه‌زاده در جلسه کار گروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بناب از اختصاص ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های بومی گردی و توسعه گردشگری روستایی در استان آذربایجان‌‌شرقی خبر داد و اظهار داشت: این اعتبارات صرفاً برای توسعه گردشگری روستایی اختصاص یافته و هر شهرستانی به موقع پرونده‌های سرمایه‌گذاری را به کارگروه امور استانی میراث فرهنگی و گردشگری ارسال کند، می‌تواند در جذب این اعتبارات سریع‌تر اقدام کند.

  وی سپس با اشاره به اجرای ۱۶۰ رویداد در سطوح مختلف منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی در رویداد«تبریز۲۰۱۸» تصریح کرد: جشنواره «روستاهای دست کند» با محوریت روستای«صُِور» شهرستان بناب در تقویم رویداد«تبریز۲۰۱۸» قرار گرفته است.

  جانشین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی  گفت: تاکنون هیچگونه اعتبار تخصیص یافته‌ای برای این رویداد وجود ندارد ولی یکی از مصوبات مهم هیأت دولت اختصاص ۱۰ درصد اعتبارات دستگاه‌ها در سطوح ملی به موضوع رویداد «تبریز۲۰۱۸» است که شهرستان‌ها می‌توانند نسبت به سهم خواهی خود از این اعتبارات اقدام کنند.

  حمزه‌زاده جذب گردشگری را منوط به تکمیل زیرساخت‌های گردشگری دانست و تأکید کرد: حمل و نقل، اسکان، پذیرایی و جاذبه‌های توریستی ۴ مؤلفه مهم و اصلی سفر هستند و باید در راستای جذب گردشگری این زیرساخت‌ها آماده شوند.

  وی آموزش، بازاریابی و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری را ۳ اولویت اصلی استان برای جذب گردشگری برشمرد و افزود: موضوع«تبریز۲۰۱۸» صرفاً مربوط به شهر تبریز نیست، بلکه علاوه بر کشور تمام شهرهای استان نیز در این رویداد سهیم بوده و بر اساس سیاست گذاری انجام شده از ظرفیت کل کشور، استان و شهرستان‌ها در این موضوع استفاده خواهد شد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "وعده های سر خرمن: تبریز ۲۰۱۸ اعتبار ملی ندارد!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.