|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰ | کد خبر : 66156
 • پرینت

  آذرقلم: آنانکه درخارج بدنبال فرصتند تا ایران را عراق و سوریه ای دیگرکنندو آنانکه تاج خواهی این مملکت را باشعار یک دولت ویک زبان دارند،چشم به یادگار امام تبریز دوخته بودند،اما بازهم سخت مایوس شدند و بی محلی دندان شکنی را از طرف تراختوریها مشاهده کردند!تمام تحریکات نژادپرستانه قومیتی آنان نقش بر اب شد نه صندلیی شکست و نه آشوبی بپاشد!

  یادداشت ورزشی: ساوالان/ اردبیل

  آذرقلم: روزی که آن طلبه جوان تراختوری،درورزشگاه حاضر شد وهمسان باخلق الله،بااحساسات پاک به تشویق تیم تراختور پرداخت،قلم های آلوده به جوهر نفاق شروع به نوشتن مهملات کردندواین عمل مباح آن طلبه کاری دورازشان روحانیت قلمدادنمودند!
  آنانکه وقعی به روحانیت و لباس آن قائل نیستند، خود را در قالب دینداری جا دادند و نوشتند آنچه راکه دغدغه خاطر یک دیندار می تواند باشد!
  جالب است که یک تلویزیون لس آنجلسی که هرخواهش نفسانی و حیوانی بشر را قبول داشته (ازهمجنس گرائی گرفته تاچندشوهری) و جزء حقوق بشرمعرفی می کند،حضور آن طلبه روحانی رابه سخره گرفتندوکاری غیر روحانی تلقی کردند!

  همه این تنقیدها و تکفیرها نه بلحاظ منطق ومذهب،بلکه ازجهت آن بودکه آن طلبه اولین شخصی بودکه بالباس روحانی ازتیم«تراختور»حمایت کرده بود!

  اشکال کار در نام تیم بود، نه در خود کار!

  اگر یک طلبه درطرفداری ازتیمهای دردانه پایتخت در ورزشگاه حاضرمی شد،همین منتقدین چه غوغائی به پامی کردند!

  می نوشتند و می گفتند:بابا ایول ! روحانی یعنی این!…بامردم ودرمیان مردم و! …..

  *************

  واقعیت این است که تیم تراختور اولین تیمی است که توانسته ،آن جاذبه راداشته باشدکه یک طلبه روحانیت را هم به ورزشگاه بکشاند!

  اما محبوبیت فراگیر این تیم وشور و شعور تراختوریها به همین جا ختم نشد، بلکه غیرت ملی ودرک والای تراختوریها از تحلیل درست واقعیتهای ظاهری وباطنی مملکت باعث شد که برای اولین بار در کشور،نماینده مقام عظمای ولایت دربازی این تیم محبوب و مردمی حاضرشود و مجددا مهر صحه ای بگذارد برشور و شعور و غیرت مثال زدنی تراختوریها!

  آفرین بر غیرت دینی پرشورها !

  آفرین بر همیت ملی تراختوریها !

  مرحبا و صدمرحبا ! بر درک صحیح تان از واقعیتها !

  آنانکه دشمن تاریخی ترک ها و آذربایجان بودند،چشم به استادیوم یادگار دوخته بودندتا پیراهن عثمان کنند!

  آنانکه درخارج لمیده اندو بدنبال فرصتند تا ایران را عراق و سوریه ای دیگرکنندو آنانکه تاج خواهی این مملکت را باشعار یک دولت ویک زبان دارند،چشم به یادگار امام تبریز دوخته بودند،اما بازهم سخت مایوس شدند و بی محلی دندان شکنی را از طرف تراختوریها مشاهده کردند!تمام تحریکات نژادپرستانه قومیتی آنان نقش بر اب شد نه صندلیی شکست و نه آشوبی بپاشد!

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تجلی خیره کننده شور و شعور تراختوریها در ورزشگاه یادگار امام تبریز"
  ۱۴ نظر برای “تجلی خیره کننده شور و شعور تراختوریها در ورزشگاه یادگار امام تبریز”
  1. فرهاد مرندی گفت:

   یاشاسین تراختور یاشاسین آذربایجان

  2. حمید گفت:

   از همه هوادارانی که از سایر شهرها و برای حمایت تراختور کبیر تیم خودشون و نماد آذربایجان تشریف آورده بودند تشکر میشود.
   البته در جاده های منتهی به تبریز تو راه هم خیلی هارو برگردوندند و مانع حضورشون در استادیوم شدند

  3. تراختورچی گفت:

   یاشاسین هواداران با فرهنگ و پر شور و مدرن و خلاق تراختور☺
   یاشاسین تراختور مردمی ترین تیم آسیا

  4. فرزاد گفت:

   تورک دیلینده مدرسه اولمالیدی هر کسه

  5. ایدین از اردبیل گفت:

