|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴ | کد خبر : 66147
 • پرینت

  بررسی ادعاهای سرمربی تراکتورسازی/ یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  عذر بدتر از گناه برای ادامه وضعیت تراکتورسازی

  آذرقلم: تراکتور با فرایندی به نام «شانس» غریبه است، اگر شانس داشتیم که مدیرعاملی بالا سر تیم داشتیم، اگر شانس داشتیم که شما را در تیم نمی دیدیم و اگر شانس داشتیم این بازیکنان درجه چندم سرباز را نمی گرفتیم. می بینید، ما شانس نداریم

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان
  آذرقلم: نیم فصل اول مسابقات برتر هیچ کسی در تبریز انتظار شق القمر از یحیی گل محمدی و بازیکنان جوانش نداشت که هیچ، بلکه با تشویق های بی امان و مکتب عیبی یوخ، پشت گرمی خوبی برای تیم و بازیکنانی بودند که شاید برای اولین بار در لیگ برتر بازی می کردند. هنوز که هنوز است کسی انتظار قهرمانی و حتی کسب سهمیه از این تیم ندارد. تنها نکته ای که برای هواداران این تیم مهم است، استفاده از ظرفیت بازیکنان باتجربه در میادین حساس هست و اینکه در سایه حمایت هواداران بازی هجومی و تماشاگرپسندی از سوی تیم شاهد باشند.
  فوتبالدوستان تبریز و هواداران تراکتور به خوبی از وضعیت تیم آگاه هستند و با توجه به فهم بالایشان از فوتبال نوین، در این مدتی که از لیگ برتر سپری شده است، خم به ابرو نیاورده اند که چرا تراکتور جایگاهش را از دست داده است، یا چرا تیم آن ریتم همیشگی خود را ندارد. با تمام این مسائل باز هم این هوادار متانت به خرج داده حامی تیم و تفکرات یحیی گل محمدی شده است.
  با این وجود، گاها صحبتهایی از سوی سرمربی تیم مطرح می شود که به نوعی عذر بدتر از گناه بوده و کاسه صبر هوادار را لبریز می کند. صحبتهای گل محمدی قبل و بعد بازی با پرسپولیس از آن دسته از صحبتهایی بود که نباید زده می شد. یحیی گل محمدی اگر پرسپولیسی دو آتیشه هم باشد، الان سرمربی تراکتور است و بایستی تمام فکر و ذکر و تعریفش از تراکتور باشد نه از رقبای دیرینه و هواداران نژآدپرست آن که آبروی فوتبال کشور را زیر سوال برده اند.
  صحبتهای امروز یحیی گل محمدی نیز دست کمی از آن صحبتها نداشت که هیچ، فرار به جلوی خوبی برای ادامه وضعیت فعلی تیم است. به برخی از کلیدواژه های مصاحبه ایشان توجه کنید : تراکتور شانس آورده است که شش بازیکن سرباز گرفته است، انتظار قهرمانی و در کورس بودن انتظار درستی نیست، استراحت کمی داشتیم، بازیکنان رفته رفته باید جذب تیم بشوند و….
  نه برادر، تراکتور با فرایندی به نام «شانس» غریبه است، اگر شانس داشتیم که مدیرعاملی بالا سر تیم داشتیم، اگر شانس داشتیم که شما را در تیم نمی دیدیم و اگر شانس داشتیم این بازیکنان درجه چندم سرباز را نمی گرفتیم. می بینید، ما شانس نداریم.
  بر عکس ما، شما خیلی خوش شانس هستید که تیمی مثل تراکتور و هواداری مثل هواداران این تیم گیرتان آمده است. نه شعاری، نه پیامی، نه حیا کنی، نه رها کنی و… هیچی، شانس در خانه تان را زده است.
  بازیکنان سرباز نیز از دو جهت شانس آورده اند، یکی اینکه باشگاه بزرگی به نام تراکتور در لیگ برتر فعالیت می کند و این بازیکنان راهی دسته یک و پادگان نمی شوند، و دیگری اینکه مربی سابقشان سرمربی تیمی است که این سربازان را جذب تیمش کرده و هواداران محجوبش تا به امروز لب به اعتراض نگشوده اند. می بینید چقدر خوش شانس هستید؟
