|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵ | کد خبر : 63871
 • پرینت

  آذرقلم: شهردار منطقه ۶ تبریز از حل مشکل ۲۰ ساله در زمینه صدور پروانه ساختمانی در شهرک صیاد شیرازی خبر داد.

  آذرقلم: شهردار منطقه ۶ تبریز از حل مشکل ۲۰ ساله در زمینه صدور پروانه ساختمانی در شهرک صیاد شیرازی خبر داد.

  به گزارش آذرقلم، فیروزیان اظهار داشت: پیگیری از شورای عالی شهرسازی و معماری کشور مبنی بر ابلاغ آخرین تغییرات طرح جامع تبریز که شاید این مهم از این کانال مرتفع شود که پس از ابلاغ مشروط بر رفع و رعایت مسائل تقسیمات کشوری بود که به لحاظ واقع شدن قسمتی از شهرک در حوزه استحفاظی و جغرافیایی شهرستان شبستر از این کانال نیز نمی شد مشکلات صدور پروانه ساختمانی را مرتفع نمود.

  شهردار منطقه ۶ گفت: نهایتا این موارد و مشکلات طی جلسات عدیده ای در محضر معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران کل محترم فنی، شهر و شوراهای اسلامی و تقسیمات کشوری استانداری منعکس شد.

  وی گفت: با لحاظ تفکر سیستمی و لزوم هماهنگی بین بخشی در رفع مشکلات و با هدایت و نظارت مستقیم مهندس پورمهدی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و فرمانداران محترم شهرستانهای تبریز و شبستر مقرر شد تا رفع موضوع تقسیمات کشوری و بدون لحاظ آن صدور پروانه ساختمانی در شهرک شهید صیاد شیرازی به شهرداری منطقه ۶ تفویض شود.

  فیروزیان گفت: این شهرداری هماهنگی های لازم درون بخشی را به عمل آورده تا ان شا الله نسبت به صدور پروانه ساختمانی به متقاضیان و ذینفعان انجام گیرد.

  فیروزیان ادامه داد: تعاونی های مسکن و نیز اشخاص حقیقی و حقوقی در اولین فرصت با راه و شهرسازی استان و مدیریت املاک آن سازمان هماهنگی های لازم را به عمل آورند و برای ثبت تقاضای صدور پروانه به معاونت شهرسازی منطقه مراجعه نمایند.

  شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: امید است با شروع صدور پروانه ساختمانی، شرکتهای خدمات رسان خدماتی از جمله آب و فاضلاب، برق و گاز و… تمهیدات لازم را مبنی بر برخورداری اهالی به عمل آورند که البته بخش اعظم آن زیرساختها کار شده است.

  فیروزیان تصریح کرد: این شهرک با مطالعات کارشناسی شده و حجم سرمایه گذاری که انجام گرفته است و نیز واقع شدن در شاهراه ارتباطی با غرب کشور و کشورهای همسایه و اروپا در عمران و آبادی غرب و شمالغرب تبریز نقش موثری خواهد داشت و می تواند محیطی دلپذیر و مطلوب با ارزش افزوده بیشتر برای زیست شهروندان محترم نمایان شود.

  گفتنی است، شهرک شهید صیاد شیرازی نزدیک به ۴ هزار قطعه مسکونی و حدود یک هزار قطعه تجاری و بیش از ۱۷۷ هزار مترمربع مجتمع آپارتمانی و نیز ۲۴۷ هزار مترمربع کاربریهای عمومی را دارا می باشد که می تواند چند صد هزار نفر را در خود جای دهد.


 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "حل مشکل ۲۰ ساله شهرک صیاد شیرازی تبریز: صدور پروانه ساختمانی به منطقه ۶ واگذار شد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.