|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴ | کد خبر : 65142
 • پرینت

  آذرقلم: سرنوشت کمک های مردمی جمع آوری شده پنج سال قبل توسط گروهی از سینماگران برای زلزله زدگان ورزقان چه شد؟

  آذرقلم: سرنوشت کمک های مردمی جمع آوری شده پنج سال قبل توسط گروهی از سینماگران برای زلزله زدگان ورزقان چه شد؟

  به گزارش آذرقلم، ستاد کمک‌رسانی سینماگران به زلزله‌زدگان آذربایجان ‎شرقی مردادماه ۱۳۹۱ اقدام به جمع‌آوری کمک کردند و در دو روز گردهمایی مقابل سینمای آزادی تهران، مبالغ قابل توجهی جمع آوری شد.آن زمان مقرر شد با افتتاح حسابی با سه امضا‌ی پرستویی، میرکریمی و تبریزی، موقعیت این کمک‌ها در این حساب تا زمان مشخص شدن محل هزینه کرد برای مردم آذربایجان شرقی، محفوظ بماند، تا اینکه سرانجام قرار بر این شد، این کمک‌ها صرف ساخت یک خانه فرهنگ در مناطق زلزله زده شود.

  پس از این تصمیمات، هنرمندان سفرهایی نیز به مناطق زلزله زده داشتند که رسانه‌ای شد؛ اما سرانجام مشخص نشد که برنامه هنرمندان به کجا رسید. بیت الله عبدالهی، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی و نماینده ورزقان در خصوص این موضوع اظهار داشت: این فرهنگسرا هنوز ساخته نشده و نیمه کاره رها شده است. هیچ کاری انجام نشده و در حدی که اسکلت نیمه کاره ای زده باشند، ساخته شده و بعد از آن کامل رها شده است.

  وی در پاسخ به اینکه تاکنون چه میزان برای این زمین هزینه شده است گفت: گمان نمی کنم هزینه زیادی برای این زمین شده باشد، چون من محل را دیده ام. چیز زیادی برای این محل هزینه نشده و معلوم نیست، پول جمع آوری شده هم در کدام حساب است و چه بر سر آن آمده است!

  این نماینده در پایان یادآور شد: البته ما شاید نتوانیم ادعایی درباره این پول داشته باشیم، ولی به هر حال، پول حق الناس است و برای کار خیر جمع شده بود و نمی توان از عواطف مردم سوءاستفاده کند. این کار درستی نبود و غیر اخلاقی است. باید گفت، یا کاری را نباید شروع کرد یا اگر کردند، آن را به سرانجام برساند. الان این موضوع رها شده و هیچ آبی از آب تکان نخورده است.

  Image result for ‫هنرمندان برای زلزله زدگان ورزقان‬‎

  منبع: تابناک

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "سرنوشت کمک های سینماگران برای زلزله زدگان ورزقان چه شد؟/ آب از آب تکان هم نخورد!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.