  حالا او یکی دو نفری هم که می خواهید جذبشان کنید، حتما خوش شانس هستند که تراکتور به جای بازیکن خارجی با کیفیت، در به در به دنبال بازیکنان درجه چندم ایرانی است.
  بزرگترین اشتباه گل محمدیدر آغاز نیم فصل دوم، تغییر ۶۰، ۷۰ درصدی ترکیب تیم برای جام حذفی بود. کجای دنیا به یک باره چنین تغییراتی در تیم حاصل می گردد که مهمترین بازی فصل یعنی بازی جام حذفی را واگذار کنیم؟ آن هم مقابل تیمی بحران زده که بازیکنانش در اعتصاب و بی پولی روحیه برد نداشتند؟!
  فرموده اند که ” اگر ۱۰ بازیکن خوب هم بگیرم، فرصتی برای انجام کارهای تاکتیکی وجود نداشت”، راست می گویید، حتی اگر بازیکنان طراز اول اروپا را هم بگیریم، نمی توانیم یهویی همه آنها را در ترکیب ببینیم و بایستی رفته رفته، خیمیر خیمیر، از این بازیکنان استفاده کنیم.
  استراحت بین دو نیم فصل برای تمامی تیم ها یکسان است و این تنها شامل تراکتور نمی شود، ولی آیا تیمی را سراغ دارید که در نیم فصل دوم ۶۰، ۷۰ درصد ترکیب تیمی اش را تغییر داده باشد؟ اگر به قول خودتان بالاجبار از آن بازیکنان جوانی که یک نیم فصل در ترکیب تیم جای گرفته بودند و طی یک کودتا نیمکت نشین شدند، را در ترکیب تیم مقابل استقلال خوزستان قرار می داید، الان نیمه نهایی جام حذفی بودیم. لااقل هوادار یک دلخوشی به نام جام حذفی داشت.
  می فرمایند که جذب بازیکن ماهیگیری نیست که تور پهن کنیم و خدا به ما رحم کرده است که این بازیکنان سرباز شدند. از قضا جذب بازیکن عین ماهیگیری است. بایستی تور و طعمه بزرگی پهن کنیم شما یک نیم فصل فرصت داشتید که بازیکنان مطرح داخلی و گاها نیمکت نشین و بازیکنان خارجی را زیر نظر بگیرید. چطور تیم های تهران و اصفهان بازیکن طراز اول خارجی می گیرند و به ما که می رسد همه درها بسته می ماند؟ جوابش این است که اراده ای برای جذب این بازیکنان وجود ندارد و به قول سرمربی سابق، بایستی یک چند نفری را هم رفاقتی جذب کنیم تا خدای ناکرده آینده فوتبالی شان از بین نرود. خدا به این بازیکنان رحم کرده است که به جای پادگان در تراکتور توپ می زنند، خدا به شما رحم کرده است که هوادار محجوبی چون تراکتوریها دارید.
  در نهایت، هواداران تیم در این فصل از لیگ برتر هیچ انتظاری جز حضور مقتدرانه و ارائه بازی تماشاگرپسند در بازیهای لیگ را نداشتند. این هواداران، پتانسیل تیم را با استفاده از ترکیب نیم فصل نخست و برای حضور در مراحل نهایی جام حذفی و رتبه تک رقمی تیم در لیگ برتر ، مشاهده نموده و عدم استفاده از چنین پتانسیلی را برنتافته اند. همان اول فصل که شماره پیراهن های تک رقمی را به بازیکنان جوان ندادید، انتظار چنین روزهایی را داشتیم، اما انتظار تغییر ترکیب و باخت فضاحت بار مقابل پرسپولیس را نداشتیم که این بازیکنان جدید الورود شما حتی نتوانستند یک موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کنند و گزارشگر تهرانی به طعنه سخن از کثیف نشدن پیراهن بیرانوند بگوید. ادامه این وضعیت نه به صلاح شماست و نه به صلاح تیم ماست، یا آرامش را به اردوی تراکتور بازگردانید و یا اینکه ما را به خیر و شما را به سلامت.!

