|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸ | کد خبر : 64771
 • پرینت

  در حاشیه فینال جام شهدا/ یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  یکی شهریار را بگیرد!/ جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: آقای دایی در راه کسب قهرمانی نتوانست نتیجه دلخواهش را بگیرد. دق دلی آن را بر سر هواداران درآورد که ائل هستند و بئل هستند. یک بدعتی در این فوتبال گذاشت که در همین فصل هم سرمربی یک تیم دیگر چون نتوانست نتیجه بگیرد، همان ادعاها را تکرار کرد.

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان
  آذرقلم: برخی از رفتارهای سرمربیان لیگ برتری پس از عدم کسب نتیجه دلخواه هیچ سنخیتی با فوتبال حرفه ای که ادعایش را داریم، ندارد. حیرت آورتر این است که رفتارهای فوق را در مسابقاتی که عنوان دوستانه و مزین به نام شهدا است، شاهد هستیم. فرافکنی، اشک تمساح، ایراد اتهام، تهمت و… رفتارهای شناخته شده برخی از سرمربیان لیگ برتری هستند که مایه تأسف برای این فوتبال هستند. جدیدترین متد این رفتارهای ناهنجار، اقدام به دستگیری هوادار تیم مقابل در ورزشگاه است. آقای علی دایی سرمربی تیم سایپای کرج پس از پایان بازی، در اقدامی حیرت آور مأمورین انتظامی ورزشگاه را مجاب به دستگیری یکی از هواداران تراکتور می کند.
  ” اینو بگیرید برای من، اینو بگیرید، به من فحش داده ”
  بگذارید یک فلش بک به گذشته بزنیم، تبریز، ورزشگاه یادگار امام، تراکتور و پرسپولیس، آقای دایی در راه کسب قهرمانی نتوانست نتیجه دلخواهش را بگیرد. دق دلی آن را بر سر هواداران درآورد که ائل هستند و بئل هستند. یک بدعتی در این فوتبال گذاشت که در همین فصل هم سرمربی یک تیم دیگر چون نتوانست نتیجه بگیرد، همان ادعاها را تکرار کرد.
  ایشان به دنبال ایجاد تعارض کاذبی بین هواداران تراکتور و آذربایجان از یک سو و تمامیت و کلیتی به نام ایران از سوی دیگر بودند که به لطف خدا، کسی در این فوتبال و مملکت برای ادعاهایشان تره هم خرد نکرد.

  Image result for ‫جام شهدا‬‎
  این رفتار دوگانه آقای دایی و امثال آقای دایی هنگامی نمود بیشتری پیدا می کند که در برابر توهین های هواداران تیم هایش سکوت کامل اختیار می کند. آیا ایشان نمی توانست هواداران پرسپولیس در تهران را به سکوت فرا بخواند؟ یا نمی توانست دستور! گرفتن لیدر این باشگاه را که شعارهای توهین آمیز و فحش های آبدار نثار هموطنان ترک می کرد، صادر کند؟! بدیهی است که تمامی این رفتارها تنها یک دلیل دارد و آن هم ( باخت تیم آقای دایی ) است. تیمی که نتیجه نمی گیرد و سرمربی که دنبال علت آن در سکوهای هواداران رقیب است، راه به جایی نخواهد برد.

  Image result for ‫جام شهدا‬‎

  آقای دایی شما که نقل و نبات مصاحبه هایتان ( فوتبال دنیا ) است، بفرمایید بگویید در کجای دنیا و کدام فوتبال حرفه ای دنیا، سرمربی یک تیم نیروهای امنیتی استادیوم را مجاب به دستگیری هوادار تیم مقابل می کند؟ شما که در تیم های مطرح دنیا توپ زده اید، آیا تنها یک نمونه از این دست سراغ دارید که سرمربی یک تیم در به در به دنبال هوادار باشگاه مقابل باشد که دستگیرش کنند؟ آقای دایی کاش توضیح دهند که در بین آن همه هوادار، چطور توانستند یک نفر را شناسایی کنند؟
  آقای دایی کسی که باید بگیرند، شما هستید نه آن هوادار تیم مقابل که تنها به تشویق تیم پرداخته و اگر هم حرفی زده باشد، مطمئنا شما در جایگاهی نیستید که پیگیر دستگیری اش باشید. البته شاید شما را هم عامل دیگری گرفته باشد و آن جو فوتبال است.

