|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹ | کد خبر : 66112
 • پرینت

  آذرقلم: استقلال و تراکتورسازی به نتیجه تساوی رسیدند. فوتبالی سرد و نه چندان ارزشمند، در فضایی حساس که به نظر می رسید باید اینگونه به پایان می رسید تا شاید اتفاق بدتری نیفتد.

  آذرقلم: دیدار حساس دو تیم تراکتورسازی و استقلال با تساوی بدون گل به پایان رسید.

  در روزی که سید حسین حسینی موفق شد رکورد کلین شیت را در لیگ برتر جا به جا کند،  دو تیم با ارائه یک بازی محتاط نتوانستند چندان دروازه حریف را تهدید کنند. استقلال با این تساوی ۲۷ امتیازی شد و با توجه به شکست پیکان به رتبه چهارم جدول رده بندی صعود کرد.

  هفته هجدهم لیگ برتر/ ساعت: ۱۴:۳۰
  ورزشگاه یادگارامام/تماشاگر: ۳۸۰۰۰ نفر
  به گزارش آذرقلم، استقلال و تراکتورسازی به نتیجه تساوی رسیدند. فوتبالی سرد و نه چندان ارزشمند، در فضایی حساس که به نظر می رسید باید اینگونه به پایان می رسید تا شاید اتفاق بدتری نیفتد.

  بازی تحت تاثیر بازی پرسپولیس و تراکتورسازی هفته قبل بود. مسابقه ای که در آن شعارهای زشت و نکوهش شده هواداران پرسپولیس، باعث دلخوری مردم خوب آذربایجان شده بود. رفتاری ناپسند که در فضاهای احساسی این روزها بهانه ای شده بود برای عده ای تا از احساسات دیگران استفاده کنند. شعارهای روی سکوها در تبریز طوری بود که بهترین کار برایش این بود که صدای ورزشگاه را رسانه ملی قطع کند.

  مسابقه اما سرد بود. سرد به خاطر جوی که استرس می افزود. استقلال بعد از چندین هفته بردهای باورنکردنی، در تبریز آن تیم هفته های اخیر نبود. تراکتورسازی هم بعد از خریدهای نیم فصلش، آن‌چنان هیجان انگیز و مثل نیم فصل قبل بازی بازی نمی کرد.

  بازی در کل دو نیمه شاید به اندازه انگشتان دو دست موقعیت روی دروازه ها نداشت و در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

  شاید تنها برنده این بازی سید حسین حسینی بود که رکورد گل نخوردن متوالی در لیگ برتر را شکست.

  استقلال در نیمه اول بازی با تراکتورسازی بیشتر جریان بازی را در اختیار گرفت و بیشتر بازی در زمین حریف در جریان بود؛ اما دو تیم در خلق موقعیت ناکام بودند. استقلال در نیمه اول چند بار می توانست روی سانتر دروازه تراکتورسازی را با خطر ایجاد کند؛ اما علی قربانی این موقعیت های خوب را از دست داد.
  بهترین موقعیت را هم تراکتورسازی در دقیقه ۴۲ از دست داد که حسینی موفق شد موقعیت تک به تک عالی را از محمد ابراهیمی بگیرد.
  نکته مهم در نیمه اول این بود که حسینی دروازه تیمش را بسته نگه داشت و رکورددار کلین شیت در لیگ برتر شد.

  اما در نیمه دوم بازی دو تیم با ارائه بازی محتاط چندان نتوانستند دروازه هم را تهدید کنند و بیشتر بازی در میانه زمین پیگیری شد. تراکتورسازی در طول نیمه دوم نمایش بهتری نسبت به نیمه اول داشت و چند موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کرد؛ ولی نتوانست از آن استفاده کند.
  استقلال هم در دقایق پایانی بازی چند موقعیت خوب ایجاد کرد که این تیم هم نتوانست دروازه گروسیان را باز کند تا در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت بدهند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تراکتور ۰ – استقلال ۰؛ موتور تراکتور، با ۴۰ هزار تماشاگر هم روشن نشد!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.