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "عذر بدتر از گناه برای ادامه وضعیت تراکتورسازی"
  ۳۳ نظر برای “عذر بدتر از گناه برای ادامه وضعیت تراکتورسازی”
  1. حسن گفت:

   سلام خدمت همه دوستان عزیز

   همان طور روز جمعه همگان دیدند تراکتور تیمی بدون تاکتیک

   بدون سرعت تیمی سردرگم بی خطر درحمله ،،،،بعد آقای گل‌محمدی

   میفرماید ما می‌توانستیم استقلال شکست بدیم …آقا همین که نباختیم

   جای شکر داره

   آقایان و مدیران محترم تراکتور اگر سریعا تکلیفاین تیم مشخص نشه

   شاید بعداً خیلی. دیربشه اون موقع دیگه پشیمونی

   دیگه هیچ فایده ای نخواهد داشت،،،

   چند بازیکن خوب خارجی با یه سرمربی خارجی
   خوب نمیگیم درجه یک

   فرانسوی باشه بهتر

  2. ایرج گفت:

   آقای حزب باد که هر روز به یک طرف می چرخید.اولا بگویید که کدام حرف یحیی غیرمنطقی و دروغ بوده است که می گویید چرا ایت حرف را گفت چرا آن حرف را نگفت؟دوما بفرمایید شما بازیکن بگیرید از کجا می خواهید بگیرید.؟بیچاره یحیی که چه حرفها را تحمل کرد به خاطر سرباز کردن بازیکنان تیمها که همه شان شاکله اصلی تیمشان بودند.؟سوما شما که می گویید چرا ترکیب زیر ورو شد بفرمایید پس کی؟نکند با همین جوانهایی که نیم فصل اول بازی می کردند می خواستید به مصاف رقبای آسیایی بروید؟دلم برای یحیی می سوزد که با آن وضعیت تراکتور مربیگری را قبول کرد و الان باید حرفهای غیر منطقی شما را تحمل کند و نمک نشناسیتان را که فقط بیرون نشسته اید و می گویید لنگش کن.واقعا متاسفم…

   • حسن گفت:

    آقای بسیار محترم همه درایت گل محمدی را
    توی بازی با استقلال اهواز تو جام حذفی دیدند

    هیچ عاقلی یه دفعه شش هفت بازیکن تیمو یکدفعه
    عوض نمیکنه ..اونهم جام حذفی

   • Ali گفت:

    سلام به دوستان. بیایید یه کمی منطقی باشیم، چرا از حرف های یحیی ناراحت شدید؟ ایا یحیی همان مربی نیم فصل اول نیست که با چند تا جوان تیمداری کرد؟ آیا ما با اون تیم کامل أقای قلعه نویی تو جام حذفی با تیم نفت که شش بازیکن اصلیشو نداشت نباختیم… واقعا چرا به بازیکنای تیم ومربی تیم فشار وارد کردیم مگه تیم برای قهرمانی بسه شده بود؟ مگه ما نمی خواستیم تیممونو جوون تر کنیم؟ چرا تمرکز سرمربی تیم و کادر فنی و بازیکنای تیمو از بین بردیم. مگه ما همون تماشاگران تراکتور نیستیم که تیممون بازی با الاهلی، نتونست صعود کنه، تیمو ایستاده تشویق کردید… مگه دور رفت سه شکست پشت سر هم نداشتیم که با عیبی یوخ به تیم روحیه می دادیم. حالا سرمربی تیم شاید یه اشتباهی داشته باشه، نباید یحیی فرزند آذربایجان را اینجوری کوبید. این فصل با تمام فراز و نشیب هایش خواهد گذشت، از حالا باید برای فصل بعد یک تیم قوی و قدرتمند با بازیکنای با غیرت آماده کنیم. یاشاسین آذربایجان، یاشاسین تراکتور، یاشاسین تراختور چیلاری

