|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰ | کد خبر : 64333
 • پرینت

  آذرقلم: تقابل شاگردان گل‌محمدی و قلعه‌نویی بدون اینکه جذابیت خاصی داشته باشد با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

  آذرقلم: تقابل شاگردان گل‌محمدی و قلعه‌نویی بدون اینکه جذابیت خاصی داشته باشد با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

  به گزارش آذرقلم به نقل از “ورزش سه”، تراکتورسازی بعد از یک تساوی و یک باخت اخیر در لیگ به نظر می‌رسید با برد پُر گل در جام حذفی بتواند مقابل ذوب‌آهن نمایش دلپذیری ارائه دهد اما گل‌محمدی نتوانست برابر تیم سابق خود بازی هجومی خاصی ارائه دهد تا بدون گل زده این مسابقه را تمام کنند؛ شناخت قلعه‌نویی هم از تیم فصل قبلش چندان کافی نبود و در ادامه نتایج ضعیف ذوب‌آهن، آنها امروز با زدن تنها یک بار به تیرک و موقعیت‌هایی که چندان جدی نبود گلی نزدند تا تنها صاحب یک امتیاز شوند.
  هفته یازدهم لیگ برتر؛ ساعت ۱۵:۳۰؛ تاریخ: ۹۶/۰۸/۰۹
  استادیوم: یادگار امام تبریز/ تماشاگر: ۵ هزار نفر
  داور: کوپال ناظمی؛ کمک‌ها: تورج عیوض‌محمدی، محمدرضا مدیرروستا و سعاد وفاپیشه/ ناظر: ابراهیم میرزابیگی.

  اخطار: حامد حسینعلی‌زاده(۴۹) و محمد مسلمی‌پور(۸۷) از تراکتورسازی و جورجی ولیسانی(۸۱) از ذوب‌آهن

  تراکتورسازی تبریز
  فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی‌زاده، عارف آقاسی، محمد ایران‌پوریان، محمد نادری(۴۶- محمد مسلمی‌پور)، حامد حسینعلی‌زاده(۸۳- شهرام گودرزی)، سینا عشوری، علی طاهران، امیر نصرآزادانی، محمدرضا آزادی(۶۸- محمد نوری) و مهدی شریفی.
  سرمربی: یحیی گل‌محمدی

   

  ذوب‌آهن اصفهان
  رشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد ستاری، جورجی ولیسانی، حمید بوحمدان، مهدی مهدی‌پور(۴۶- علی حمام)، محمدرضا حسینی، اسماعیل شریفات(۶۴- سید ایمان موسوی) و مرتضی تبریزی.
  سرمربی: امیر قلعه‌نویی

   

  اتفاق ویژه
  با توجه به تقابل گل‌محمدی و قلعه‌نویی از تیم‌های سابق خود به نظر می‌رسید تقابل امروز تراکتورسازی و ذوب‌آهن جذاب باشد؛ اما این دیدار برخلاف تمام تقابل‌های تاریخ دو تیم بدون اتفاق و حاشیه خاصی خاتمه یافت.
  در حاشیه
  * احسان پهلوان که شایعه رفتن او در نیم‌فصل به‌عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی شنیده می‌شود، در ترکیب ذوب نیست و نیمکت‌نشین شده است.
  * با وجود شایعاتی که مبنی بر تعلیق محرومیت مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازی توسط کمیته اخلاق شنیده می‌شد؛ اما این بازیکن در فهرست تبریزی‌ها به چشم نمی‌خورد.
  * گل‌محمدی و قلعه‌نویی، سرمربیان دو تیم که سابقه هدایت تیم‌های مقابلشان را هم دارند برخورد گرمی قبل از شروع مسابقه با یکدیگر داشتند.

  * تماشاگران تبریزی برخلاف تمام مسابقات گذشته کمترین استقبال را از این بازی داشته‌اند و غیبت چشمگیر آنها کاملا به چشم می‌خورد.
  * کیانی که از جایگاه ویژه نظاره‌گر این مسابقه است، قبل از شروع بازی با دسته گل به استقبال قلعه‌نویی رفت.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تراکتورسازی ۰ – ذوب آهن ۰؛ یک بازی بی روح با نتیجه ای نه چندان دلچسب!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.