|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷ | کد خبر : 65272
 • پرینت

  یادداشت طنز: بکار کیشی ?مهندس ایرج شهین‌باهر، شهردار تبریز: ?با تمام وجود و جدیت و با تاسی از فرامین تاریخی حضرت علی(ع) در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و دولت خدمتگزار، تمام توان خود را وقف خدمت به شهر و شهروندان خواهم کرد. ?با همراهی و همگرایی، موانع را از پیش روی بر می‌داریم و […]

  یادداشت طنز: بکار کیشی
  ?مهندس ایرج شهین‌باهر، شهردار تبریز:
  ?با تمام وجود و جدیت و با تاسی از فرامین تاریخی حضرت علی(ع) در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و دولت خدمتگزار، تمام توان خود را وقف خدمت به شهر و شهروندان خواهم کرد.
  ?با همراهی و همگرایی، موانع را از پیش روی بر می‌داریم و در این راه، تمام تلاش خود را برای زودن زمینه‌های فساد و تخلف به کار خواهیم بست.
  ?بدهی ۵۵۰ میلیارد تومانی، حقوق ماهانه ۴۰ میلیارد تومانی، تحقق ۵۵ درصدی بودجه در ۷ ماه گذشته و هزینه ۷۳ درصدی بودجه جاری، هیچ‌یک نخواهد توانست باعث مایه دلسری نخواهد شد.
  ?تلاش خواهیم کرد گوهر زمان را از دست ندهیم و از اعضای شورای شهر و شهروندان تقاضای همراهی دارم.
  ?از دکتر نجفی شهردار سابق و دیگر شهرداران ادوار تبریز، صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم در انتقال تجربه گران‌بهای دریغ نکنند.
  ( مطلب از یکی از سایت های معتبر اخذ شده است)
  آذرقلم: پی نوشتی همینجوری و از سر بیکاری در باب فرمایشات دکتر مهندس شهردار تازه شهردار شده ی شهرمان :
  مطالعه بخشی از افاضات جناب دکترشهردار نو که برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی داریم، بسیار تامل برانگیز و بنظرم جالب آمد ، مخصوصا وقتی بندهای ۳ و ۵ را به هم می چسبانیم.
  به گفته ایشان ۵۵۰ میلیارد تومن بدهی، هدیه ای است که از طرف جناب دکتر شهردار اسبق و معاون وزیر فعلی که الهی به حق یازده تن بزودی زود وزیر و یا حتی بالاتر و بلندتر از آنهم بشوند که لیاقت، پتانسیل و شرایطش رو هم بصورت بالقوه و هم بالفعل توامان دارند – الهی آمین – این بزرگواران حتی یک روز هم نباید بدون حکم مدیریتی و میز ریاستی در این موقعیت حساس کشور – از وقتی بدنیا اومدم و یادم میاد همیشه کشور در موقعیت حساس و… بوده! – و در این آلودگی هوا نفس بکشند، ایشان از بدو تولد یعنی دقیقا از روز خلقت حضرت بابامون آدم – که البته بعدا کمی بی آدمیتی نمود و خدا قهرش گرفت – در پشت میزهای بزرگ مدیریتی زاده شده اند و ان شالله بعد ۱۲۰ سال نیز با عزت و جلال و جبروت و بدون ذره ای نقص و ایراد و پشیمانی و… در پشت همان میزهای خدمت، جان به جان آفرین تقدیم خواهند نمود.
  ( از قدیم گفته اند : “ز گهواره تا گور میزی بجوی” . هرچند در برخی نسخ نامعتبر کلمه “دانش” جایگزین “میز” شده است که نادرست می باشد، هرچند اگر دانش را به معنای مدرک دکترا و یا قدرت لابی گری – دانیش فعل امر از ریشه ترکی دانیش ماق – و… بگیریم، نهایتا ختم به همان “میز” خواهد شد که ایرادی از لحاظ معنوی با هم ندارند، ولیکن اگر دانش را بمعنی معرفت، شعور و انسانیت و این قبیل مفاهیم بلا استفاده فرض کنیم، پرواضح است که همان نسخه معتبر بنده صحیح تر می باشد.)
  به هر حال این همه بدهی و قرض روی دست مردم بیچاره شهر تب ریز تب خیز گذاشته و رفته اند – به سلامتی – و پس از انجام سنت حسنه ی بست نشینی در حرم عبدالعظیم حسنی…. ( عذرخواهی میکنم، حقیقتا این روزها همه چی قاطی پاتی شده و بنده نیز ایضا، دیدید که تیم ایران هم که در گروه مرگ، بر آمریکا… قرار گرفت نمیدونم چرا این مرگ بی صاحاب شده دست از سر ما و ملت سخت جان ما بر نمی دارد، – اون از مسکن مهرمان که بوی مرگ می دهد، اون از خودروی تمام ملی پراید مان که ارابه مرگ نام دارد، این از جاده های مرده سازمان که تلفات چند روزش برابر با یه زلزله هفت ریشتری ه، اون از دریاچه اسبق ارومیه مان که در حال مرگه، آخر سرم که تیم ملی بینوای مان بی چک و چونه رفت تو گروه مرگ…. – به هر حال منظورم بست نشینی در وزارت فخیمه دوست قدیمی شان جناب دکتر شریعتمداری بود! )
  ضمن پوزش مجدد، اون بست نشینی در حرم! مربوط به یه دکتر دیگه بود، منظورم همون دکتر معجزه هزاره سوم خودمونه که عزیزی قبلا اطاعت از ایشون رو – نعوذ به الله – اطاعت از خدا دانسته بودند!! و مخالفین خس و خاشاکش رو روانه زندان و حصر و همین دور و برا …
  البته به حمدالله پس از قریب یه دهه امروز در برخی سایت ها دیدم که همان عزیز گفته اند : الان کمی انحراف در ایشان مشاهده کرده اند! و علی الاصول با این مشاهده میمون می بایست دکتر رئیس اسبق از آن مقام هاله دارشون که ایشون رو از جمیع بلیات ارضی و سماوی محفوظ می داشت، تنزل فرموده باشند…