    • احمدیان گفت:

     سلام. چون انتظار داریم!
     الان آن چهار تا جوانی که یک نیم فصل میدان دیده و تبدیل به بازیکن با تجربه ای شده اند، کجا هستند؟ چر ا نمی فرمایید که سربازان جدید جای آن چند جوان را گرفتند، بدون اینکه ثمری داشته باشند! ۴ بازی، ۳ امتیاز!
     ما انتظار داریم تیم بازی بکند، نه اینکه تاکتیک قلعه نوئی ( بزن زیرش ) را اجرا کند!
     بیچاره آذربایجان هم عصای دست افراد برای فرار از شکست هایشان شده است. فرزند آذربایجان تازه یک ساله فهمیده فرزند آذربایجانه ؟ یا قبلا هم بود ؟

   • احمدیان گفت:

    سلام. عارضم خدمتتان که :
    ما حزب تیراختور هستیم، هر کجا بوزد، ما هم همانطرف خواهیم بود. فصل الخطاب ما تیراختور است، نه بازیکن، نه سرمربی، نه مدیرعامل و…. کلیتی به نام تیراختور.
    شما یا تیراختوری نیستید، یا از وضعیت تیم آگاهی ندارید. شاید هم مصاحبه های یحیی گل محمدی و این نوشته را به خوبی نخوانده اید.
    تحقیر تیراختور با گفتن اینکه شانس آوردیم این بازیکنان سرباز شدند، منطقی است؟ می خواهیم صد سال سیاه نشوند، آینده فوتبالی خودشان را رقم می زنند. الان فاخر تهامی چند وقته سرباز تیراختوره ؟ چند بازی درون میدان بود؟ چند بازی مثمر ثمر بود؟ دائم المصدومه!
    وقتی تمامی هواداران یک صدا می گویند که انتظاری از تیم نداریم، یعنی چی؟ یعنی نه قهرمانی، نه کسب سهمیه و… این آقا میاد و مصاحبه می کند که انتظاراتتون را پایین بیاورید! مرد حسابی تنها انتظار هواداران ( بازی هجومی و تماشاگرپسند ) است. یک موقعیت در بازی با پرسپولیس نتوانستیم ایجاد کنیم.
    شاکله اصلی تیم های لالیگا را هم بگیرید و بیاورید، همین وضعیت است. ترکیب تیم را به یکباره تغییر دادن خطای بزرگی بود. حتی اگر بازیکنان طراز اول اروپا هم باشند، بازی مقابل تیم محلات را هم می بازند!
    این بازیکنان بایستی کم کم به ترکیب اضافه می شدند! نه به یکباره که حریف تدارکاتی تیم ها باشیم!
    ما قدردان تمامی افرادی هستیم که برای تیم مان زحمت می کشند، و البته در قبالش پول دریافت می کنند. منتها برای ما تیراختور از همه این افراد و بازیکنان و .. مهمتر است.

  3. علی تراختوری گفت:

   متاسفانه ماتراختوریهابموقع ازمربی انتقادنمیکنیم وزمانی دهان بازمیکنیم که میبینیم دیگرماندنی نیست وبایدبره…

   • احمدیان گفت:

    سلام.
    شاید در گذشته حق با شما باشد.
    ولی این فصل از رقابتهای لیگ برتر، نمی توانستیم انتقادی بکنیم. تنها کاری که از دستمان بر می آمد، حمایت از تیم بود. حمایتی که سبب شد جوانان کم تجربه تراکتور را تبدیل بازیکنانی بکنیم که از هیچ میدانی ترس نداشته باشند.
    اکنون که می بینید لب به انتقاد و اعتراض باز کرده ایم، پتانسیل تیم برای برد بازی های لیگ و حذفی را می بینیم، ولی اراده ای برای تحقق آن را مشاهده نمی کنیم. مفت و مسلم جام حذفی را به خاطر عناد سرمربی از دست دادیم.
    یک نکته دیگر، هر مربی به کمی زمان برای پیاده کردن تاکتیکهایش نیاز دارد. کوپن آقای گل محمدی رو به اتمام است

