|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰ | کد خبر : 63900
 • پرینت

  مدیرعامل جمعیت خیریه قلبهای سبز تبریزخبرداد:

  طرح ساماندهی دانش آموزان بی بضاعت مدارس محروم تبریز به اجرا درآمد

  آذرقلم: طرح ساماندهی دانش آموزان مستعد بی بضاعت مدارس محروم تبریز برای چهاردهمین سال متوالی توسط جمعیت خیریه قلبهای سبز برگزار شد .

  اجرای طرح ساماندهی دانش آموزان مستعد بی بضاعت مدارس محروم تبریز

  آذرقلم: مدیرعامل جمعیت خیریه قلبهای سبز تبریزگفت: طرح ساماندهی دانش آموزان مستعد بی بضاعت مدارس محروم تبریز برای چهاردهمین سال متوالی توسط جمعیت خیریه قلبهای سبز برگزار شد .
  به گزارش آذرقلم، مهندس رضا رحیمی در خصوص حمایت های جمعیت خیریه قلبهای سبز از دانش آموزان مستعد بی بضاعت تحصیل خاطرنشان کرد:جمعیت خیریه قلبهای سبز به عنوان نخستسن موسسه با اهداف آموزشی- تحصیلی تبریز، از سال ۱۳۸۳ هر ساله طرح ساماندهی مدارس محروم را برگزار میکند.
  وی ادامه داد: امسال در این طرح با تهیه و بسته بندی کتاب،لوازم التحریر،نوشت افزار ولباس های فرم دانش آموزان مدارس مناطق محروم تبریز برای بالغ برهزار دانش آموز برای شروع سالتحصیلی جدید آماده شد که ارزش ریالی این طرح برای سال ۹۶ مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بود.
  مدیرعامل جمعیت خیریه قلبهای سبز تبریزافزود : خانواده های فقیر و نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید با مشکل خرید لوازم مدرسه فرزندان و ادامه تحصیل آنان روبرو هستند.گاهی این خانواده ها بعلت عدم توانایی مالی از حضور فرزندان خود در مدارس ممانعت می کنند. بر اساس نتایج به عمل آمده از بررسیهای کارگروه آموزشی جمعیت ، میزان ترک یا بازماندگی از تحصیل دانش آموزان دختر مقاطع راهنمایی و دبیرستان بیشتر از سایر موارد مشابه می باشد .
  رحیمی درادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: با شروع شهریور ماه هرسال،جمعیت خیریه قلبهای سبز علاوه بر دانش آموزانی که بطور مستمر تحت پوشش خود دارد، سایر دانش آموزان مناطق محروم تبریز را با کمک مدیران مدارس این مناطق تحت پوشش قرار داده و اقلام مورد نیاز آنها را تهیه می کند. در این طرح نیز همانند طرحهای دیگر دانش آموزان مستعدی که بضاعت چندانی برای تقویت درسی خود ندارند شناسایی شده و در طول سالتحصیلی در کلاسهای تقویتی و آموزشی که اکثرا به صورت خصوصی و توسط مدرسان باتجربه عضو جمعیت برگزار می شود مورد حمایت و تقویت تحصیلی قرار می گیرند.
  مدیرعامل جمعیت خیریه قلبهای سبز تبریزدر این خصوص تصریح کرد : جمعیت خیریه قلبهای سبز همواره با حمایت های مردم شریف تبریز خیرین ونیکوکاران عزیز توانسته است که نیازمندان واقعی را یاری نماید.امسال نیز این طرح با شعار ” مهری سبز با قلبهای سبز” برگزار می کردد. خیرین عزیزی که تمایل دارند با کمک های نقدی و غیر نقدی خود جمعیت را یاری نمایند، می توانند کمک های نقدی خود به شماره حساب ۱۳۱۷۱۸۰۶/۸۴ و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۱۱۰۸۹۹۲۶ بانک ملت واریز نمایند.همچنین پرداخت آنلاین کمک های مالی از سایت جمعیت به آدرس www.greenhearts.ir امکان پذیر می باشد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "طرح ساماندهی دانش آموزان بی بضاعت مدارس محروم تبریز به اجرا درآمد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.