|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱ | کد خبر : 63831
 • پرینت

  آذرقلم: مدیرکل بازرسی گیلان گفت: اقدام فرامرز جمشید پور در اخذ مجوز برای دریافت خانه سازمانی از خودش برای خودش قبیح است. به گزارش آذرقلم، سیف‌الله مسرور با اشاره به نامه منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با نامه نگاری فرامرز جمشید پور به خودش برای دریافت خانه سازمانی اظهار داشت: عمل سرپرست سابق شهرداری رشت […]

  آذرقلم: مدیرکل بازرسی گیلان گفت: اقدام فرامرز جمشید پور در اخذ مجوز برای دریافت خانه سازمانی از خودش برای خودش قبیح است.

  به گزارش آذرقلم، سیف‌الله مسرور با اشاره به نامه منتشر شده در فضای مجازی در ارتباط با نامه نگاری فرامرز جمشید پور به خودش برای دریافت خانه سازمانی اظهار داشت: عمل سرپرست سابق شهرداری رشت قبیح است.

  سیف‌الله مسرور گفت: تاکنون خانه ای تحویل وی نشده و جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده است.

  جمشیدپور: مسئولان به ولنگاری در فضای مجازی پایان دهند

  فرامرز جمشید پور در خصوص این ماجرا پاسخ داد. وی گفت: بر اساس ماده ۳ قانون شهرداری ها ، شهرداری موظف است برای شهردار و یا سرپرست شهرداری خانه مناسب تهیه و در صورت نداشتن مسکن مناسب ۲۰ درصد مبنا و فوق العاده شغل را به حقوق وی اضافه کند.

  سرپرست سابق شهرداری رشت افزود: با توجه به اینکه بنده ۴ ماه با حفظ سمت معاون حمل و نقل و امور زیر بنایی شهرداری رشت ، سرپرست شهرداری این شهر بودم بنا به پیشنهاد مدیران زیر مجموعه این نامه طبق قانون تنظیم و به دستور سرپرست شهرداری رشت تایید شد.

  فرامرز جمشیدپور تصریح کرد: تنظیم نامه درخواستم برای گرفتن خانه سازمانی قانونی بود.

  وی با بیان اینکه متاسفانه این نامه محرمانه در فضاهای مجازی در حد گسترده انتشار یافت از مسوولان ذیربط می خواهم فضای مجازی را بیشتر کنترل و نظارت کنند و به ولنگاری در این فضا پایان دهند.
  سرپرست سابق شهرداری رشت با بیان اینکه درخواست من برای گرفتن خانه سازمانی محقق نشد خاطر نشان کرد: ماجرای این نامه مصداق بارز ضرب المثل معروف آش نخورده و دهن سوخته است.

  تصویر نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که نشان از درخواستی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی و سرپرست سابق شهرداری رشت داشت.فرامرز جمشید پور در این نامه  برای دریافت خانه سازمانی برای خودش از خودش درخواست کرده بود.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "ادامه ماجرای جنجالی نامه شهردار رشت: جلوی امتیاز واگذاری را گرفتیم/ شهردار: ولنگاری در فضای مجازی است!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.