  4. siamak sanoobari گفت:

   با سلام
   از تحلیل بسیار زیبای شما لذت بردم. بعنوان یک نفر طرفدار پیشنهاد میکنم سرمربی با تجزبه و کار آزموده میتواند کاملا تراکتور سازی را متحول نماید و چاره ای جز این نیست فقط نبایستی زمان را از دست داد هر چه زودتر بهتر
   برای آقای گلمحمدی هم آرزی موفقیت داریم و امیدواریم بهتیم محبوبشان برسند

   • احمدیان گفت:

    سلام.
    بله اگر نمی توانند خواسته های هواداران تیم را برآورده کننند، بهتر است کنار بکشند.
    خواسته هواداران نه قهرمانی، نه کسب سهمیه و… فقطو فقط بازی زیبا و تماشاگر پسند است.
    اگر این مورد خاص را به جای بیاورند، حتی در صورت باخت نیز حامی شان خواهیم بود

  5. امید تی تی گفت:

   فقط مربی بزرگ خارجی
   یک مربی مقتدر و بزرگ و صاحب سبک

  6. سعید گفت:

   با یحیی تراختور بی روح و بی انگیزه هست
   در پستهای که باید بازیکن میگرفتیم گلر و مدافع وسط و مهاجم هم بازیکن نگرفته این یحیی کلا تو باغ نیست و این جور افراد به درد تراختور نمیخورن

  7. تراختورچی گفت:

   نه آجورلو نه گل محمدی هیچ تعصبی رو تیم ندارن
   هردو باید برکنار بشوند و تراختور هم واگذار بشه اینا نمیخوان پول خرج کنند
   دارن گلر خارجی و دیپورت میکنند میخوان با گروسیان تو آسیا بازی کنیم

   • شریف گفت:

    سلام عزیز دل برادر . انصاف داشته باش همین آقای آجرلو بودن که بدهی مدیران بومی ما رو که بیحساب ریخت و پاش کردن و الان هم ریاست ورزش و عضوسابق شورای شهر شدن رو تسویه کرد که هیچ . تونست تیم رو با دست خالی جمع بکنه . و آقای گل محمدی با تجربه خودش تیم رو تا نصفه های جدول نگه داره تا به دسته دوم سقوط نکنیم . کمی انصاف خوب چیزیه

    • احمدیان گفت:

     البته کمر تیم را هم مدیریت غیر بومی ها خم کرد
     !
     مثلا عباسی با آن بازیکن گرفتن و قرارداد بستنش!
     و خود سردار آجورلو با ( اشتباه انسانی ) موجب محرومیت تیم شدند. متوجه هستید که کدام اشتباه را عرض میکنم.
     نبش قبر گذشته دردی از تیم را دوا نخواهد کرد

  8. سیامک گفت:

   اولا فرصت کافی داشت تا اول دروازه بانی و دفاع وسط بگیره حتی بیرانوندها میخواست بیاد..ثانیا تعویض هاش فاجعه هست…تیم روان و یک دست نیست و بدتر اینکه دلش با ما نیست….ضعف ما حمله و دفاع بود نه هافبک

  9. جواد از هامبورگ گفت:

   برای گل محمدی و خطیبی هنوز زود است که مربی تیمی بزرگ مثل تراکتور باشند !!!!

   • احمدیان گفت:

    سلام.
    اوایل فصل گفتیم که هیچ مربی ایرانی به درد تیراختور نخواهد خورد. و تقریبا همه آنها در یک حد و اندازه هستند. نکونام، فرکی، ابراهیم زاده، یحیی و….
    گفتیم اگر قرار باشد از مربی ایرانی استفاده کنیم، بهترین گزینه رسول خطیبی است.
    منتها یک عده از دوستان آمدند و برخی حرفها را زدند.
    امروز نتیجه اعتماد به مربی باکلاس خارجی و مربی داخلی را در رتبه های لیگ ببینید.
    برانکو، شفر، کرانچار ( فارغ از جایگاهشان، سبک فوتبالشان زیباست )
    مربی های ایرانی را نیز ببینید که نیم مفصل دوم تیم را فنا می دهند. تاتار، جلالی و..

