|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷ | کد خبر : 64857
 • پرینت

  آذرقلم: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده در مناطق کوهستانی و سردسیر شمال غرب و غرب، بارش برف دور از انتظار نیست.

  خبرگزاری فارس: بارش ‌برف و باران در غرب و شمال‌غرب‌ از هفته آینده/ افزایش آلودگی هوا در شهرهای بزرگ

  آذرقلم: از بعد‌از‌ظهر یکشنبه هفته آینده در برخی نقاط شما‌ل غرب و غرب، افزایش ابر، بارش باران‌، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود؛ روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده در مناطق کوهستانی و سردسیر مناطق مذکور بارش برف دور از انتظار نیست.

  به گزارش آذرقلم، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و هواشناسی‌، ‌درمناطق غربی کشور، تا روز شنبه هفته آینده جو پایدار بوده و نوسان دمایی قابل توجهی پیش‌بینی نمی‌شود‌‌؛ از بعد‌از‌ظهر یکشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در برخی نقاط شما‌ل غرب و غرب افزایش ابر، بارش باران‌، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

  این سامانه در روز دوشنبه هفته آینده تقویت شده و به تدریج بخش‌هایی از مرکز را نیز در بر می‌گیرد؛ روز سه‌شنبه نیز در نیمه غربی کشور بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

  روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده در مناطق کوهستانی و سردسیر شمال غرب و غرب، بارش برف دور از انتظار نیست.

  میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز ۲۰ آبان‌ماه سال جاری ۱۰ میلی‌متر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی ۱۲٫۵ میلی‌متر بود، بنابراین بارش سال جاری تا این تاریخ ۸۰ درصد بارش سال گذشته است.

  سامانه بارشی یک‌شنبه وارد مناطق زلزله‌زده می‌شود / احتمال بارش برف

   ایسنا نوشت: مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم خواهد بود و همچنین شهرهای صنعتی و پرجمعیت با افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا همراه خواهند بود.

  وی ادامه داد: در این مدت در استان‌های ساحلی خزر و ارتفاعات اردبیل در برخی ساعات افزایش ابر و بارش خفیف و پراکنده دور از انتظار نیست. همچنین به اطلاع هموطنان گرامی در مناطق زلزله زده می رساند از بعد از ظهر یکشنبه (۲۸ آبان ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور در برخی نقاط شمال غرب و غرب افزایش ابر، بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

  همچنین روز سه شنبه (۳۰ آبان) نیز در نیمه غربی کشور بارش باران، گاهی رعدو برق و وزش باد پیش بینی می شود و روزهای دوشنبه(۲۹ آبان) و سه شنبه(۳۰ آبان) در مناطق کوهستانی و سردسیر شمال غرب و غرب بارش برف دور از انتظار نیست.

  وظیفه در پایان وضعیت جوی استان‌های کرمانشاه را تشریح کرد و گفت: برای کرمانشاه در روز پنج شنبه(۲۵ مهرماه) آسمانی صاف با بیشینه و کمینه دمای ۲۰ و ۰ درجه سانتی‌گراد،در روز جمعه(۲۶‌آبان ماه) آسمان کرمانشاه صاف تا کمی ابری با بیشینه و کمینه دمای ۱۹ .۰ درجه سانتی گراد و در روز شنبه نیز (۲۷ آبان ماه) آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد و افزایش ابر با بیشینه و کمینه دمای ۲۱ و ۱ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "برف و باران، در راه آذربایجان/سامانه بارشی یک‌شنبه وارد مناطق زلزله‌زده می‌شود"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.