|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰ | کد خبر : 64394
 • پرینت

  آذرقلم: طبق توافقاتی که بین سردار آجرلو و دکتر مسعود پزشکیان، نایب رییس مجلس شورای اسلامی و نماینده شهرهای تبریز، اسکو و آذرشهر صورت گرفته، مشکل مالی سرخ پوشان تبریزی در حال حل شدن است.

  آذرقلم: مسئولان باشگاه تراکتورسازی این روزها به شدت مشغول تلاش و رایزنی هستند تا بتوانند هر چه زودتر مشکل بدهی های پرتعداد خود را رفع کرده و خطر حذف از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را از خود دور کنند.

  به گزارش آذرقلم، طبق توافقاتی که بین سردار آجرلو و دکتر مسعود پزشکیان، نایب رییس مجلس شورای اسلامی و نماینده شهرهای تبریز، اسکو و آذرشهر صورت گرفته، مشکل مالی سرخ پوشان تبریزی در حال حل شدن است.

  طبق صحبت هایی که مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در حاشیه دیدار تراکتورسازی و فجرسپاسى با میهمان ویژه این دیدار دکتر پزشکیان داشت، نایب رییس مجلس شورای اسلامی این اطمینان را به مدیرعامل سرخ پوشان داد که به زودی برای حل مشکل بدهی یک و نیم میلیاردی تراکتورسازان وارد عمل خواهد شد.

  وعده پزشکیان خیلی زود عملی شد و مقرر شد تا دو میلیارد تومان به باشگاه تراکتورسازی پرداخت شود که یک میلیارد از آن امروز پرداخت شده و نصف دیگر آن تا روز دوشنبه به حساب سرخ پوشان واریز خواهد شد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "وعده ۲ میلیارد تومانی پزشکیان برای حل بحران مالی تراکتورسازی"
  ۵ نظر برای “وعده ۲ میلیارد تومانی پزشکیان برای حل بحران مالی تراکتورسازی”
  1. امیری گفت:

   یاشاسین پزشکیان و یاشاسین قاضی پور کی همیشه تراختورون دالسیندا دوروبلار انشاالله بیزده انتخاباتدا عوضین چیخاروخ یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختور یاشاسین پرشورلار کی دنیادا تانینبلار

  2. تراختور عاشقی گفت:

   دولت اینهمه پول بیت المال و میریزه تو شکم استقلال و پیروزی، ۵۰ میلیارد وام بلاعوض بده به باشگاه تراختور تا باشگاه شروع کنه به ساختن یه کمپ تمرینی مجهز و کارهای اقتصادی اش رو پایه ریزی کنه و خودکفا بشه. مثل کاری که دولت تورکیه با باشگاههای فوتبال اش کرد

  3. سالار گفت:

   آخه باشگاهی به این عظمت و میلیونها هوادار چرا باید مشکل مالی داشته باشه؟

  4. سالار گفت:

   آقای بیگی و سعیدی و… کجان؟ چرا به کمک باشگاه نمیان؟

  5. Ataturk گفت:

   یاشاسین ازربایجان یاشاسین تراختور یاشاسین سردار اجرلو یاشاسین قاضی پور روحت شاد شهید قهرمان ملی ازربایجان مهدی باکری


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.