  القصه، برگردیم سراغ دکتر شهردار اسبق خودمان که با بدهی ۵۵۰ میلیارد تومانی ( این رقم رو دکتر شهردار جدیده گفته ها! ، یادتان نره، بعدا برامون داستان نشه) و اکثر پروژه های نیمه کاره و پیمانکاران طلبکار و لشگر عظیم کارمندان و کارگران و عایله ی چند هزار نفری و … کلااااااااااااان (صیغه مبالغه برای گندگی) شهرداری تبریز که ماهی فقط ۴۰ میلیارد تومن حقوق بخور و نمیرشون میشه – البته باور بفرمایید به جبه شهردار نو و کهنه قسم که جمع حقوق این عیالات خیلی نمیشه، اکثر این ۴۰ میلیارد تومن ناقابل مربوط به حقوق، مزایا، فوق مزایا، پسا مزایا، حق جلسه، حق مدیریت، تسهیلات، سختی کار، حق آلودگی هوا، حق مأموریت سفرهای صد در صد کاری به شهرهایی خاور دور و نزدیک و اروپا و… و همینطور شهرهایی که یقه و ایضا خودشان را پاره می کنند برای خواهر خونده، برادر زاده و هوو شدن با تبریز، همینطور حقوق لشگر مشاورین محترم و کارانه و بالاخص پاداش … مدیران بزرگوار و فوق پیشرفته بلدیه تب ریز که اغلب شان با عنایات ویژه دانشگاه فخیمه همه چی آزادمان ، یا دکترند و یا در اولین فرصت ممکنه در شرف دکتر شدن هستند ( ضمنا شهرداری تبریز بعد از نمایش تبریز ۲۰۱۸ قرار است در عملی انقلابی نسبت به صادرات مدیران توانمند خود به اقصی نقاط کلان شهرها اقدام نماید ، فعلا چند درخواست از واشنگتن دیسی و سن پترزبورگ و…. اومده )
  سخن به اینجا رسید که با تمامی این اوصاف که جناب دکتر شهردار نو ابراز فرمودند و به صراحت لهجه از تحویل گرفتن یک بلدیه بدهکار انباشته شده از خیل نیروهای اضافی و…
  به ناگهان در پایان افاضاتشان ضمن سپاسگزاری صمیمانه از دکتر شهردار اسبق، از ایشون درخواست عاجزانه می کنند
  تا تجربیات گران بهای!!! خود را – که به نمونه هایی از آن در بالا اشاره گردید – در اختیار ایشان قرار دهند.!!!
  جل الخالق!!!
  یکی نیست بگه آخه عزیز دل برادر مگه تولید بدهی و طلبکار و پرونده های آنچنانی تبانی و رشوه و فساد و …. درخواست آموزش می خاد، اون هم صمیمانه و عاجزانه…!!!
  باور بفرمایید این ها مطالبی است که همه مردم، همه تو ادارات، شهرداری، تاکسی، صف نانوایی، بقالی مشدی ممدلی سر کوچه مون …. ، منجمله دستگاه محترم قضا و. … مدت هاست میگند
  به هر حال ما مردم همیشه در صحنه شهر تب ریز تب خیز، همچنان با پر رویی تمام منتظریم تا ببینیم بالاخره کی به کی داده؟ چقدر داده؟ از کجا و چجوری و چه ریختی داده؟ که این مدیران ازلی و ابدی ما نفهمیدن! اصلا چقدر خوردن و بردن و…؟!
  ایام عزت مستدام – والسلام

  بکار کیشی !
  ۱۳ آذرماه ۹۶

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "حکایت مراسم تودیع و معارفه دکتر شهردارن قدیم و جدید بلدیه تب ریز"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.