  10. تراختور عاشیقلری گفت:

   مشکل اصلی تیم مدیریتی هست ببینید آجورلو چه بلایی سر تیم آورده و تیم از نقل و انتقالات محروم کرده تا راه برای دو تیم مفت خور تهرانی باز کنه و در تراختور هم پولی برای جذب بازیکن خرج نشه. گل محمدی یه فرد بی اعتبار و بله قربان گو است و هر کار میکنه که اخراج نشه.
   تراختور باید واگذار بشه و مثل همه تیمها بودجه ثابت داشته بشه تا با برنامه ریزی مناسب جلو بره
   الان کار تیم شده سرباز و بی ثباتی و مشکلات

  11. کمال گفت:

   فاتح تریم
   مربی بزرگ خارجی میتونه تراختور و به موفقیت برسونه و البته حل شدن مشکل مالی
   حریفان ما تو آسیا هر رو تقویت میشن تراختور اندر خم یک کوچه هست
   اسنایدر به الغرافه پیوست

  12. تراختور گفت:

   مشکل تراکتور کارشناسان فوتبال نفهم و هواداران غیر فوتبالی و احساسی هستش. اگه با تیم نیم فصل اول بازی می‌کرد و می باخت میگفتین چرا بازیکنای جدید رو بازی نمیده!!! الان هم که میگید چرا اینارو بازی میده!!!! تیم پول نداره بازیکن بخره مربی چیکار کنه؟؟ در ضمن مگه ایرانپوریان پنالتی رو خراب نکرد؟ چرا یقه اونو نمیگیرین؟ مگه یحیی خودش باید پنالتی بزنه؟ چرا یقه ی سوگولیتون ممد ابراهیمی رو نمیگیرین؟ دیروز یه بغل پای ساده رو بلد نیست گل کنه مربی چیکار کنه؟ البته ما هم خوش شانس بودیم که یحیی تراختور رو قبول کرد وگرنه هیچ مربی قبول نمیکرد که به تراختور بیاد.
   انصاف هم خوب چیزیه

   • احمدیان گفت:

    و تماشاگرانی که اسیر هیجانات ورزشی هستند و شاید هم سکونشین های ( بی درد )!
    پنالتی ایرانپوریان یک اتفاق فوتبالی بود و تغییر ترکیب سرمربی، اشتباه استراتژیک!
    شما هم مثل رئیس رؤسای فدراسیون و سازمان لیگ پس از آن بلای عظیم فوتبالی که در جمعه سیاه بر سر تیراختور آوردند و جام قهرمانی را از تبریز به اصفهان بردند، پشت سرش هم گفتند که : به جای بازخواست سازمان لیگ، تونی اولیویرا را بازخواست کنید که نتیجه را نگه نداشت.
    به داوری امر کرده بودند که هر طور هست، کمر تیراختور را بشکند. بعد می گویند سرمربی را مؤاخذه کنید.!
    حال شما هم ، ایرانپوریان و ممد ابراهیمی را مؤاخذه کنیم؟!
    برای ما بازیکن و سرمربی مهم نیستند، امروز می آیند و فردا می روند، مهم تیراختور است!
    درکش سخت نیست!

  13. حسن گفت:

   من از دوستانی که بازی تراکتور_پرسپولیس

   وتراکتور_استقلال رو دیدن خواهش میکنم

   یک بار دیگر این بازی رو نگاه کنند حتی خود

   گل‌محمدی و با منطق جواب بدن این آقای

   حاتمی توی این دو چه کار مثبتی انجام داد

   به غیراز لو دادن یک به یکه توپهایی که برایش

   فرستاده شد ..یه بیننده اینو کاملا به وضوح

   میبینه ولی سرمربی نمی‌بینه من با تمام احترامی

   که به آقای گل‌محمدی قایلم ولی ایشان به درد

   تراکتور نمیخوره

  14. ناشناس گفت:

