|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰ | کد خبر : 65899
 • پرینت

  آذرقلم: شهردار تبریز گفت: در رابطه با بودجه تبریز ۲۰۱۸ با اینکه مباحث و مبالغی با حضور سازمان میراث فرهنگی توافق شده ولی هیچ مبلغی تاکنون اختصاص نیافته است.

  آذرقلم: شهردار تبریز گفت: در رابطه با بودجه تبریز ۲۰۱۸ با اینکه مباحث و مبالغی با حضور سازمان میراث فرهنگی توافق شده ولی هیچ مبلغی تاکنون اختصاص نیافته است.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، ایرج شهین‌باهر اظهار داشت: در زمینه حاشیه‌نشینی، بررسی قرارداد با یک شرکت ترکیه‌ای را در برنامه داریم تا از طریق این شرکت موضوع احداث فنی و مناسب حاشیه‌نشینی صورت گیرد.

  وی با بیان اینکه این شرکت ترکیه‌ای قصد دارد با تملک زمین‌های حاشیه‌نشینی، اقدام به آپارتمان‌سازی کند، ادامه داد: این موضوع یک اقدام ریشه‌ای برای اصلاح است تا بتوان بخش اعظمی از حاشیه‌نشینی را حل و فسل کرد.

  شهردار تبریز ادامه داد: ما پیشنهادات خود را به شرکت منتخب جهت رفع حاشیه‌نشینی ارائه کرده‌ایم و آنها نیز روی پیشنهادات ما فکر می‌کنند به طوریکه ماه آینده اعضای این شرکت سفری به تبریز خواهند داشت تا در مورد توافقات رایزنی کنیم و در صورت توافق نهایی،کار از سال جدید آغاز خواهد شد.

  وی در خصوص پیشنهاد رنگ‌آمیزی خانه‌های حاشیه‌‌ای تبریز ابراز کرد: این یک کار موقتی است زیرا تا زمانی که اقدام زیرساختی برای حل حاشیه‌نشینی نشده، باید برخی کارهای موقت انجام گیرد.

   باهر با تاکید به اینکه حاشیه‌نشینی در طول ۵۰ سال اخیر تشکیل شده است، گفت: امکان اینکه حاشیه‌نشینی را در طول یک سال حل کرد، وجود ندارد و تا زمانی که به صورت ریشه‌ای اصلاح نشده همچنان حاشیه‌نشینی نیز باقی می‌ماند.

  وی اذعان داشت: اگر کارشناسان شهری تائید کنند، می‌خواهیم ضمن رسیدگی به بافت‌ها و محلات همچنین اصلاح خدمات محله‌ای، نمای این خانه‌ها را نیز رنگ‌آمیزی کنیم تا نماها زیبا دیده شوند.

  شهردار تبریز افزود: در بیشتر کشورها ساختمان‌ها به رنگ‌های مختلف رنگ‌آمیزی می‌شوند و هیچ ایرادی ندارد ولی گاهاً از برخی صحبت‌ها برداشت صحیحی نمی‌شود، رنگ زدن به منزله پنهان‌کاری نیست.

  باهر، در رابطه با اختصاص ردیف بودجه‌ای در رابطه با تبریز ۲۰۱۸ در اعتبارات سال ۹۷ تصریح کرد: تاکنون هیچ بودجه‌ای برای این دوره تخصیص نیافته است.

  وی اضافه کرد: در رابطه با بودجه تبریز ۲۰۱۸ با اینکه مباحث و مبالغی با حضور سازمان میراث فرهنگی توافق شده ولی هیچ مبلغی تاکنون اختصاص نیافته است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تبریز ۲۰۱۸ بی بهره از اعتبارات ملی/ ترکیه، برای بهسازی حاشیه‌نشینی تبریز همکاری می کند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.