   سلام سایت وزین . نوشته اید :به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز گذشته در جریان دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و استقلال شعارهایی از سوی هواداران تراکتورسازی سر داده شد که به ورزش فوتبال ارتباطی نداشت. اخه چرا این شعارهای نامربوط را می دهند این ترکها ؟ مگر …. شده اند ؟ مثل ۷۰ هزار هوادار پرسپولیس بایستی شعار بدهند همگی باهم حساب شده و همآهنگ شده از قبل . مثلا همین ……..) یا مثلا (یل یاتار طوفان یاتار …… را ) یا ( ن………..) یا مثلا به سبک ایسلندی (۳ طبل ….بازم ۳ طبل ….) وقتی اینها آنهم از سوی هواداران پرسپولیس بصدا در بیاد و شبکه سوم صدای نظام مقدس جمهوری عدل علی و جمهوری اسلامی ام القرای مسلمین جهان و جهان تشیع با صدای بلند پخش بشه و صداشو کم هم نکنند در واقع تشویق فوتبالی هست ولاغیر و مرتبط با بازی ورزش فوتبال بحساب می اید و یا وقتی توپی از کنار دروازه پرسپولیس رد بشه و هواداران تراکتور بگویند وای و ۷۰ هزار نفر یکصدا فریاد برآورند ……… ابدا ایرادی ندارد چون که این تشویق بازی فوتبالی هست .ولی اگر در تبریز کسی بخواهد یکصدم اینها رو مقابله به مثل کنه باید یک ماه عزای عمومی اعلام بشه و بایستی تراکتور را سی جلسه محرم از تماشاگر کنند و…

  6. ایدین از اردبیل گفت:

   جواب به روزنامه قانون : با سلام و خسته نباشید به شما دوستان . در جواب شما عزیزان می خوام بگم بهتر هست شما این اسم روزنامه خود را عوض کنید چون با این نگاه نامنصفانه و جعلی و دروغی بافی تان مردم را هم از همه چیز منجمله قانون نا امید می کنید جمعه قبل که بازی در استادیوم ازادی بود ۷۰ هزار نفر پرسپولیسی هر آنچه که دلشان می خواست به نصف ملت ایران گفتند هر توهین و فحشی که می خواستند فریاد زدند و شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران جمهوری عدال علی و ام القرای مسلمین جهان که بر مبنای عدالت قران و اسلام و برادری و برابری هم می گویند اداره میشه صدای آنان را کم نکرد ولی سیمای تبریز حتی صدای زنده باد آذربایجان را نیز کم کرد البته ما انتظار بیشتر از اینها را از شما و سیمای تبریز نداریم ولی بدانید که همه پی به شوری آش برده اند حتی خود آشپز . در حالی که در تبریز ابدا ترکها نبودند که به شماها توهین کردند . همه می دانند که یک عده …. اومده بودند استادیوم اونا به ….. ها فحش دادند و…………..

  7. میانالی گفت:

   تورک یعنی شکوه یعنی عظمت
   یاشاسین آذربایجان و تراختوروموز

  8. جابر زنجانی گفت:

   مدیر کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی در گفت‌وگو با فارس:عده‌ای خارج از کشور برخی هواداران تراکتورسازی را تحریک کردند/ کنترل اوضاع از دست ما خارج شد/جو ورزشگاه دیروز ورزشی نبود .
   جواب : آره بخدا اغلب اونا از خارج اومده بودند …. بودند اومدند به فارسها توهین کردند بی… اونا به فارسهای هم وطن ما ….. گفتند . از اینور هم هموطن های …. ما به اونا ….. گفتند . بار سوم که نوبت …….. بود رو کردندبه هموطنان …… گفتند یل یاتار طوفان یاتار ……… .

  9. علیرضا گفت:

   از میلاد وطن پرست عزیز هم بخاطر گزارش زیبایش تشکر میکنیم

  10. تبریزلی گفت:

   با سلام خدمت شما و با تشکر از قلم زیبایتان

  11. جانم تراختور گفت:

   ممنون ساوالان واقعا”به جا گفتی.مرحبا به نماینده مقام عظمی ولایت امام خامنه ای.

  12. az گفت:

   گورخموشدولار اونا گوره ،زیرهدیلر ،بیز ایستموروخ

  13. رحمتی..... گفت:

   بنگر و نوری برای ما شده درس عبرت
   اجرلو شده قلعه مرغی
   بازم دارن پیرمردهای سرخابی رو جمع میکنن تراختور سردار، رحمتی بیاد خودت باید بری!!

  14. استاد حاتمی هر بازی یه شوت گفت:

   بعدا میگه نیاز به مهاجم هدف نداریم یه بازیکن تومایه های Assissinhoمیخوایم امارش گلزنیش بدرد تراختور میخوره سردار نگو که پنچره نقل وانتقلات بازیکن خارجی بسته هستش


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.