   میبینم که بو مطلبی یازان توپونان داش کلمین فرقین بولمور

  15. محمدرضا گفت:

   من بالشخصه اعتقاد دارم تراکتور فعلا پولی ندارد .پول فقط برای پرسپولیس و استقلال
   هست که مربیان صاحب سبکی با دستمزدهای چند ده میلیاردی میارن. همه مشکلات
   تراکتور پول هست اگر پول بود به جذب سرباز دلخوش نبودیم . اگر پول باشه سنول
   گونش را می اوردیم

  16. امید گفت:

   تعویض های یحیی بسیار ناشیانه هست که مورد آخر تعویض ابراهیمی با نوری در بازی با استقلال بود که تیم شدیدا به بازیکنی چون ابراهیمی برای زدن گل و برد در زمین خود نیاز داشت متاسفاته یحیی هم مشکل کمبود دانش مربیگری داره هم دچار حاشبه و غرور کاذب و لجبازی میشه . از طرفی هم روح سرسپردگی به تیم سابقش دارد یحیی هنوز هم قدرت تراختور و جایگاه داخلی و خارجی آنرا نمی داند او تراختور را با تیمهایی همچون ذوب و پیکان و سایپا مقایسه میکند ! تراختور به مربی یی نیاز دارد که علاوه بر دانش فنی ،مکتب و جایگاه این تیم را درک کند عاشقش هم‌نباشد حرفه یی برخورد کند خارجیها و غیر آذربایجانی ها بیشتر از اشخاصی همچون گل محمدی ، حلالی باقری و کاظم محمودی و… به جایگاه تراختور واقفند و در سخنانشان به این نکته تاکید میکنند

  17. مرتضی گفت:

   اولین سیاستی که باید تراختور همیشه در نظر بگیره نیاوردن مربی پرسپولیسی و استقلالی هست چون اینا همیشه رو اعصابه هوادار و بازیکنا هستند یه مربیه کارامده خارجی بهترین گزینه برا تیمه گروسیانم دروازه بانه بدی نیست حمایت بشه میتونه حتی ملی پوشم باشه بدتر از حامد لک که نیست قطعا به درده تیم ما میخوره غیرتیه خب حتی یه بازیم بهش نداد قلعه نویی یه شبه اومد شماره یک شد

  18. سعيد گفت:

   من به نوبه ی خود موافق حرفهای گل محمدی هستم. البته این به منظور نادیده گرفتن جایگاه تراکتور کبیر نیست. شما مثل اینکه اول فصل رو یادتون رفته با چه مصیبتهایی بازیکن از امید و جوانان آوردند.اسم تیم که بازی رو نمی بره . نکنه انتظار دارید با این دروازبان تو تهران تیم تا دندان مصلح پرسپولیس رو ببره یا اینکه استقلال متحول شده را ببره. علاوه بر این اگر یک مربی با رزومه خارجی سراغ دارید بسم الله . ماهم حمایت می کنیم. ولی اگر می خواهید با لابیگری افرادی مثل نکونام و خطیبی و … را به تیم تحمیل کنید همان بهتر که یحیی باشد.

   • احمدیان گفت:

    سلام.
    دوستان کابوس نیم فصل اول تمام شد و رفت!
    اول فصل ما هم انتظاری نداشتیم، اول فصل با هر شکست تشویقشان می کردیم، اول فصل ولی تیم فوتبال بازی می کرد! گل می زد، حتی اگر می باختیم هم، برای بازی تیم و جوانان آن ارزش قائل بودیم.
    الان وضعیت فرق کرده است، تیمی که می توانست با بازیکن تاپ ترمیم شود، با چند تا سرباز سهمیه هایش را از دست داد.
    شنیده ها حاکی از این است که به دنبال دروازه بان داخلی نیز هستند!
    (( انتظار داشتیم و داریم، فوتبال بازی کرده و ببازد )) دست بسته جلوی تیم ها زانو نزند!
    یحیی و نکو و رسول و… همگی در یک سطح هستند!
    او اولماسین بو اولسون، فرقی یوخدور!
    مربی خارجی!


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.