|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷ | کد خبر : 63619
 • پرینت

  آذرقلم: شاید یکی از دلایل عقب ماندن استان های ترک نشین ، همین جنجال های بی فایده خودمان علیه همدیگر باشد. بعنوان مثال با انتصاب جبارزاده به معاونت سیاسی وزیر کشور ، بیگی نماینده تبریز، در اقدامی سیاسی، شروع به انتقاد علیه وزیر نمود و با طرح سئوالی در مجلس علیه وزیر کشور، به اصطلاح موفق شد تا کارت زردی علیه وزیر صادر کند . مبارک است انشالله…

  یادداشت روز: منصور رضازاده

  آذرقلم: شاید یکی از دلایل عقب ماندن استان های ترک نشین ، همین جنجال های بی فایده خودمان علیه همدیگر باشد. بعنوان مثال با انتصاب جبارزاده به معاونت سیاسی وزیر کشور ، بیگی نماینده تبریز ، در اقدامی کاملا سیاسی، شروع به انتقاد علیه وزیر نمود و با طرح سئوالی در مجلس علیه وزیر کشور ، به اصطلاح موفق شد تا کارت زردی علیه وزیر صادر کند . مبارک است انشالله…

  وزیری که ظاهرا به ترک ها پناه آورده است و قائم مقام و معاون سیاسی خود یعنی نبض وزارت خانه را به مردمان این دیار با لیاقت سپرده است امروز توسط یک غافل به تمام معنا تحقیر می گردد. این تصویری است که حرکت بیگی برای رسانه های کشوری از آذربایجان مخابره می کند. مقایسه کنید این رفتار را با رفتار نمایندگان اصفهان در تلاش برای به وزارت رسیدن همشهریانشان مانند ظریف و .. در مجلس .

  از این نکته بگذریم، مصاحبه بیگی با رسانه های ملی به منظور تخطئه جبارزاده. اما از زوایه دیگری نیز مهم و قابل تامل بود. او اصرار می نماید که همه تقصیرها زیر سر جبارزاده بود. منظور او تخلفات گسترده ای بود که در دور چهارم شورای شهر تبریز به ریاست دبیری و البته دوران شهرداری مدیرکل سابق بیگی (مدیرکل بازرگانی و سپس مدیرعامل منطقه آزاد در زمان استانداری بیگی)، موجب آبروریزی تبریز شد.

  بیگی همزمان با انتشار اخبار این تخلفات اصرار عجیبی داشت تا همه نگاه ها را از دبیری و نجفی دور نگه دارد. البته دلیل سیاسی این کار معلوم بود. او فقط می خواست همه چیز را بر سر جبارزاده، رقیب سیاسی خود خراب کند.

  بسیاری از کارشناسان همان روزها می پرسیدند چرا نمایندگان اصولگرای مجلس که داد عدالتخواهی آنها گوش فلک را کر کرده است، در مقابل تخلفات محرز گروه مشاوران معروف و فعال در برج بلور تبریز، این گونه آرام و منفعلند؟ سئوالی  که امروز در شورای پنجم شهر تبریز، با  عنوان طرح  تحقیق و تفحص از عملکرد برج بلور و شخص رییس سابق شورای شهر، پاسخ داده می شود.

  از حق هم نباید گذشت، احمدی نژادی ها استاد مسلم موج سازی هستند، او این بار برای اینکه همه چیز را به باد فراموشی بسپارد ماجرای مدرک تحصیلی یکی از اعضای لیست امیدی شورای شهر پنجم را علم نموده است. بیگی بخوبی می داند که مشکل اصلی مدیریت شهری تبریز مدرک تحصیلی اعضای شورا نیست (البته اینها نشان می دهند به غیر از خود به هیچ قسمت از بافت رسمی قدرت اعتماد ندارند چراکه مراحل نظارتی بر انتخابات شورا اتمام شده و شورای نگهبان نیز قانونی بودن انتخابات را تائید نموده است) مشکل این شهر سیاسی بازی کسانی است که ردای پوپولیسم بر تن دارند.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "پس لرزه های انتصاب جبارزاده و واکنش سیاسی برخی ها"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.