|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷ | کد خبر : 63937
 • پرینت

  در شش ماهه اول امسال روی داد:

  نزاع ۲۱ هزار نفر در آذربایجان شرقی

  آذرقلم: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: درشش ماهه اول امسال۲۱ هزار و۱۶۳ نفر بدلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان استان مراجعه کردند.

  آذرقلم: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: درشش ماهه اول امسال۲۱ هزار و۱۶۳ نفر بدلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

  به گزارش آذرقلم، بهرام صمدی راد اظهار داشت: در شش ماهه اول امسال ۲۱ هزار و ۱۶۳ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی مراجعه کردند و این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که تعداد مراجعان ۲۱ هزار و۲۵۳ نفر بود حدود نیم درصد کاهش داشته است.

  مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی افزود: از کل مراجعان نزاع در ۶ ماهه نخست سال جاری ۵ هزار و ۵۸۹ نفر زن و ۱۵ هزار و ۵۷۴ نفر مرد بودند و این در حالی است که تعداد مراجعین مرد در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش حدود ۲ درصدی و تعداد مراجعین زن افزایش بیش از ۳٫۵ درصدی داشته است.

  وی اظهار داشت: بر اساس همین گزارش مراجعان مدعی نزاع در شهریور امسال برابر با ۳ هزار و ۵۲۱ نفر بودکه این رقم درشهریور سال گذشته ۳ هزار و ۵۱۵ نفر بوده است که این آمار امسال در این مدت تفاوت چندانی است.

  صمدی راد گفت: کل آمار مراجعان مدعی نزاع در سال ۹۵ برابر با ۳۳ هزار و ۹۷۳ نفر بوده که از این تعداد ۸ هزار و۸۱۵ نفر زن و ۲۵ هزار و ۱۵۸ نفر مرد بودند.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "نزاع ۲۱ هزار نفر در آذربایجان شرقی"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.