|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵ | کد خبر : 63729
 • پرینت

  آذرقلم: آذربایجان هیچگاه اجازه نخواهد داد کوردلانی که در اندیشه پیاده نمودن طرح صهیونیستی تجزیه ایران اسلامی هستند به هدف پلیدشان برسند، اینان بدانند که آذربایجان هیچ گاه با سرنوشت مردم و خاک پاک این مرز و بوم معامله نکرده است.

  یادداشت: حبیب شیری آذر

  آذرقلم: آقای دکتر رمضان زاده اخیرا طى یادداشتى خواسته یا ناخواسته به طرح موضوعی پرداخته  است که به مثابه هیزم در آتشدان دشمن ریختن است، ایشان با اشاره به اظهارات علی عونی زیرکانه موضوعی کذب را بازنشر نموده و بخش هایی  از خاک پاک ایران از جمله استان های همدان و آذربایجان غربی را نیز کردستان اشغالی عنوان نموده است که جا دارد نکاتى را به ایشان یادآوری کنیم:

  ۱) آذربایجان هیچگاه اجازه نخواهد داد کوردلانی که در اندیشه پیاده نمودن طرح صهیونیستی تجزیه ایران اسلامی هستند به هدف پلیدشان برسند، اینان بدانند که آذربایجان هیچ گاه  با سرنوشت مردم و خاک پاک این مرز و بوم معامله نکرده است.

  آقاى رمضان زاده نقش بارز و ممتاز آذربایجان در استقلال ایران عزیز به گواه شواهد واسناد معتبر تاریخی غیر قابل انکار است. جانفشانی ها و رشادت های مردم قهرمان آذربایجان از زمان بابک و عباس میزرا و نیز در انقلاب مشروطیت و حرکت های استبداد افکن آنان به رهبری ستارخان ها و ثقه الاسلام ها، حرکت کوبنده و برق آسای مردم غیور تبریز در ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶ که هیمنه رژیم ستم پیشه پهلوی را در هم شکست و طلیعه انقلاب اسلامی گردید، ایثارگری ها و دلاوری های فرزندان استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان و همدان در قالب “لشکر دریادل ۳۱ عاشورا” در ایام جنگ تحمیلی به فرماندهی شهید باکری و هزاران شهید گلگون کفن همگی نمونه ای از غیرت و حمیت ملی آذربایجان در صیانت از تمامیت ارضی کشور و مقابله با هجوم و نفوذ بیگانگان می باشند.

  این بار نیز که اگر پای عناصر فریب خورده صهیونیستی حتی در ذهن پلیدشان به خاک آذربایجان برسد در باتلاقی از خون کثیف خودشان گرفتار خواهند شد و در امواج سهمگین دریای خشم آذربایجانی غرق و به ورطه فراموشی خواهند افتاد. چراکه نخبگان و آگاهان این سرزمین با بیان نمودن پشت پرده این سناریوی موهن و سیاه بازی عناصر خود فروخته، بیش از پیش بزدلان و خائنان و یاوه سرایان را در پیشگاه ملت شریف ایران خوار و زبون خواهند ساخت، همچنان که در طول تاریخ این موضوع را به اثبات رسانده و اجازه نداده اند متجاوزانی که چشم طمع به خاک پاک این مرز و بوم داشتند به هدف کثیفشان برسند.

  ۲) متأسفانه برخی از فعالان سیاسی دچار این توهم شده اند که نتیجه برنامه های تجزیه طلبانه این جریان گویی امیدبخش رسیدن به یک مدینه فاضله است و صد متاسفانه در بیراهه تبلیغ برای این حرکت تجزیه طلبى گام می نهند بدون اینکه بدانند این حرکت تجزیه طلبان کردستان عراق همانقدر میتواند به خون و خونریزی بینجامد که ظهور داعش در منطقه انجامید و شایسته است این دوستانی که زمانی در بالاترین مناصب فعالیـت کرده اند در این مورد بیشتر مطالعه کنند تا که به مبلغین این جریانات تبدیل شوند.

  ۳) مگر غیر از این است که چنین تصمیمى، منطقه را در خدمت منافع امپریالیسم و ارتجاع به آشوب می کشد و در خدمت تقسیم مجدد جهان به مناطق جدید، تحت نفوذ امپریالیستی می کشاند؟.

  اگر چنین است که حتما بر اساس تاریخ و واقعیت چنین است، آنوقت نمیشود از این حرکت به استناد یک اصل کلی به حمایت برخاست و خود را با پنهان کردن زیر عبای حق ملل در تعیین سرنوشت آنهم به دست امپریالیسم و صهیونیسم موافقت کرد.

  درپایان به همراهان و موافقان ایرانی طرح استقلال در کردستان عراق هشدار می دهیم که وارد این گود نشوند و تا فرصت باقی است با برائت از این اندیشه پلید صهیونیستی و به جای باز نشر افکار تجزیه طلبانه در حفظ وحدت و یکپارچگی اقوام کهن ایران زمین گام بردارند.

   

   

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "صدای طرح صهیونیستی تجزیه ایران در دهان رمضان زاده!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.