|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳ | کد خبر : 65211
 • پرینت

  آذرقلم : لباس مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی سوژه رسانه ها شد،ماریا کوماندنایا اعلام کرد که سعی می کند لباس پوشیده ای را بپوشد تا ایرانی ها بتوانند مراسم قرعه کشی جام جهانی را ببینند. به گزارش آذرقلم، مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ با حاشیه های بسیاری روبرو شده است ،مجری جام جهانی […]

  آذرقلم : لباس مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی سوژه رسانه ها شد،ماریا کوماندنایا اعلام کرد که سعی می کند لباس پوشیده ای را بپوشد تا ایرانی ها بتوانند مراسم قرعه کشی جام جهانی را ببینند.

  به گزارش آذرقلم، مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ با حاشیه های بسیاری روبرو شده است ،مجری جام جهانی این بار ماریا کوماندنایا روس است. او که ایران را خوب می شناسد و طرفدار کازان است و مستندی هم با حضور سردار آزمون ساخته دوست دارد ایرانی ها هم مراسم قرعه کشی جام جهانی را ببیند. البته او فهمیده که ایرانی ها برای دیدن این مراسم محدودیت دارند.ماریا کوماندانیا مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ گفت:سردار آزمون شرایط را توضیح داد و من نیز به او قول یک سوپرایز را دادم می خواهیم همه کشورهای اسلامی شاهد مراسم باشند.


  سردار آزمون به واسطه حضور چند ساله اش در لیگ روسیه، یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران ایرانی در این کشور است. سردار رابطه خوبی با رسانه های روسیه دارد و مورد شناخت مجری برگزاری مراسم قرعه کشی جام جهانی یعنی « ماریا کوماندنایا » است.
  چند روزی هست که کاربران ایرانی به صفحه شخصی این مجری ورزشی معروف روس هجوم برده اند و از وی خواسته اند برای اینکه شبکه ۳ سیما بتواند تصاویر مراسم را پخش کند، لباس مناسبی بپوشد!

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "عکس: لباس مجری زن مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی و قول او به سردار آزمون"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.