|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲ | کد خبر : 66074
 • پرینت

  آذرقلم: رضا رشیدپور در برنامه امروز «حالا خورشید» اعلام کرد که اگر دلیل قانع کننده‌ای از سوی مسئولان مربوطه درباره افزایش واردات خودرو ارائه شود، موهای خود را می‌زنم و شنبه با سری بی‌مو جلوی دوربین حاضر می‌شوم.  به گزارش آذرقلم، رضا رشیدپور صبح روز چهارشنبه ۱۳ دی در برنامه «حالا خورشید» از افزایش تعرفه […]

  آذرقلم: رضا رشیدپور در برنامه امروز «حالا خورشید» اعلام کرد که اگر دلیل قانع کننده‌ای از سوی مسئولان مربوطه درباره افزایش واردات خودرو ارائه شود، موهای خود را می‌زنم و شنبه با سری بی‌مو جلوی دوربین حاضر می‌شوم.

   به گزارش آذرقلم، رضا رشیدپور صبح روز چهارشنبه ۱۳ دی در برنامه «حالا خورشید» از افزایش تعرفه واردات خودرو هیبریدی انتقاد کرد و این افزایش هزار و ۱۰۰ درصدی را غیرمنطقی دانست.

  رشیدپور با اشاره به بحران آلودگی هوا در کل کشور و نیاز بیشتر مردم جامعه به خودروهای هیبریدی برای جلوگیری از آلودگی هوا گفت: «در کل دنیا همه در حال گسترش خودروهای هیبریدی هستند ولی در کشور ما قیمت این خودروها به یک باره به طرز عجیبی افزایش پیدا می کند.»

  او همچین گفت: «من قول می دهم که اگر در مدت ۷۲ ساعت آینده دلیل قانع کننده ای از سوی مسئولان برای این افزایش قیمت ارائه شود، موی خود را می زنم و شنبه جلوی دوربین حضور پیدا می کنم.»

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "واکنش رضا رشیدپور به افزایش تعرفه واردات خودرو: موهایم را از ته می‌زنم!"
  ۲ نظر برای “واکنش رضا رشیدپور به افزایش تعرفه واردات خودرو: موهایم را از ته می‌زنم!”
  1. توصیه. گفت:

   رشید جـــون!
   مبادا سرت رابتراشی! …… خوشش نمیاد!

   ضمنا….. عزیز!
   دیگربیانیه نمیدهی؟زمانی میگفتی آذری هستی وبخاطر شعاردوسه نفر هوادارنمای مشکوک (کرد-فارس)درآزادی، وامصیبتا میگفتی!
   حالا درمقابل توهین نژادپرستان …. درآزادی هم بعنوان یک آذری،یک آهی بگو!
   ….. بخاطر موقعیت تاکی؟
   دوباره تذکرمی دهم که مبادا سرت رابتراشی که …. ،تحویلت نمیگیرد.

  2. ساوالان/اردبیل گفت:

   «یحیی خان دردوچهره متفاوت!»

   یحیی گلمحمدی باحمایت بی دریغ پرشورها باتیم غالباجوان وکم تجربه بازیهای تهاجمی انجام می دادوعلی رغم باختهای متوالی باشعور قابل وصف پرشورها، تماما عیبی یوخ می شنید!

   هواداران تراختور تنگناهای تیم رامی دیدند و بابضاعت تیم، خواستهای دورازانتظار از گلمحمدی نداشتند وامیدوار بودندکه بارفع محرومیت، بازیکنانی جذب تیم شوند که باعث تقویت و رفع نقصان تیم شوند!
   اما بااتمام دوران محرومیت، برخلاف قبل گلمحمدی دیگری رامشاهده کردیم که نه به بازیکنان متعصب تیم ومحبوب هواداران ارزشی قائل شد و نه حرمت هواداران را نگه داشت!
   یحیی خان محبوب و مورد حمایت پرشورها چهره ای دیگر پیداکرد و به هواداران پشت نمود و برخلاف مصلحت تیم به جذب بازیکنان ذخیره و نیمکت نشین سایرتیمها به سفارش این وآن و یابه خواست خود براساس رفیق بازی، پرداخت!

   برخلاف اصل اولیه ومسلم مربیگری، هرتیمی بازیکنان جدیدرادرحالیکه تنهادوتمرین درمیدان داشتند،ببازی گرفت وبازیکنان توانای هماهنگ شده باتیم را نیمکت نشین کردتا اولا باهواداران لجبازی لازم راداشته باشدوثانیا به رقبای شخصی خود-قلعه نوئی-ومدیرانی که قبلا درتیم آنهابوده ومساله شخصی داشته، خودی نشان دهدوتسویه حساب کند!

   نتیجه این لجاجت باهواداران وتسویه حساب با دیگران(بخصوص ذوب آهنی ها) این شدکه تیم پرهوادارتراختور درمقابل تیم بحران زده وسقوطی استقلال خوزستان ازجام حذفی،حذف شود!!

   حالیا ، تیم ناهماهنگ و بی برنامه وترسوی گلمحمدی با بازیکنان سربازیکه دل در گرو تیم دیگری دارند، شکستهای فضاحت باری رامتحمل شده اندکه حاصل لجاجت وکجروی مطلق گلمحمدی است!
   بهانه «شرم آور»گلمحمدی این است که بازیکنان جدید به«زمان»نیازدارند تا هماهنگ شوند! به عبارت دیگر پرسپولیسی بایدعرض کنیم که تیم تراختورتا هماهنگ شدن بازیکنان سرباز سفارشی تازه وارد باتیم، زمان زیادی لازم دارد وهواداران باید که درانتظار شکستهای متوالی دیگر باشند تا خدا راچه دیدی که تراختور، سقوط نکرد!!
   آقای گلمحمدی !
   یا ماازپشت کوه آمده ایم وفوتبال نمی فهمیم! یا شما سرتان به سنگ خورده که آدم دیگری شده ایدوحتی نمیدانیدکه درتیم پرهواداری سرمربی هستید وخود را در آزادی می بازید وآن مصاحبه ذلت بار راانجام می دهیدو ازتاثیر این سنگ خوردگی است که نمی فهمیدکه این ناهماهنگی راخود شما با واردکردن سربازان سوگلی بوجود آوردید!
   مرد حسابی !
   این تیم که هماهنگ بودوتنهاضعفش درخط دفاع ومهاجم نوک بودکه شکرخدا بازیکنهای مربوطه را هنوزکه هنوزاست،جذب نکرده اید!!
   یک نیم فصل زمان بردتا تیم هماهنگ شود وحالا بیش ازنصف بازیکنان راکنارگذاشتی تابه سوگولی هایت بازی بدهی وبدست ناتوان خود این تیم راتخریب وناهماهنگ کرده ای!

   آقا یحیی !

   یحیای نیم فصل اول نیستی!
   حیف وصدحیف که ازخودمانی وما بجائی رسیده ایم که بایدباورکنیم که مسائل شخصیت وتعلق خاطرت به پس پس را بالاتراز تیم پرهوادارتراختورمیدانی!
   یک باردیگربرایمان ثابت شدکه اگربازیکن ویا مربی «رنگی»برای تراختور کار کرد،حتما معجزه ای رخ داده است!

   یحیای ما ثابت کردکه معجزه گر نمی تواندباشد!


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.