|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸ | کد خبر : 63985
 • پرینت

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  دم خروس مصاحبه تارتار بیرون زد!

  آذرقلم: برخی از سرمربیان لیگ برتری هستند که تا زبانشان را باز کنند و بگویند (الف) ما تا (یای) آخرش را خوانده ایم. بعد بازی تراکتور و پارس جنوبی جم، نوشتیم که این آقای تازه به دوران سرمربیگری رسیده که جوگیر چند روز صدرنشینی تیمش است، قصد ایجاد هجمه ای علیه تراکتور، به مانند آنچه علی دایی انجام داد و رسانه های زرد بدان پرداختند، دارد.

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: برخی از سرمربیان لیگ برتری هستند که تا زبانشان را باز کنند و بگویند ( الف) ما تا (یای) آخرش را خوانده ایم. بعد بازی تراکتور و پارس جنوبی جم، نوشتیم که این آقای تازه به دوران سرمربیگری رسیده که جوگیر چند روز صدرنشینی تیمش است، قصد ایجاد هجمه ای علیه تراکتور، به مانند آنچه علی دایی انجام داد و رسانه های زرد بدان پرداختند، دارد.
  سناریویی آشنا و رنگ باخته برای هواداران تراکتورسازی با چاشنی وطن پرستی و من خودم آذری هستم و اینها فحش می دهند و اینجا هم ایران است !
  علی دایی، آن روز اشتباه بزرگی انجام داد . بدعت زشتی از خودش بر جای گذاشت که هر سرمربی که کم بیاورد و نتیجه نگیرد، صاف بزند به صحرای کربلا که اینجا ایران است و ما باید تراکتور را ببریم. شاید تراکتور و هوادارانش را ایرانی نمی دانند، که انتظار دارند با دست پر از تبریز بروند.
  مایلهی کهن هم به همین ترتیب، صاف زد به کوچه علی چپ و گریه های بی امانش که هیهات اینجا ایران است و سایپا نتیجه نگرفته است.
  این بابا، مهدی تارتار همان اشتباهات را تکرار کرد، با آذری خواندن خودش و اینکه اینجا ایران است، قصد داشت نتیجه بگیرد. یا شاید هم شنیده برانکو قصد جدایی دارد و فیلش یاد سرمربیگری در پرسپولیس کرده است. خوب چه چیزی بهتر از تخریب تراکتور در رسانه های سراسری، همچون شوی نود و سایت معلوم الحال ورزش سه، آن هم با سوء استفاده از احساسات ناسیونالیستی هزاران ایرانی، که شاید حامی سرمربی گری اش در پرسپولیس باشند!
  ایشان اخیرا دوباره مصاحبه کرده و دوباره همان ادعاها را تکرار کرده است. این بار (دم خروس ) از مصاحبه ایشان بیرون زده است. به مصاحبه های علی دایی و محمد مایلی هم اشاره کرده است که قبل از بنده این آدمها هم از ورزشگاه تبریز نالیده اند. خوب برادر من ناله دارد، باید بنالید. تیمی گمنام، که تنها سه بازیکن با تجربه در ترکیب دارد، یقه تیم های میلیاردی لیگ را گرفته است.
  نکته بسیار مهم در مصاحبه ایشان و مصاحبه آن زمان علی دایی، در وهله اول ایجاد نوعی تعارض کاذب بین تراکتور و هوادارانش از یک سو و تمامیت و کلیتی به نام ایران از سوی دیگر است. از سوی دیگر تعارض کاذب دیگری بین هواداران تراکتور و مردم تبریز که انگار این هواداران مال یک کشور یا شهرستان دیگر بوده و تنها دو ساعت برای تماشای بازی تراکتور می آیند. این دوستان سرمربی با تلفیق این دو مقوله جدا از هم که ربطی به یکدیگر ندارند، در واقع خیانتی در حق فوتبال ایران می کنند. روزگاری که فوتبال و سکوهای آن در ایران در حالت رکود قرار داشت، این هواداران ناجی این فوتبال شده و شور و شوق خاصی به لیگ بخشیدند. طرح برخی مسائل حاشیه ای که در اکثر ورزشگاههای کشور شاهد آن هستیم و تعمیم آن به جریانات غیر فوتبالی خیانت است.
  این آقا و دیگر دوستان شاید از وضعیت استادیومهای کشور بخصوص آزادی خبر ندارند یا آنجا را برای طرح شائبه های متوهمانه خود مناسب نمی بینند. ورزشگاه آزادی هم ایران است، الغدیر خوزستان، نقش جهان، ثامن، تختی و… همه این ورزشگاهها ایرانی هستند و هزاران برابر بدتر از شعارها و اعتراض های تراکتوری ها را در این استادیوم ها می شود دید. حتی برخی از این استادیوم ها زیر نظر مستقیم فیفا به دلیل آنچه نژادپرستی خوانده است، قرار گرفته اند
  یک نکته دیگر هم می شود برای این دوستان متصور شد و آن شاید کمبود توجه باشد. شاید این آقای تارتار از بچگی کمبود توجه داشته است و نیاز مبرم به توجه همگانی و رسانه ای دارد، ولی باز دلیلی نمی شود این فقدان توجه مد نظرش را در استادیوم یادگار امام جسجتو کند. بهتر است ایشان و سایر دوستان به روانشناس مراجعه کنند. تا بصورت علمی و با آخرین متدهای روانشناسانه به درمان این عزیز پرداخته شود.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "دم خروس مصاحبه تارتار بیرون زد!"
  ۹ نظر برای “دم خروس مصاحبه تارتار بیرون زد!”
  1. ناشناس گفت:

