|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴ | کد خبر : 64981
 • پرینت

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی خبر داد:

  حمید شکری، فرماندار تبریز می شود

  آذرقلم:شکری بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ برای سال اول به عنوان مدیریت امور اجتماعی ، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ارس انجام وطیفه کرده و از سال دوم این دولت به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه منصوب شده است.

  آذرقلم: معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: حمید شکری به عنوان فرماندار تبریز انتخاب شده و به وزارت کشور معرفی شده است.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، رحیم شهرتی‌فر اظهار داشت: فرماندار تبریز انتخاب شده و به وزارت کشور نیز معرفی شده است،تا چند روز دیگر معرفی عمومی خواهد شد.

  وی با بیان اینکه به محض تایید وزارت کشور، فرماندار شروع به کار خواهد کرد، ادامه داد: آقای حمید شکری فرد منتخب برای سمت فرمانداری بوده که با صدور حکم وزارت کشور در روزهای آتی کار خود را آغاز خواهد کرد.

  Image result for ‫حمید شکری فرماندار میانه‬‎

  گفتنی است: حمید شکری دارای کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از جانبازان دوران دفاع مقدس است.

  وی متولد نقده از توابع استان آذربایجان‌غربی است و در دولت اصلاحات ابتدا بخشدار و سپس فرمانداری این شهر را بر عهده داشته است.

  شکری بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ برای سال اول به عنوان مدیریت امور اجتماعی ، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ارس انجام وطیفه کرده و از سال دوم این دولت به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه منصوب شده است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "حمید شکری، فرماندار تبریز می شود"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.