|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰ | کد خبر : 66129
 • پرینت

  آذرقلم: مردم تبریز امروز و پس از نماز جمعه در راهپیمایی باشکوه در خیابان‌های شهر، آشوبگری و تخریب اموال عمومی توسط اغتشاشگران را محکوم کردند.

  آذرقلم: مردم تبریز امروز و پس از نماز جمعه در راهپیمایی باشکوه در خیابان‌های شهر، آشوبگری و تخریب اموال عمومی توسط اغتشاشگران را محکوم کرده و تجدید عهد با ولایت و آرمان‌های انقلاب را به نمایش گذاشت.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس از تبریز، مردم تبریز بعد از خطبه‌های عبادی و سیاسی جمعه با حضور خودجوش و گسترده در خیابان‌های شهر، آشوبگری و تخریب اموال عمومی توسط اغتشاشگران را محکوم کردند .  این راهپیمایی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه بود.

  مردم تبریز با سر دادن شعار «ما همه با هم هستیم، پشت ولایت هستیم»،«هم ایران هم قرآن، جانم فدای اسلام»، «مرگ بر آمریکا» و « خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ما است»، طومار آشوبگران را در هم پیچیدند.

  اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان با در دست داشتن عکس‌ها و پلاکاردهایی ضمن پشتیبانی و حفاظت از ارزش‌های اسلامی و انقلابی، انزجار و خشم خود را نسبت به اغتشاشگران اعلام کردند.

  خیل عظیم مردم تبریز ضمن محکومیت اقدام برخی افراد در آتش زدن اماکن عمومی و تخریب شهر، حمایت همه‌جانبه خود از نظام اسلامی و ولایت فقیه اعلام کردند.

  مجید خدابخش، استاندار آذربایجان‌شرقی در حاشیه این راهپیمایی با بیان اینکه طی یک هفته اخیر در برخی شهرها با تحریک دشمنان اغتشاشاتی ایجاد شده بود، افزود: خوشبختانه استان آذربایجان‌شرقی و تبریز با متانت مثل همیشه با قضایا برخورد کرد.

  وی با اشاره به اینکه استان ما نیز مشکلات اشتغال،معیشتی و اقتصادی دارد، گفت:از تبریز نیز همانند اسمش انتظار می‌رفت که چنین متانتی به خرج دهد زیرا این استان ۱۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "راهپیمایی مردم تبریز در محکومیت آشوبگری در برخی از شهرهای ایران"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.