   تاتار و فیروز کریمی نمک فوتبالن الان پارس جم نبود تاتار باید تو پارس اباد تو رشته کوهاش دنبال ببی ها میدوید اخ همیشه تیمهاش نیم فصل اول عالین نیم فصل دوم پنچرنببن کی گفتم

   • مهران تراختورچي گفت:

    آنهایی که طرفداران خونگرم تراختور را پانتورک و تجزیه طلب میخوانند همان……. گری هستند که در جریان فتنه ۸۸ چون مردم ولایتمدار اذربایجان از انها حمایت نکرده دل خونین از این مردم دارند . و حالا به هر بهانه ای سعی در تخریب تراختور دارند . از این اقایان به ظاهر محترم گرفته تا رییس بی اخلاق کمیته اخلاق . این آقایونی که دم از وطن پرستی میزنن همینها هستن که با قضاوتهای بودار و ضربه های ددمنشانه بر پیکره تراختور سعی در ایجاد نفاق دارند . این…. ها هستند که هواداران تراختور را تحریک می کنند . اینها اگر این ملت را ایرانی میدانند پس با این تیم هم مثل سایر تیمهای ایران برخورد کنند و حق کشی نکنند

  2. مهدی گفت:

   آقای احمدیان عالی بود، ولی جواب اینها رو باید باشگاه بده که ماشالاه یه نفر با عرضه تو باشگاه نداریم .

  3. فرهاد گفت:

   با سپاس و تشکر از راقم عزیز که همیشه با متون عالی و بی نقص خود واقعیتهای غیر قابل انکار در مورد اجحاف و هجمه ایکه غالب زمان نصیب این شهر و مردمانش و بخصوص تیم تراکتورسازی محبوب را بر ملا میکند.

  4. تراختورچی گفت:

   احسنت

  5. تراختورچی گفت:

   به اینم توجه شود که ما ضربات بیشتر و از بی کفایتی مسئولان خودی میخوریم. حداقل کانون هواداران تیم باید جواب یاوه گویی این فرد کوچک که میخواد خودشو بزرگ کنه رو باید میداد

  6. مجید اسلامی گفت:

   از کدوم فحش حرف میزنه این یارو؟ هواداران تراختور و کلا مردم آذربایجان اصلا بلد نیستن فحش بدهند در فرهنگ ما نیست.
   اینا از خواستار اجرایی شدن اصل ۱۵ قانون اساسی و تحصیل به زبان مادری سوختن.

  7. آیحان گفت:

   بابا معلومه اونا هدفشون چیه. اونارو ول کنید.
   مدیران و مسئولان خود تیم ببینید تیم و به چه روزی انداختن….
   این نحوه اداره تیم مردمی تراختور با میلیونها عاشق باید این باشه. چقدر میخوان با اعصاب هوادار بازی کنند


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.