|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳ | کد خبر : 66152
 • پرینت

  سعیدی، نماینده مردم تبریز:

  موضوع تعطیلی روز شنبه در مجلس مطرح نیست

  آذرقلم: مباحثی از قبیل تعطیلی کشور در روز پنج‌شنبه و یا شنبه خارج از مجلس مطرح شده است اما این موضوع در خود مجلس مطرح نشده ولی در کل تلاش می‌شود که تعطیلات ساماندهی اساسی شود

  آذرقلم: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تاکید به اینکه بودجه برنامه ریزی کشور از گذشته اشکالاتی داشته، گفت:در ردیف بودجه سال جدید سعی شده برخی از اشکالات رفع شود ولی همچنان جهت گیری بودجه در راستای حل مشکلات اقتصادی، معیشتی، بیکاری و نجات افراد آسیپ‌پذیر نیست.

  به گزارش آذرقلم، محمداسماعیل سعیدی اظهار داشت: زمانی که موضوع لایحه بودجه مطرح شد، برخی نگرانی‌هایی از قبیل نگرانی در رابطه با حامل‌های انرژی و قطع یارانه در سطح جامعه پخش شد.

  وی افزود: در مجلس شورای اسلامی تصمیم بر این است که لایحه بودجه سال آینده ضربه‌ای جدیدی به قشر جامعه نزد، از این رو تصمیمات جدی روی نگرانی‌های ایجاد شده در لایحه بودجه سال ۹۷ خواهیم داشت.

  بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی کشور/ تعطیلات رسمی اصول علمی و منطقی داشته باشد 

  وی با اشاره به اینکه اخیراً طرحی مبنی بر ساماندهی تعطیلات رسمی کشور به صحن مجلس آمده است، افزود: تعطیلات مرتبط به مدارس نیز در داخل این طرح ارائه شده است که بعد از بررسی طرح می‌خواهیم تعطیلات رسمی کشور مبانی علمی و منطقی داشته و به نوعی ساماندهی شوند.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس متذکر شد: در کشور برخی معضلات وجود دارد که باید تعطیلات پاسخگوی آنها باشد و با یک اصول و مبنای علمی مطرح شود.

  وی خاطرنشان کرد: در دوره نهم مجلس طرح ساماندهی تعطیلات به مجلس آمد ولی جوی مبنی بر اینکه می‌خواهند تعطیلات مذهبی را مدیریت کنند، ایجاد شد که اصلاً چنین موضوعی وجود نداشت و این باعث عقب‌نشینی طراحان شد.

  سعیدی اضافه کرد: خوشبختانه طرح دوباره به صحن مجلس آمد و ما نیز از طراحان خواسته‌ایم که طرح‌های ارائه شده در راستای حل مشکلات اصلی کشور باشد.

  موضوع تعطیلی روز شنبه در مجلس مطرح نیست 

  وی با اشاره به اینکه مباحثی از قبیل تعطیلی کشور در روز پنج‌شنبه و یا شنبه خارج از مجلس مطرح شده است، گفت: این موضوع در خود مجلس مطرح نشده ولی در کل تلاش می‌شود که تعطیلات ساماندهی اساسی شود زیرا تصمیمات بی‌رویه از گذشته تا به امروز باعث ایجاد شرایطی در تعطیلات شده که گله‌هایی را ایجاد می‌کند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "موضوع تعطیلی روز شنبه در مجلس مطرح نیست"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.