  آقای دایی، شهریار فوتبال ایران و افتخار فوتبال آذربایجان هستید، تا به امروز نیز همواره در دیدارهای رو در روی نمایندگان استان با تیم های شما، تشویق شده اید، حتی همین بازی فینال نیز از سوی هواداران تراکتور تشویق شدید. قدر این هواداری را که با تمام فرافکنی تان و تشویش اذهان عموم نسبت به هواداران تراکتور، باز هم افتخار خطه آذربایجان را فراموش نکرده و تشویق می کنند بدانید. مطمئنا هواداران فوتبال آذربایجان این شعور را دارند که دوباره فرزندشان را تشویق کنند، شاید فرجی حاصل شد و شما نیز قدمی به این هواداران نزدیک شدید.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "یکی شهریار را بگیرد!/ جهانبخش احمدیان"
  ۱۳ نظر برای “یکی شهریار را بگیرد!/ جهانبخش احمدیان”
  1. رامین گفت:

   افتخار فوتبال تهران اره لطفا این موجود قبیح را به ازربایجان نسبت ندهید
   این وکریم باقری خود را فروخته اند
   وما انها را ارزانتر میفروشیم

  2. سالار گفت:

   دایی همیشه دنبال منافع خودش هست بجز منافع خودش هم هیچ چیز براش مهم نیست.
   متاسفم برای دایی آدم نباید هر چیزی و به هر قیمتی بخواهد چیزهای خیلی مهمتری تو زندگی هست.

  3. سالار گفت:

   اون صحبتهای کذب چند سال قبل دایی هم در جهت منافع خودش بود و هم خود شیرینی برای فاشیستهای رسانه دار در مرکز که بخاطر این خیانت به دیار خود مورد تعریف و تمجید اونا قرار بگیره.
   ستارخان و باقر خان و……. اگر ستارخان و باقرخان شدند و مورد تمجید همه به خاطر خیانت به دیار خود نبود…. جناب دایی! سعی کنید نام نیک از خود بجا بگذارید و بخاطر منافع گذرا تن به هر چیزه حقیرانه ای ندهید

  4. میلاد تی تی گفت:

   خیلی بدم میاد از اخلاق این دایی. همیشه کاری میکنه که منفور بشه

   • اردبیل گفت:

    یاشاسین تراختور. دایی با این کارهاش تا حدود زیادی حتی محبوبیت خودشو در اردبیل که زمانی محبوب بود از دست داده. ما علی دایی و بخاطر آذربایجان دوست داشتیم که با این کارهاش از چشممون افتاده

  5. تراختر کبیر و دیگر هیچ گفت:

   دایی باید بدونه با گل زدن به مالدیو کسی اسطوره نمیشه! دایی از اشتباهات گذشته اش درس بگیره.
   یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختور

  6. سعید گفت:

   بی اعتنایی به دایی و امثال دایی بهترین کار هست. بزار بخوره به خودش خخخخ

  7. یاشاسین آذربایجان گفت:

   حیف اینهمه حمایتی که در گذشته از دایی انجام دادیم. ولی دایی یک قدم برای آذربایجان و تراختور برنداشته نمونه آخرش، ابتدای فصل که حاضر نشد اخباری و بده به تراختور در صورتی که حامد لک و داشت و هر دروازه بانی و دوست داشت میتونست بگیره

  8. آیلار گفت:

   یه سوال ساده از جناب دایی داریم. زمانی که تماشاگران پرسپولیس به تورک ها و مردم آذربایجان در استادیوم آزادی فحاشی و توهین میکردند چرا ایشون نه تنها دستوری مبنی بر دستگیری کسی نمیداد بلکه سکوت کرده بوده و تماشا میکرد؟
   چطور در مقابل توهین به هویت و اصالت خودش ایشون سکوت کرده بود و میکند؟

  9. ایدین از اردبیل گفت:

   متاسفانه علی دایی هم در رده اون کسانی که خوش رقصی را بر مردانگی ترجیح دادند قرار گرفت و اون کار شرم آور ( دستگیر کردن هوادار) انجام داد . بنوعی هم خواست خدا بود چرا که با این منوال که علی دایی داره پیش میره روز بروز مردم آذربایجان منجمله مردم اردبیل بیشتر به ماهیت خائنانه او نسبت به منطقعه مادریش خواهند برد هر گز دروغ های کثیف او را نسبت به هوادارن تراختور را که در تبریز زد ( اینها اومدن استادیوم دارن آتا ترک را تشویق می کنند) از یاد نبرده ایم و همین کارهای او باعث شد که از چشم تورکهای آذربایجان بیافتد

  10. Riza گفت:

   کسانی چون ………. , ….. وهرکس دیگر که به آزربایجان که زمانی آب ونانش را خوردند پشت میکنند در اخر سر شرمنده این ملت خواهند شد خودشیرینی برای عده ای ….. تنها کار مزدوران وخودفروشان است وبس
   اولوم اولسون ساتقینا

  11. ساوالان گفت:

   خواهشا میشه درمورد این دایی و باقری اصلا حرف نزنیم چون حال ادم خراب میشه ولشون کنین برن نوکریشونو بکنن

  12. sevda گفت:

   آقای دایی و توهین هایی که به مردم تبریز در اتومبیل میگفت نفرت من را بیشتر کرد اشتباه از ماست که با اینحال که اخلاق دایی را شناخته ایم باز اورا تشویق کرد.
   آزربایجان وار اولسون ایسته مه ین کور اولسون، دایی ….


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.